Jump to content
GIGN Forum

enjoi

Mirstīgais
 • Content Count

  1203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

enjoi last won the day on May 10 2017

enjoi had the most liked content!

Community Reputation

312 Mees tevi miilam !

About enjoi

 • Rank
  w00t wr1t3r
 • Birthday 09/02/2004

Profile Information

 • Location
  Zoļik-2
 • Interests
  meitenes
 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

8909 profile views
 1. enjoi

  KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Jau vienā tofikā ieklepoju, ka dizains forumam ir, maigi sakot, apšaubāms/nepiemērots. Nezinu vai tas ir atkarīgs no Tevis vai IPB/IPS. Tauta sāka pazust līdz ar kārtējo foruma dizaina maiņu.
 2. enjoi

  Nakts Riita Spams

  Iegādāšos GTA V Steam giftu. pm.
 3. Šeit es apstājos lasīt. Sāka sāpēt galva.
 4. Ir lieta ko atcerēties par e46 - piem., ja pērc lielmotora e46/m3, obligāti tikai pēc 2002. gada, jo līdz tam daļai ir problēmas ar plaisām pakaļējā tiltā (laikam(?) vietā kur stiprinās reduktors), ko 90% gadījumu izraisa mašīnas launch vai nemākulīga ātrumu pārslēgšana. Tilts vienkārši netur griezi un plīst. Lasāmviela. Lasāmviela 2 ja ko atcerēšos, piemetīšu klāt, bet piekrītu, ka nopakots e46 vienmēr ir labāka izvēle par nabadzīgu e90 konkrētajam e46 nav pat 16:9., līdz ar to jau startā tur nav "vispilnākā" komplektācija. Ganjau vēl kaut ko var atrast kas trūkst.
 5. enjoi

  iphone

  bļ, un mēs brīnamies, kapēc šeit neviens īsti nevēlas neko rakstīt.
 6. enjoi

  Nakts Riita Spams

  Helou, varbūt kāds zina, kur var nopirkt Juri Lina "Zem Skorpiona zīmes"? thx
 7. enjoi

  Nakts Riita Spams

  Negribu rīkoties kā gnīda, bet vajag pamainīt operatorus. Viss ko vajag, 4gb mēnesī + zvani. Ja nu kādam ir kāds piedāvājums, piekrītu ka man ko tādu piedāvā
 8. enjoi

  Nakts Riita Spams

  pajautā čalim savā avatarā.
 9. enjoi

  Nakts Riita Spams

  Man uzdāvināja Lego, biju priecīgs.
 10. Ok, - es esmu duraks, jo, redz, naudu īrei atstāju kredīta atmaksai. Sapratu. A moš tu vienkārši esi underpayed, m? Jā, mētāties kā lupatai no vietas uz vietu tik tiešām ir cilvēka ar smadzenēm cienīga rīcība. It īpaši, ja ir bērni, skolas, darba vietas, u.c. vietas tuvumā dēļ kurām basically jebkurš normāls cilvēks izvēlas savu dzīves vietu, btw - pašam nešķiet smieklīgi dzīvot "no rokas mutē", tā pilnīgi pofig kas un kā, ka tikai jumts uz galvas. Pofig, ka bērniem īsti nav/nebūs ko atstāt, jo, redz, sev taču ir ērti. Vienkārši super. Vairāk tādus cilvēkus kā tu.
 11. Saki man, naher man būtu jāmaksā īres nauda īrē, ja to pašu naudu (ja ne pat mazāku) varētu maksāt par kredītu to dzīvokli nopērkot? Protams, tas ir diezgan ballsy paņemt tā prosta dzīvokli, bet nu es sev nekādi nespētu attaisnot to, ka visu mūžu dzīvoju kā ķīlnieks cita cilvēka īpašumā, neziņā, vai pēc gada man pārjaunos īres līgumu vai nē. Kā arī, nopērkot dzīvokli, tas paliek tev/taviem lejupējiem.. tas tā. khe khe, 700/mēn par 400k dzīvokli... Oh yeeah - that's the life!
 12. enjoi

  a/m iegade

  Pērkot pajaunāku Audi, iesaku neņemt ar fsi vai tfsi dzinējiem, jo, redz, Latvijas benzīns/dīzelis nav tik tīrs kā to paredzējuši vācu inženieri, līdz ar to, veikli aizdiršas inžektori. Avensis - super auto, dinamika priekš 2.2d ļoti ok, gaitas komforts arī. Par izmaksām nemācēšu teikt, bet auto ļoti ok.
 13. enjoi

  Nakts Riita Spams

  Netiku, vismaz pagaidām. Cik sapratu, Mollers prasa kaut kur ap 200, tad nu šis variants man uzreiz atkrīt. Pastāv vēl šis, bet cik legit ir tas viss pasākums, nemācēšu teikt.
 14. enjoi

  Nauda no paypal?

  Mastercard derēja agrāk - nezinu kāpēc viņi vēl kā opciju to ir atstājuši. Murdziņš pareizi saka - vajag visa classic, ko piedāvā ar visnotaļ maz banku.
×
×
 • Create New...