Jump to content
GIGN Forum

Gari


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Lol, šis ir viens interesants topiks, visiem superīgajiem mozgeriem, dirsējiem, spameriem aptrūkās ko teikt vai? Katram ir savs viedoklis un izvēle ticēt vai neticēt, tas, ka tu netici, nenozīmē, ka nekā tāda nav. Cik daudz nav bijuši visādi atgadījumi dzīvē, dažādas filmas, kas iespējams ir safabricētas, bet iespējams nav, kas to lai zin, kamēr pats neko tādu nepiedzīvosi, tad neticēsi, tavas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

varbuut daljeeji taas ir bailes- ta tu biisties satikt (sapnii) mirusho

iespeejams ja tik ljooti veelies, tas buutu izskaidrojus, tas kaa tev truukst/pietruukst..

jebkuraa gadiijumaa, cilveks ieraudziis visu ko veeleesies, ja sevi virziis uz apaatiksu paarlieciibu, par nedziivas buutnes eksistenci

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies jums samuray,alise,bullet iespējams ka patiešām tas ir uz nervu pamata, un viņam ir pie 30 nav nekāds sīkais kā te citi dirš. Es tieši gaidiju normālu pieaugušu cilvēku atbildes. Vienkārši viņš ļoti pārdzīvoja par suni, un arī bija ļoti daudz naudas ieguldīts speciālā skolā un izstādēs...

Ganjau pārdzīvos, jo man pazīstamam kā minēju radiniekam rādījās māte vai kas cits visulaiku. bet gribat ticat gribat neticat tad kad atnācā mācītājs viņa vairs nerādijās, bet tas tiešām laikam uz psihi.

Link to comment
Share on other sites

Feik šis nav cs forums, šis ir Spama sadaļas forums kur runā par visu, un šeit mēdz būt arī pieauguši cilvēki ar galvu uz pleciem.

Tu jau nu būtu tas pieaugušais ar galvu uz pleciem :muahaha:

FYI wlmedija is dead. (for youre information) :khehehe:

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

Feik šis nav cs forums, šis ir Spama sadaļas forums kur runā par visu, un šeit mēdz būt arī pieauguši cilvēki ar galvu uz pleciem.

Stulbs esi vai izliecies? Kas tas pa uzdirsienu? Kā jau teicu, cik cilvēki tik viedokļi. Izteicu savu viedokli (spamu) spama sadaļā. Ko Tu man topī?

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

nē, bet bieži sapņos rādās cūkas, gan dzīvas, gan beigtas. pie tam, tas ir gluži normāli. ja tu kaut kam nododies ar sirdi un dvēseli, tad smadzenes par to domā arī kamēr tu guli. es saprastu, ja man rādītos pliki džeki, tad gan varētu teikt, ka ar mani nav kaut kas kārtībā.

p.s. es vnk nesaprotu kā jūs tā varat pateikt, ka gari neeksistē? ja tu neesi redzējis, tas nenozīmē, ka tādu nav.

p.p.s. vispār atstāšu vēl kādu laiku vaļā.

Link to comment
Share on other sites

:) .

gars.. spirit, tas ir varbuut paarpalicis no cilveeka, kas nav uznjemts debesiis, varbuut veel gaida savu rindu, varbuut pashnaavnieks-ko neuznjem debesiis

viss ir atkariigs tikai no tavas domaashnas - ?Meerfijs!!!?

?tavai smadzenei ir paaraakais speeks kuru tu neizmanto, a varbuut vajadzeetu, shaadaa situaacijaa tas tev noteikti paliidzeetu.?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

šāda veida topiki vienmēr izceļas ir īpaši labiem spriedumiem :thumbsup:

cspok - iedomājies, ka tu esi reāli saķēries kādā meitenē, tad tu ej gulēt ar tādu domu, ka viņa tev baigi patīk, un še tev : tu par viņu sapņo slapjos sapnīšus! :)

Tas pats ir ar to saimnieku. Cilvēkam stresiņš un garaiss domu lidojums par savu suņuku ir novedis līdz visai nepatīkama nakts nemiera.

:santa:

Link to comment
Share on other sites

visi zin, ka cilveks izmanto tikai mazu dalju no smadzenem, tas nav noslepums nevienam, esmu lasijis par to, ka cilvekam acu prieksaa var atrasties kaut kas, ko vins neredz del neattistitas smadzenes, kaa piemeram, tie pashi gari, tapec ir visadi indigo, kas redz piemeram auru ap cilveku, bet citi to neredz, tas pats ar gariem, viens vinu var redzet, otrs neredz.

Isti nesapratu Alises teikto, bet laikaim uz so pusi vina kaut ko domaja :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Epix, es neapstrоdu to, ka cilvзks izmanto пoti minimвlu procentu no smadzeтu potenciвla (bet tam ir arо iemesls), bet kamхn, gari kas netiek debesоs? :D Varbыt pietiks skatоties filmas. Pats labвkais ir tas, ka nav NEVIENS loмisks arguments, pierвdоjums ka kas tвds eksistзtu, zinkв, tu nevari pierвdоt ka nav, znaиit ir, ne? Par tвm aurвm runвjot, pat neрaubos ka kas tвds eksistз, bet ne gluюi tik maмisks kв to cenрвs pasniegt. Lai Alise & co vзl mazliet pavвrвs cenрoties pierвdоt garu esamоbu un tad arо es pateikрu savu viedokli kuru ir diezgan nereвli apgвzt.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

aiz vaartiem buutu paradiize .))

uz/liidz domajams tas nav iipashas veertibas cieniigs (vaardu savienojums/formuleejums) es tagad eedu salaatus, man shkjeit, ja godiigi ka mani suutiis taisnaa kaartaa uz elli, jo man ir dieeta ;(?

Alise& co gaida!!! _ viedokli kuru ir diezgan nereāli apgāzt.

--------------------

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...