Jump to content
GIGN Forum

Gari


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:superlol: Tur jābūt UTĀM lai ticētu kautkam tādam.

p.s - UTAS IR P S C

Normāli, kā ar tavu "AIKJŪ LEVELI" & 14gadiem iedeva tiesības uz GIGN serveriem? Neatbildi uz man postu, jo es to NEGRIBU!

lol, tikko izlasot vienu postu kaut kādu: "ķermenis mirst, cilvēka gars gan nē", uzreiz padomāju, ka apkārt varētu sēdēt gari so, ātri savu metamo iebāzu atpakaļ biksēs, muhaha.

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

XD Vispirms izlasi bībeli un tad vari sākt kko spriest, nevis pilnīgu bullshitu raksti, kam nav nekāda pamatojuma, slimais.. :)

Kas tā bībele tāda ir, lai ticētu tam, kas tur rakstīts? Rodas iespaids, ka pats esi izlasījis bībeli, pieņēmis to kā vienīgo un pareizo un tagad mēģini visiem iestāstīt to pašu. Slimais!

Pats neticu ne dievam, ne spokiem n'shit, jo pagaidām tam nav bijis iemesla. IMHO dievam tic cilvēki, kuriem vajag kādu, kam pasūdzēties, palūgties un nespēj paši kārtīgi ar sevi tikt galā. Tas, kam es ticu - visu vari panākt tikai un vienīgi tu pats. Man ar to pilnībā pietiek, lai dzīvotu laimīgi.

P.S. George Carlin ftw! Reāli viņš pasaka visu to, ko es domāju par reliģiju, tikai daudz labāk, jo es tā nespēju izteikties.

Link to comment
Share on other sites

Pierādi, ka viņš ir, nu davaj, kurš to spēj? Es nevaru pierādīt, ka viņa nav, bet arī neticu, ka viņš ir, jo neviens nav viņu redzējis. Tas pats vairiants ar MAKARON DIEVU Tu nevari pierādīt, ka viņa nav un nevari pierādīt ka viņš ir. so ftw? Man liekas, ka Baznīcas & shit ir domātas, lai izkrāptu naudu no vecām tantiņām. Jo lūgt Dievu var arī mājas zem galda.

Link to comment
Share on other sites

Ticību izgudroja priekš vājiem cilvēkiem.

btw, es nesaprotu, kapēc vienmēr šitādās tēmās piemin reliģiju? Kapēc spokiem, gariem uzreiz jābūt sakaram ar reliģiju?

un padomājiet loģiski, kā var pastāvēt spoks? Tas viss ir izdomāts, lai pelnītu naudu.. kapēc vēstures grāmatās nav aprakstīts par spokiem, kad kādreiz cilvēki ir tādiem spokiem ticējuši un baidījušies no viņiem?

ir divi varianti:

1) tās ir jūsu iedomas no filmām (šausmu) , noskatoties jums tas viss notiek galvā, tu automātiski sāc redzēt visādus sūdus lidināmies

2) kapēc gan vecās mājās spokojās (jeb pareizāk sakot nespokojās) ? jo tur nemaz nespokojās! veci pamati, dēļi etc. shit. viss paliek vecs un brūk un visādas skaņas izdala.

omg

neesmu nekad dzīvē redzējis īstu spoku.

vienreiz naktī piecēlos un bija vaļā skapis un krekls bija uzlikts, spīdēja gaismiņa no monitora un biju pārmīzies, bet kad ieslēdzu gaismu, sapratu kas notiek.

Parādiet kaut vienu īstu video (kurš nav fake (haha tādu nav)) kurā ir kāds REĀLS spoks.

p.s. pamēģiniet pastaigāt ar notirpušu dibenu

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Draugam nomira suns, viņš bija ļoti tuvs viņam. Viņš bija pirms gada izlecis no 2stāva balkona, bet nekas nebija ta pēkšņi pirms 2 nedēļām viņam sāka sāpet vēders, un bija ļotu uzpūties šo suni aizveda uz rīgu operēt, bet teica ka ir par vēlu teica ka viņš mocīsies max 2 dienas, un tad nolēma nošpricēt. Saimnieks parunāt nevarēja no stresa, jo suns bija patiešām ļoti mīļš. Tagad katru vakaru viņš viņu redz pie gultas kad aiziet gulēt, viņš pamostas un suns stāv pie gultas un skatās uz viņu. Saimnieks teica ka iešot pie mācītāja, jo suns vienkārši neliek mieru, bet man ir jautājums, kāpēc cilvekām ir nepatīkami satikt aizgājušos? Man kad nomira suns man pat bija vēlme satikt viņu kaut sapnī... Ir bijuši daudz gadījumi par kuriem esmu dzirdējis ļoti daudz gadījumus ka aizgājis cilvēks pa nakti vienkārši stāv pie gultas, un par vienreiz man pazīstamam ir kautko teicis tik jau esmu aizmirsis jo bija ļoti sen... Ko jūs sakat par šo, kāpēc tā notiek?

Pilnigi neiespejami ...

Link to comment
Share on other sites

mirsti spameri.

Nu jau no suņa rēga tikāt līdz piramīdām (lol). Spok, saki lai saimnieks dodās pēc palīdzības un viss. Šī jau nu nav īstā vieta kur prasīt, ko darīt šādā situācijā. Ja jau saimnieks ir pieaudzis cilvēks, tad zinās ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

ja tev nebūtu appīpētas smadzenes..ne. ja tev vispār būtu, tad tu zinātu, ka nekāds "čalis" to nesarakstija. ja pareizi atminos tā ir veidota no 37 grāmatām, vēstulēm, evanģēlijiem utt...vairāki cilvēki strādājuši.

vari neticēt dievam, bet tāpatās tev ir jāzin pa reliģijām, lai kontektētos ar citām kūltūrām, cilvēkiem. stingrākie no atejistiem (pareizi?) pat ar to ir kārtīgi iepazinušies, izlasijuši.

visi, kas vienkārši norok bibeli ir lohi, kas tajā nesaskata kūltūrvēsturisko mantojumu.

Link to comment
Share on other sites

Heh, nez kāpēc ticīgie ir daudz stiprāki par neticīgajiem, kuri dzīvo tikai naudas dēļ un vēl šādi tādi jocīgie... Jums vajag faktus lai ticētu Dievam un kāpēc jūs ticiet kad zinātnieki kko mēmi pasaka, ķipa tie visu dara ar zinātnisku pamatojumu un visu dara pareizi... Bet lai gan būtībā viss materiālais ir pierādāms ar faktiem, tas tomēr nenozīmē ka tas materiālais izskaidrojums pierāda to ka garīgais neeksistē. Galu galā padomā pats, kā vispār visums sāka eksistēt? Tak padomā cik tas ir plašs. Kā kaut kas tāds vispār var sākt eksistēt no nekā? Kaut kur tak visam ir jāsākas. Mēs visi zinam, ka dabā pastāv princips ka nekas jauns nevar veidoties, tikai jau esošie elementi reaģē viens uz otru tādejādi radot kaut ko jaunu. Cilvēki aug tāpēc ka uzņem vitamīnus un barības vielas. Tad atkal, padomā, kā vispār tāda dzīvība var rasties? Kas tas ir par bezsakaru, kosmosā pie vienas zvaigznes uz vienas planētas dzīvo augi un dzīvneiki un augstākā rase- cilvēki, kuriem ir pat saprāts un gudrība? Eh, paši zinātnieki savā sulā lai mīcās 200 sekstiljonus gadus, par to domājot. Varu saderēt ka lielākā daļa zinātnieku jau ir nonākuši pie šī slēdziena un zin ka pasaule nevarētu pastāvēt bez kkā augstāk stāvoša.

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk, ka šāda veida topiki aiziet pa n-tajām lapām galīgā bezsakarā. :)

Taču beidziet te vārīties, tāpat neviens nevar te pierādīt savu taisnību. Neticīgie paliks pie sava, ticīgie(kas par laimi šeit ir stabilā mazākumā) pie sava. Personīgi es vairāk ticu tām visām zinātniskajām teorijām par visuma, dzīvības rašanos. Negribas man ticēt, ka uz mums no augšas skatās bārdainais, kurš visu ir radījis.

Link to comment
Share on other sites

rusty tas čalis no video sadegs ellē. Tagad atkal sākās diskusija par reliģiju, kura jau tika plaši izrunāta senāk... Vienkārši divi teikumi, kuri jau ir minēti.

1) Tas, ka tu to neredzi, nenozīmē, ka tā tur nav.

2) Gribi tici, gribi nē.

Un kāpēc sākās atkal diskusijas, par reliģijas stiprumu, es ticu, ka dievs eksistē un līdz ar to esmu vājš??? Kā būtu ar to, ka tavs spēks ir tavs raksturs?? Es neceru, ka dievs atrisinās visas manas problēmas, es vienkārši cenšos kaut ko pats darīt. Cilvēks uz dievu parasti paļaujas, tādos momentos, kad viņš jau ir bezspēcīgs.

btw ja nemaldos Einšteina vārdi: viss ir enerģija un to pierāda japāņu zinātnieks, kurš ir pierādījis, ka vārdošana pastāv, tad tik pat labi, ja viņš ar vārdiem spēj ietekmēt ūdeni, tad kāpēc tik pat labi gari, kas ir enerģija nevarētu ietekmēt cilvēkus.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Bībele ir iedomu rīksts. Bez rīksts aitas klīst prom no aploka. Bez aitām nav vilnas. Bez vilnas ir auksti. Turklāt aizklīdušās aitas traucē satiksmi, noēd mierīgo iedzīvotāju mauriņus un tamlīdzīgi.

Tas gan nemaina to, ka bībele, protams, ir buļļa sūds un novecojis sociālās kontroles instruments, ko jau sen ir laiks nomainīt pret elektrisko aploku.

Protams, krāsas ir sabiezinātas, lai strādātu analoģija.

Link to comment
Share on other sites

Tas gan nemaina to, ka bībele, protams, ir buļļa sūds un novecojis sociālās kontroles instruments, ko jau sen ir laiks nomainīt pret elektrisko aploku.

Protams, krāsas ir sabiezinātas, lai strādātu analoģija.

Laikam vēl labāk to tiešām nevarētu pateikt! :10cm:

Perfekti.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā stiprāki? Es pat teiktu vājāki, jo viņi cer, ka viņu problēmas viņu vietā atrisinās kāds augstāks spēks. Un kurš teica, ka ja netic kādam augstākam spēkam tad dzīvo tikai naudas dēļ?

Tas ir tikai tavā prātā iztēlotais stereotips ka ticīgie ir tādi. Kāpēc lai Dievs atrisinātu manas probēmas ja es pats nemaz necenšos neko darīt? Vez tam it kā viņam baigi interesē nenozīmīgās laicīgās problēmas ("plz Jēzu, iedod man to un to " - neiedos protams, dievs nav lai nenderētu kā ubagam.)

Link to comment
Share on other sites

Korporācijas nosaukums: SIA "Romas katoļu baznīca"

Galvenie produkti un pakalpojumi:

- Jēzus Kristus?

- Dievmāte?

- Grēks?

- Bauslis?

- Grēksūdze?

Reklāmas buklets:

? Bībele, all rights reserved

Galvenie Promotion paņēmieni (reklāmas triki):

- vainas izjūtas izsaukšana

- baiļu un šaubu radīšana

- pienākuma apziņas ģenerēšana

- akcija "Iesaisti mūsu spēlē savu tuvāko!"

- "Sakrāj trīs grēkus, dabūsi piedošanu"

- loterija (grupveida ceļojums uz paradīzi*)

* cilvēki tiecas uz paradīzi, lai tur nesodīti darītu to, par kā darīšanu ārpus

paradīzes - draud elle

elle ir vieta, kur nekaunīgi dara to, ko pienākas darīt tikai paradīzē

PR akcijas:

- garīdznieku solo-koncerti

- ikdienas muzikālas mises

- ikgadējs salīdojums Aglonā ar arhibīskapa gala-koncertu

- sponsorēšanas imitācija

- labi neizceptu garoziņu degustācijas

Reklāmas kampaņas balstās uz VAP (vajadzība - aizliegums - piedošana) principa:

- Vajadzība - konstatē cilvēka vajadzību, kurai viņš nevar pretoties

- Aizliegums - aizliedz viņam apmierināt šo vajadzību

- Piedošana - apsoli piedot aizlieguma pārkāpumu, ja viņš izmantos mūsu

pakalpojumus

Sezonas izpārdošanas:

- ziemassvētki

- lieldienas (lieldienu grēksūdzei - 50% atlaide)

Pastāvīgās izstādes:

- kapsētas

- baznīcas

Klientu serviss:

- kristīšana

- iesvētīšana

- laulāšana

- apbēdīšana

Amatpersonas:

- korporācijas prezidents: pāvests

- reģionālais menedžeris: arhibīskaps

- finansu direktors: bīskaps

- tirdzniecības aģenti: mācītāji

- tirdzniecības veicinātāji (merčendaizeri): misionāri, mūki

- fokus-grupas pētījumiem: klosteru personāls

- headquarters: Vatikāns

Mērķauditorija:

- mazohisti, kuri nemāk ciest bez citu palīdzības

- mazohisti, kuriem vajadzīgs pastāvīgs pašpazemojuma dopings

- mazohisti, kuri jūtas vainīgi par to, ka dzīvo

- mazohisti, kuri jūtas vainīgi par to, ka izjūt seksuālas tieksmes

- citu veidu mazohisti

Konkurenti savā preču kategorijā: luterāņi, pareizticīgie, baptisti

Konkurenti-substitūti: islamisti, judaīsti, krišnaīti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...