Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/233229 cels cels :muahaha: ... savas nūjas aiz bēdām, tici man netiks finālā, aizsardzība nekāda, un tāda komanda kā atlants to ļoti labi māk izmantot (atšķirībā no DR). Salavats vispār pārbrauks pāri savam pretiniekam, ar Radulovu priekšgalā...

Beidz graut manas cerības par KHL un Haribo izdevumiem!Loko saņemsies,piemini manus vārdus :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Holts toties ir vietējais stārs! :hooray:

Man jau gribētos viņu uz vēl vienu sezonu, jo dikti lādzīgs...pat iefanošanu par Niķelmugurām var piedot :)

Ēh, drusku skumji šodien palika, ka sezon cauri i.

Lai būtu čempī nodoti uguņi!

PS. Noteikti, ka Spruktam ir pamatoti iemesli, lai gan piespēļu meistars un "klavieru nēsētājs" būtu makten noderējis.

Edited by procrastinator
Link to comment
Share on other sites

Holts toties ir vietējais stārs! :hooray:

Man jau gribētos viņu uz vēl vienu sezonu, jo dikti lādzīgs...pat iefanošanu par Niķelmugurām var piedot :)

Holtam ir 2gadu līgums, nākošajā sezonā arī būs. Man gan Telkvists patika labāk par Holtu :)

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Sprukstiņš vienkārši ir nodevējs. Par tādiem nav ko pārdzīvot -_-

neesi sūdasmaka un padomā ar galvu. Viņš pats saka , ka nav ne fiziski ne morāli gatavs uz visiem 100 un tā nav nekāda nodevība. Apzinās savas spējas, saprot , ka vietas izlasē ir tik cik viņas ir un jādod iespēja citiem. Savā laikā arī Skrastiņš, Irbe un citi izlaide pasaules čempi, lai , gan bija brīvi no PO.

Latvijas sporta līdzjutēji (90%) ir pakaļskrējēji. Viens nodirš un pārējie pakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

Latvijas sporta līdzjutēji (90%) ir pakaļskrējēji. Viens nodirš un pārējie pakaļ :D

2000.gads,biju sīks sūds,bet priecājos un jutos lepns par uzvaru pār Rus,bet citus gadus kad kāšam,nolieku Lv izlasi,esmu viens no 90%,jo jūtos gudrāks par visiem,kuri ir laukumā un tuvu tam! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

ekopuika, Irbe izlaida kādu PČ, kad bija brīvs ? Tiešām precīzi nezinu, bet par to es ļoti šaubos.. Lielāku Latvijas patriotu ir grūti atrast.

Yup, izlaida. Ja nemaldos, tad 2003. gadu, nākamo sezonu pēc SC lielās cīņas... Turklāt tieši Irbe vadīja slaveno "čipšu dumpi", kura pamattēze bija "nespēlēsim, kamēr nesamaksās par reklāmu" ... Lipmans vēl tagad par to spļaudās.

Redz, ekopuikam ir taisnība tādā ziņā, ka, ja, piemēram, Skrastiņš pateiks "sorry, čaļi, nogurums", tad neviens neko pat nepurpēs.. Pasaka Sprukts un panesas kārtējie letiņu debīlismi par "pienākumu", "nodevēju" un citām herņām. Kāpēc neviens nebļāva par Laviņa lēmumu, tomēr viens no stabilākajiem LV aizsargiem?

Kāds vēl te atceras, kā Sprukts savu karjeru izlasē sāka? 2001. gada čempis, čalim 18 gadi bija, slidoja kā kaplis. Tagad varbūt paķers kādu jauno Jankas vietā, Vilkoitu vai pat daže Girgensonu.

Link to comment
Share on other sites

Laviņš jau teica, ka spēlēs tikai tad, ja būs kā viens no vadošajiem aizsargiem.

Itkā jau ir taisnība, bet nu NHL ir 82 spēles + play-off, kamēr KHL 54 + play-off. Turklāt Skrastiņam ir arī 36 gadi, kamēr Spruktam 29. Itkā jau saprotams, ka gribas atpūsties, sadziedēt mikrotraumas n' shit, bet tomēr man visvairāk kremt tas, ka nespēlēs tieši centrs, nevis kāds no malējiem, kuru mums pietiek. Katrā ziņā Sprukts parāda to, ka nauda viņam nozīmē vairāk nekā vidējam Dinamo hokejistam. Tagad, kad labāk maksā un ir nepārtraukta uzmanība no līdzjutēju puses, ceļas arī prasības. Redz, spēlēšu tikai tad, ja būs tā un tā.. Laikam tās runas par to, ka dažs labs Dinamo hokejists negribot spēlēt izlasē, jo tur nemaksā pietiekami daudz, ir bijušas patiesas. Agrāk kaut kā nekas tāds netika dzirdēts un hokejisti no visādām Čehijas, Slovākijas, Vācijas, Krievijas un Somijas līgām bez maz vai uz vēdera līda uz izlasi. Ko lai saka, laiki mainās un tā darīt laikam ir cilvēka dabā.

P.S. Man liekas, ka Sprukts debitēja 2000.gadā, nevis '01.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka lielāka patriota par Jāni izlasē nav. Tikai apsveicami, ka viņš atdzīst to, ka nevar spelet tādā līmenī , kādā tas nepieciešams. Būs iespēja kādam citam :)

Atlanta dzenā vagonus ^_^

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Agrāk kaut kā nekas tāds netika dzirdēts un hokejisti no visādām Čehijas, Slovākijas, Vācijas, Krievijas un Somijas līgām bez maz vai uz vēdera līda uz izlasi. Ko lai saka, laiki mainās un tā darīt laikam ir cilvēka dabā.

Nopietni, cik ilgi seko līdzi hoķim? Kā var neatcerēties Ozo Prāgas tiltu epopeju? Vai "ģedu" jokus vēl 1997./98. gadā? Vai mūžīgo kasīšanos par apdrošināšanu? Vai Skudras epopeju? Vai Astašenko lietu (ne to šņaucamo, bet spēlējamo)?

Gudri dirst mēs visi no malas varam, taču es uzskatu, ka nevienam nav nekādu tiesību Jānim neko pārmest- tieciet paši tik tālu, dabūjiet tās 56 + 11 spēles sezonā (par play off sēriju piemirsi) un pēc tam vēl velciet savas pakaļas uz izlasi. Gribētu redzēt, kurš tad par patriotismu runātu..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...