Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Izskatījās, ka mums rokas trīcētu ne nūju, ne ripu varam noturēt, bet lielākā kļūda bija uzejot trešajā periodā, sākt spēli no izteiktas aizsardzības, kaut gan bijām vadībā tikai ar vienu vārtu starpību.

Mazliet tracināja šodien Ozoliņa un Cibuļska aizsargu pāris, neprecīzas piespēles, kļūdas savā - vidus zonā, no kā sākās bīstami uzbrukumi, bet nu pēdējā Ozoliņa piespēle vispār, ''labākā'' viņa karjerā.

Link to comment
Share on other sites

Kur tad noziedēja lielie DR fanu pūļi un atbalstītāji? Letiņi, ibitīt matos, krīt panikā jau pēc vienas spēles.

Šodienas spēle- neveiksme. Aizsardzībā darbojāmies labi, protams, ar savām kļūdām, taču nekas traģisks nebija. Savu ripu iemetām, bija varianti nostāvēt sausā, taču zviedru algādzis ielaida mēmāko taureni un visa spēle pajuka.. Nebūtu tā taureņa, nebūtu arī sērijas turpinājuma..

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka komanda visu sapratīs. Ozoliņš varētu pateikt kādu skarbu vārdu un komandu sapurināt, šodien bija aizmiguši. Bija pāris sakarīgu momentu, bet visā visumā pelēka spēle rīdzinieku izpildījumā. Būtu stūlbi atdot šo sēriju Značokam. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka komanda visu sapratīs. Ozoliņš varētu pateikt kādu skarbu vārdu un komandu sapurināt, šodien bija aizmiguši. Bija pāris sakarīgu momentu, bet visā visumā pelēka spēle rīdzinieku izpildījumā. Būtu stūlbi atdot šo sēriju Značokam. :zhaav:

Ozoliņam pašam vajadzētu veltīt kādu skarbu vārdu...

Link to comment
Share on other sites

Ozolinsh jau 1majaa periodaa kad vinju paradiija tuvplanaa izskatiijaas taads kas NETIC,kam poxa! Es paziistu to vinja skatienu! :) Bet vinjam parasti pec tik sliktaam speleeem sanak tikpat labas :)

Priekš pirmās maiņas viņš ir parāk lēns, pieļauj pārāk daudz kļūdas gan vairākumā, gan vienādos sastāvos. To esmu skandinājis vienmēr un ar katru spēli pārliecinos ar vien vairāk.

Un tas ka dažreiz pa kādam golam iemet vai piespēli iedod rezultatīvu ir tikai likumsakarīgi ja spēlē 20 min! Ieliect tur kādu jauno aizsargu, dodiet viņam 20 min un viņš gūst tik pat daudz punktus ja ne vairāk...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

lol, pensionār. :) Viņš pieļauj daudz kļūdas, jo nebaidās riskēt. Un tas risks bieži vien atmaksājās. Vairākumā pārējie mūsu aizsargi, salīdzinot ar Ozo, izskatās diezgan nožēlojami. :)

Tas par to spēles laiku vispār, pizģets kā tā var pateikt. Statistikā kaut reizi sezonas gaitā esi ieskatījies ? Kaut vai Reķis, spēles laiks gandrīz 20 min, 51 spēlē 7pts. Kur tava likumsakarība ?

Link to comment
Share on other sites

Pensionārs acīmredzami nav redzējis Ozo spēlējam jaunībā.. Ozo vienmēr tā ir spēlējis- ja sanāk, tad sanāk ģeniāli, ja nesanāk, tad sūdi lieli. Tie pasi, ko šams ir devis/dod/dos ir vienkārši apbrīnojami, nevienam citam aizsargam visā KHL (un agrāk arī NHL) pat uz pusi nav tādas uzdrīkstēšanās, pautu, aukstasinības un spējas pārredzēt laukumu.. Jā, trūkst ātruma, neredzam vairs Ozo ātrajos uzbrukumos (NHL laika jājamzirdziņš), bet vairākumā un uz zilās līnijas čalis ir vienkārši ģeniāls. Jā, ir kļūdas, ir smagas kļūdas, ir drausmīgas kļūdas- bet tieši tāpēc Ozo ir Ozo. Īsāk sakot, mana māte lielās, ka ir redzējusi Balderi spēlējot, es saviem bērniem varēšu par Ozoliņu stāstīt..

p.s.

Spilgtākais piemērs- salīdziniet, kāds izskatījas DR vairākums pēc Ozo traumas (arī PO) un Ozo traumas laikā.. Divas pilnīgi dažādas lietas. Kurš vēl aizsargs var normālu pasu atdot vairākumā?

p.s.2

esmu Ozo fanāts, lol.

Link to comment
Share on other sites

BreeTz ,man ar katru dienu saak vairak un vairaak patikt :) Tikai vel joprojam nezinu no kurienes vinsh te ir uzradies :)

breetz vnk zelta vaartus par OZO uzraxtiju,labak vnk nebija vairs KUR IZTEIKTIES!

Ja ritaa gadijumaa dabusim bietee kaut vai pagarinajumaa tad laikam varam noraxtiiit sho sezonu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...