Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Larinam pagarinajuma 10tajaa minutee pazuda ELEKTRIIBA visam rajonam :DD nabags joprojaam bez elektriibas sezh :D nacaas man vinjam komentet speli :DD Spele super! Nu ko laikam labaak gribeetos ar LOKO speleet tie spelee uzbrukuma hokji! Ljauj pretiniekam speleet un pashi speleee savu speli!

A Atlanta buus kaa deeles pie d1rsas visu laiku klaat un nekas tur nesanaaks!

Link to comment
Share on other sites

Priekš pirmās maiņas viņš ir parāk lēns, pieļauj pārāk daudz kļūdas gan vairākumā, gan vienādos sastāvos. To esmu skandinājis vienmēr un ar katru spēli pārliecinos ar vien vairāk.

Un tas ka dažreiz pa kādam golam iemet vai piespēli iedod rezultatīvu ir tikai likumsakarīgi ja spēlē 20 min! Ieliect tur kādu jauno aizsargu, dodiet viņam 20 min un viņš gūst tik pat daudz punktus ja ne vairāk...

Tev vēl kādas problēmas pret Ozo pēc šodienas (edit: vakardienas) spēles? :) :) Gribētu redzēt, kurš vēl no aizsargiem tādā pozīcijā spētu iedot tik labu un negaidītu piespēli...

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Tev vēl kādas problēmas pret Ozo pēc šodienas (edit: vakardienas) spēles? :) :) Gribētu redzēt, kurš vēl no aizsargiem tādā pozīcijā spētu iedot tik labu un negaidītu piespēli...

Pēc pensionāra iepriekšējā posta šajā topikā visiem kļuva skaidrs, ka viņš VISPĀR NE SŪDA NERUBĪ no hokeja. :)

Link to comment
Share on other sites

Divas no trim 2. kārtas spēlēm nenotiks "Arēnā", jo redz šamējiem koncertiņi,no kuriem gūst mazāku peļņu nekā no "Dinamo" spēlēm.

http://sportacentrs.com/hokejs/dinamo_riga/04032011-dinamo_nakamo_seriju_saks_8_marta_jarosla

http://bnn.lv/2011/03/04/bizness/aiznemta-arena-riga-rigas-dinamo-var-radit-vismaz-500-tukstosu-latu-zaudejumus/

Link to comment
Share on other sites

Manās interesēs ir spēles Liepājā :D Vakar nācās spēli klausīties pa SWH ( again... <_< ), bet nu komentētājs atdzīvojās uzreiz pēc Broka gūtajiem vārtiem. Arī darbā visi saspicēja ausis un darba darīšana palika otrajā plānā :thumbsup:

P.S. ja kādam būs pagadījies saplīsis amītis, atspere vai cilindrs, tad es neesmu vainīgs :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Divas no trim 2. kārtas spēlēm nenotiks "Arēnā", jo redz šamējiem koncertiņi,no kuriem gūst mazāku peļņu nekā no "Dinamo" spēlēm.

http://sportacentrs.com/hokejs/dinamo_riga/04032011-dinamo_nakamo_seriju_saks_8_marta_jarosla

http://bnn.lv/2011/03/04/bizness/aiznemta-arena-riga-rigas-dinamo-var-radit-vismaz-500-tukstosu-latu-zaudejumus/

Prikols jau tāds, ka šitais bija sen zināms, tikai DR vadība savu dirsu negribēja pacelt un rezervēt datumus - reglamentā šie datumi bija zināmi jau vasarā, Arēnas končus rezervē aptuveni tajā pašā laikā- DR vadībā lunapāti un pajoļi sēž.. Bija gandrīz fakins gads laika, lai to nokārtotu, bet šie lūk tikai tagad pamodās..

edīte:

bizness ir bizness, Arēnu neinteresē DR finansiālie zaudējumi, no viena konča Arēnai atlec krietni vairāk par 50 000 lvl (neoficiāli pagājušā gada dati), ko tai dod DR..

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Manās interesēs ir spēles Liepājā :D Vakar nācās spēli klausīties pa SWH ( again... <_< ), bet nu komentētājs atdzīvojās uzreiz pēc Broka gūtajiem vārtiem. Arī darbā visi saspicēja ausis un darba darīšana palika otrajā plānā :thumbsup:

P.S. ja kādam būs pagadījies saplīsis amītis, atspere vai cilindrs, tad es neesmu vainīgs :whistling:

wtf?

Link to comment
Share on other sites

Es nez nez vai LOKO/Atlanta dikti gribees speleet pec pashas gribas parpildiitaa pretinieku laukumaa! DOmaju ka vinju interesees labaak butu speleet Pinkju siena skjuuniii,kur gaisotne vinjiem izdeviigaaka,nekaa parpildiitaa uz priekshu dzenoshaa majas komandas LIDZJUTEEJU arenaaa pec pashu gribas! Vopshem 7dien mes to uzzinasim :)

JA paskatamies kas blakaam tad jau RD vareetu noorgonizeet kaadus 100autobusu marshrutus RIga-MINSKA un tur speleet :) 100autobusos 5k saliistu un parejie ar saviem AUTO :) Vismaz jaukaak buutu nekaa Liepajas vai Pinkju siena skjunii! liepajaaa atbalsts iesakso :)

P.s. Tapat es kaa mirstiigais pie ticketa netiktu,kas jau ir izlemti kam tiks :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...