Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Tikko noskatījos interviju ar Arturu Kuldu. vēl viens krievs, tāpat kā Podziņš(itkā skaitās latvietis, bet ne sūda nerubī latviski.). /no offence

Uzmini, cik latvieši uzvarēja spēli ar krieviem 2001. gada čempī? :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Salavats būs jaunais KHL čempions... :khehehe:

Tuu Tuu Loko,sasitīs Atlant!Sērija 4:2 Loko win! Ja ne,visiem Haribo!

Aizmirsu piebilst Loko,cels augša kausu :)

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst Loko,cels augša kausu :)

Ar savu aizsardzību un vārtu sargiem neko viņi necels. Joprojām domāju, ka šie tālāk par atlantu netiks...šodien varēs paskatīties, cik atlantam būs atlicis vēl spēka :)

Link to comment
Share on other sites

Ar savu aizsardzību un vārtu sargiem neko viņi necels. Joprojām domāju, ka šie tālāk par atlantu netiks...šodien varēs paskatīties, cik atlantam būs atlicis vēl spēka :)

Attiecībā par aizsardzību es Tev piekrītu,bet ceru,ka viņu metēji(vārtu) spēs to noslāpēt,bet par vārtsargiem,sezonā varbūt nebija tik spīdoši,bet play-of spēlēs esmu patīkami pārsteigts,sniegums ir vērā ņemams,nav jau gluži,kā met tā ir,jebkurā gadijumā būs jautri!Un par šodienu,lai jau kāš :) turpinājums bus ok !

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst Loko,cels augša kausu :)

http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/233229 cels cels :muahaha: ... savas nūjas aiz bēdām, tici man netiks finālā, aizsardzība nekāda, un tāda komanda kā atlants to ļoti labi māk izmantot (atšķirībā no DR). Salavats vispār pārbrauks pāri savam pretiniekam, ar Radulovu priekšgalā...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Nespried tik ātri :)

Vispār es labi sen atpakaļ pirms sākās šī sērija jau noslēdzu derības, ka finālā būs atlant vs salavat. Protams, tas ir sports un var gadīties visādi, bet nu redzēs kā būs beigās...atlant, manuprāt, ir tā komanda, kas loko šajā sērijā varētu mierīgi apspēlēt. Viņiem vismaz nav tik lieli sliņķi kā DR, kas visu laiku ļaus mest no zilās līnijas, kas loko ir viens no lielākajiem ieročiem. Par metalurgu gan neko daudz pateikt nevarēšu, jo viņu spēlēs vispār neesmu skatījies. Kaut kā neticas, ka viņi spēs šogad apturēt salavat :)

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...