Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Šī spēle vēlreiz pierāda manu vērojumu- Trotera maiņa aizsardzībā spēlē vienkārši drausmīgi. + pēdējie vārti uz Holta/Cibuļska sirdsapziņas, ne viens, ne otrs līdz galam nenostrādāja..

P.S.

Jāatzīst, Loko vairākums šodien ir mežonīgs- ne tikai pēc gūtajiem vārtiem, bet pēc pašas izspēles, spēles stila- skaisti un efektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka pat Loko lielākie fani nedomāja, ka mūsējos abās mājas spēlēs SAGRAUS.

Sērija beigusies, jo nu galīgi nekas neliecina par to, ka Dinamo var kaut ko viņiem izdarīt. Un Vujteks diezgan smagi taktiskajā ziņā ir appisis Šupi. Saprotams, ka Lokomotīves veči ir meistarīgāki 'n' shit, bet nu ne jau tik traki..

Link to comment
Share on other sites

Cetrutie vārti tīri uz Ozoliņa :blelohs:

Cerēsim, ka čempī mums labāk ies :thumbsup:

Labāk paskaiti, cik vārti/noraidījumi ir uz Trotera maiņas rēķina. Sējēja vietā nodzītu tos trīs vasarā Kandavas garā + liktu iziet elementāru kursu "Spēle aizsardzībā". Play off nevar uzvarēt, ja tikai viena maiņa komandā spēj neitralizēt pretiniekus..

Link to comment
Share on other sites

Hvz man liekas,ka Laviņš diezgan lielus sūdus taisa,kaut arī bijām mazākumā pirmos 3 vārtus "Tuu Tuu Loko" iesita tieši tad,kad viņs bija laukumā! :ermm:

Vēl viens Laviņa nolicējs?

Pasaki, ko tieši viņš varēja darīt savādāk? Problēma jau tāda, ka mēs tikai meklējam kļūdas savējo spēlē, nevis spējam atzīt to, ka pretinieks izspēlēja vairākumu kā pē notīm.. Būtu Laviņš sedzis tālo, nevis tuvo stūri- izspēlētu uz tuvo un vārtus tāpat gūtu... Jālamā ir nevis tie, kas cīnās mazākumā, bet tie, kas noraidās- Troters, Hartigans, Petrovickis, Ozo un Co..

p.s

Atceros DR pirmo sezonu, kad "faniem" pie visa bija vainīgs Laviņš un nedaudz Sorokins. Tad nopirka Spruktu un DR otrajā sezonā jau Sprukts bija grēkāzis nr.1., tas nekas, ka labākais centra uzbrucējs komandā. 3. sezona ir unikāla, jo pirmo reizi pie visām nelaimēm ir vainīgi ārzemnieki- Mikušs (kas ir pat ļoti labs spēlētājs, kā izrādās) un Petro. Ā, vēl jau arī Ankipāns tiek gānīts.

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens Laviņa nolicējs?

Pasaki, ko tieši viņš varēja darīt savādāk? Problēma jau tāda, ka mēs tikai meklējam kļūdas savējo spēlē, nevis spējam atzīt to, ka pretinieks izspēlēja vairākumu kā pē notīm.. Būtu Laviņš sedzis tālo, nevis tuvo stūri- izspēlētu uz tuvo un vārtus tāpat gūtu... Jālamā ir nevis tie, kas cīnās mazākumā, bet tie, kas noraidās- Troters, Hartigans, Petrovickis, Ozo un Co..

p.s

Atceros DR pirmo sezonu, kad "faniem" pie visa bija vainīgs Laviņš un nedaudz Sorokins. Tad nopirka Spruktu un DR otrajā sezonā jau Sprukts bija grēkāzis nr.1., tas nekas, ka labākais centra uzbrucējs komandā. 3. sezona ir unikāla, jo pirmo reizi pie visām nelaimēm ir vainīgi ārzemnieki- Mikušs (kas ir pat ļoti labs spēlētājs, kā izrādās) un Petro. Ā, vēl jau arī Ankipāns tiek gānīts.

Nē-nē,Tu bik kko jauc,es nenolieku nevienu un nemaz!

1.Teikšu godīgi esmu tikai Svētdienas fans,nezinu daudzu RD faktus utt.

2.Izsaku tikai savu subjektīvo viedokli par vakardienas maču un to,ko es,tur redzēju

3.Galīgi neuzskatu,ka mans viedoklis,saistība uz hokeju būtu ļoti vērā ņemams,jo kā jau teicu esmu Svētdienas fans un noteikti,ka daudz ko arī nepamanu.

4.Taču saistībā ar Ozo,domāju,ka viņs tomēr ir sava veida teama vilcējs(domāju tieši mūsu pašu čaļiem,nevis leģionāriem),jo bez vīņa domājams,ka RD kodols nebūtu tik saliedēts,kaut gan arī tas noteikti ir diskutējams jautājums!

EDIT: Nezinu,tiešām :)

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

bReeTz, bet tas tak ir normāli un tā būs vienmēr. Tāds vidējais hokeja skatītājs neko daudz nesaprot no spēles aizsardzībā un sliktie ir tikai tie, kuri nevar iemest. Laviņu jau cik gadus sūta pensijā tikai tāpēc, ka ja viņam sanāk šmuci uztaisīt, tad tā ir tāda diezgan pamatīga un acīmredzama. Un tagad visi viņam skatās uz pirkstiem un nodirš katrā epizodē, kad kļūdās. Normāls, stabils aizsargs.

Link to comment
Share on other sites

Būtu jau vareni , ja atspēlētos , kā Filadelfija pērn pret Bostonu, kad 3:0 zaudēja un beigās ņēma sēriju :)

Noteikti rīt mūsējie izliksies par visiem 100 un būs laba spēle ^_^

HK RĪGA padirsa Atlantā :( visā visumā, pirmajai sezonai solīds sniegums.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...