Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Būtu jau vareni , ja atspēlētos , kā Filadelfija pērn pret Bostonu, kad 3:0 zaudēja un beigās ņēma sēriju :)

Atšķirībā no lidoņiem mūsējiem pietrūkst pautu tādam kambekam. 1-2 uzvaras vēl var paķert uz izbrīna, bet tas arī viss- Loko pārāk pieredzējuši un meistarīgi, lai šādu pārsvaru izsētu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar skatiijos SPORTA STUDIJU un pec pedejaam svaigakajaam info, varu spriest,ka shodien beidzot saksim to speli kuru jau sen bija jaspelee! Lai uzvareetu mums jaspelee kaa SAIMONAM un KOMAROVAM, teica HOLTS un DARZINSH! Agresivi,jatraucee,jabaksta u.t.t :) SHodien es ticu,ka mees to varam :) Esmu droshs ka Tellijs buus vartos :)

Link to comment
Share on other sites

Holtam uz TElkvistam līgumi uz 2 gadiem , šaubos , ka Teliju pārdos tālāk .. tātad , Masals nākamsezon domājams Rīgā nespēlēs :)

Rīt SA+ būs lielā intervija ar Edžu ^_^

Sezona laba , šodien bijām pelnijuši uzvarēt. Kā Puče sporta studijā - beidzot sakarīga spēles analīze :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk gribētos, lai DR vada cits treneris

Kāpēc gan? 3 play off, 2 konferences pusfināli klubam ar 15 mlj eiro budžetu ir vairāk kā OK. Tas, ka dažs labs žurnālists un liela daļa "fanu" nevar ciest Jūli jau ir šo personu personīgā problēma, nevis RD raizes..

Holtam uz TElkvistam līgumi uz 2 gadiem , šaubos , ka Teliju pārdos tālāk .. tātad , Masals nākamsezon domājams Rīgā nespēlēs :)

Rīt SA+ būs lielā intervija ar Edžu ^_^

Sezona laba , šodien bijām pelnijuši uzvarēt. Kā Puče sporta studijā - beidzot sakarīga spēles analīze :lalala:

Telkvistam līgums tikai uz šo sezonu bija. No migrantiem tikai Holtam un Troteram bija 2 gadu līgums.

Sezona laba, play-off labs. Tikai žēl, ka Vilkoits tā arī neiespēlējās sastāvā, tā vietā visādus Podziņus Hujodziņus un Karamnovus laida.. Stil, pāris spēles uzkapāja un savu banku iemeta..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...