Jump to content
GIGN Forum

Jūrascūciņa Vai Kāmītis?


Dimors
 Share

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neņem cūkas vai kāmjus. pēc 2 gadiem būs bēres pie poda.

ja vēlies ko foršu, un mīkstāku pa jebko, kas nosaukts šeit, kautko kas dzūvo ~15 gadus un ir šausmīgi interesants, tad paņem ŠINŠILU!! yea!.

protams tev viņa nebūs tik jauka utt, jo es jau dabuju labāko pasaulē. sorz :)

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši atrodiet draudzeni , nevis turiet smirdīgus grauzējus mājās.

Dodiet man 3 spēcīgus argumentus , kāpēc vajag turēt grauzējus mājās. Kam tas ir vajadzīgs.

P.S. Lūdzu nestāstiet , ka jums ir 12 gadi un uz leju . Es saprastu mazākiem bērniem ,lai iemācītos rupēties par citu dzīvu radību , no kā izziet atbildība, bet ne jau tiineidžeriem.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Dodiet man 3 spēcīgus argumentus , kāpēc vajag turēt grauzējus mājās. Kam tas ir vajadzīgs.

P.S. Lūdzu nestāstiet , ka jums ir 12 gadi un uz leju . Es saprastu mazākiem bērniem ,lai iemācītos rupēties par citu dzīvu radību , no kā izziet atbildība, bet ne jau tiineidžeriem.

ej dirst!

dod man 3 spēcīgus argumentus, lai es Tevi nesūtītu dirst!

Link to comment
Share on other sites

noteikti ņem šinšilu! draudzenei jau gadu ir, tik prikolīgs radījums! kā jau te viens pieminēja, jūrascūkas un kāmji ātri aiziet pie dieviem...

un Hivemind, ble, jau simto reizi pateikšu, TU ESI JOBANS DAUNIS!

tādi stulbi iedomīgi pidarasi, kas uzskata savu viedokli un savu dzīves stilu par vienīgo un pareizāko, ir jāiznīdē...

Edited by Arejs
Link to comment
Share on other sites

Dodiet man 3 spēcīgus argumentus , kāpēc vajag turēt grauzējus mājās. Kam tas ir vajadzīgs.

P.S. Lūdzu nestāstiet , ka jums ir 12 gadi un uz leju . Es saprastu mazākiem bērniem ,lai iemācītos rupēties par citu dzīvu radību , no kā izziet atbildība, bet ne jau tiineidžeriem.

Vai tiešām savs viedoklis ir tik ļoti jāuzspiež? Tu vari izteikties, bet nevajag nolikt cilvēkus par to, kas nepatīk tev pašam. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Dodiet man 3 spēcīgus argumentus , kāpēc vajag turēt grauzējus mājās. Kam tas ir vajadzīgs.

P.S. Lūdzu nestāstiet , ka jums ir 12 gadi un uz leju . Es saprastu mazākiem bērniem ,lai iemācītos rupēties par citu dzīvu radību , no kā izziet atbildība, bet ne jau tiineidžeriem.

Tev tā domāšana kā 12 gadiņi un uz leju. Ej uz chill.lv forumu, tur tev atbilstošāka auditorija.

Link to comment
Share on other sites

ja dod izvēli starp šiem zvēriņiem, tad noteikti žurciņu. Riktīgi aktīvs forš zvēriņš. Šinšilas,jūras cūciņas utt... ātri apniks. Vēl zinu man kaimiņam ir trusis, ar to ar ir jautri, bet nav nekādi ilgdzīvotāji. Nu labi žurkas arī nav :D

Mani ļoti apmierina mana izvēle ar suni. Dzīvoju pilsētā un nekādu problēmu jau 4 gadus. Vedu uz daugavmalu izkrieties kr4 laimigs un miļš suns...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu , man majā bija papagailis , mēdzu bieži uzkalbasīt muzonu , bet kādi 5 gadi nodzivoja un nomira , un nesaskatu jēgu kāpēc man viņu vispār vaidzēja. Un tāpēc labāk ir dzīvot bez , ā un viens atgadijums draugs paņema uz skolu savu žurku un žurka apdirsa grāmatas :D :D

Link to comment
Share on other sites

man ir bijuši dafiga visādi papagaiļi, žurkas, kāmji, truši, izņemot jūrascūkas.

Papagaiļi ir kruti, sēdēja uz pleca vienmēr :D bet nekad, NEKAD neturiet viņus savā istabā, kad uznāk viņi tā sāk baurot, tapēc es noliku mājas tālākajā stūrī - virtuvē.

Kāmji arī ir labie, bet niķis viņiem tāds, ka tiešām jātur būrī, ārā nedrīkst laist bez pieskatīšanas, vienreiz nenočekoju ko viņš dara un guvu mācību, džeks salauza kāju LOL, jo kāmjiem ir īpašība, ka viņi neizjūt augstumu(to es tad nezināju) un pohujā lec, nu un manējais noleca no galda, 2 nedēļas padzīvoja gultas režīmā un bija atpakaļ uz pekām :D vel viņiem niķis līst aiz gultām, skapjiem. Taisa migas no tapetēm.

Par žurkām, palaid lai skrien pa māju, par to var nelikties ne zinis, pati atnāks pie tevis, pati par sevi parūpēsies, būtībā es viņu visu laiku laidu ārā kad biju mājās. Noteikti, ja vel kādreiz saņemšos ņemt kādu grauzēju, tad tā būs žurka.

Truši kā truši, palec palec un sēž :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs.. ;]

Ņemšu es Jūrascūciņu..domāju būšu laimīgs ar pirkumu :] Bet nezinu kuru tagad ņemt ..Zēnu vai Meiteni? Ja ņemšu meiteni,tad tā gribēs lai viņai būtu bērni...(Bet ja viņa nedzemdēs,tad itkā mazāk dzīvo tā)...

Un Hivemind,ej ārstējies mazais idiots..Tavs viedoklis nebija te izskatīts.. :]

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

nu da ..havmainds izcelas. bet es vinja atbildeshu.. man ir ari 15 gadus vecs runcis maajas!! ir bijushi trushi 2x, ir bijsuhas zhurkas.. man vienkarshi patik kad maja ir kautkada rosiba nevis garlaicigi klusa maja.. tas ir kuda majigak kad divi cuukji rosaas pa buuriiti..

NU shtrunts ka cuukjiishi pec 5 gadi noliksies mieraa. neviens ibio nav emirstiigs.. sunim piekjersies uz ilgu laiku un ko? pec tam raudaasi ta ka traks!

Link to comment
Share on other sites

mhm! nedomāju, ka ir labi ņemt tos ilgdzīvotājus, jo viņi paspēj ātri apnikt un nodzīvot pēdējos gadus pilnīgā aizmirstībā vai arī saimnieks viņiem pārāk pieķeras un skumst par to nāvi. Vispār ieteiktu izvērtēt vai tiešām to dzīvnieku pirkt. Jo var sanākt debīli, ka sākumā esi baigajā starā par to cūku, visu kārtīgi tīri, maini barību, ūdeni, bet pēc 2 nedēļām to visu dara mamma, jo pats esi pārāk aizņemts ar cs spēlēšanu.

karoče morāle - Apzinies visus riskus un, ja neesi pārliecināts vai to patiešām gribi, nepērc.

Link to comment
Share on other sites

Ņem žurku. Pašam jau 4 gabali bijuši (3 beigti, pēdējais jau pensijā), forši zvēriņi. :) Tikai ātri mirst (2 no 4 žurkām bija audzējs, kas ir ļoti izplatīts žurkām). Pats savējās jaunības dienās laidu skriet pa istabu. Šad tad jau iecirta kaut kur zobus (sagrauza ipoda austiņas), bet tas viss ir sīkums. Kopšana nekāda lielā - apmainīt ūdeni, iebērt barību un ~vienreiz nedēļā būri izmazgāt.

Link to comment
Share on other sites

karoče morāle - Apzinies visus riskus un, ja neesi pārliecināts vai to patiešām gribi, nepērc.

Nē,Es tīrīšu un rupēšos par vinju :] neesmu taads zadrots lai spēles dēļ nepieskatītu savus mājdzīvniekus..

Link to comment
Share on other sites

v padlu lasit visus tos postus.

Man agrak bij viens kamitis šis aizrijas ar toletes papiiru un nosmaka. Tad man bij jauns kamitis un žurka... bralis salika abus kopa un žurka nokoda kamiti. Tad žurka iekoda masai brutali pirksta un sencis nah vinju izmeta ara :D Ienistu grauzejus...

Tagad pa pagalmu skraida bešenijs vilka suns un ieksha gulj viens persietis un otrs devon rex ( mans kašara ) vot tie ir dzivnieki. A tie sikie perdeuļi garlaiciigi radijumi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...