Jump to content
GIGN Forum

procrastinator

Mirstīgais
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

procrastinator last won the day on February 13 2017

procrastinator had the most liked content!

Community Reputation

154 Ziepīte

3 Followers

About procrastinator

 • Rank
  Apgreidots geks
 • Birthday 06/18/1987

Profile Information

 • Location
  Rīga
 • Interests
  Kolekcionēju paklāju, mušu un muļķu sitamos.
 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Man ir vintāž aitemi & es nemāku treidoties, bet pa velti galīgi negribas neko atdod, jo viss tak ir sūri grūti krāts un savulaik tālajos divtūkstošajos pat aidlots (jā, kauns pa visu seju etc.) Cik naudas te sanāk? Surprise me! (or else...) http://www.tf2items.com/id/katrina_
 2. Skumjš topiks. Vecos graustos būs ar mieru dzīvot tikai melanholiski hipsteri (kā es, I guess), bet tie tad arī pieprasīs koka/parketa grīdas, mūra sienas, koka logus, eko vati siltinājumam, Vispool vannu un hansgrohe dušas. Grausta lokācijai būs nozīme, nepietiks ar bamšļu Fedju kaimiņos. Ieguldīt šādā projektā nekad neatmaksāsies. Sūdu var pulēt, bet pa lēto pulēts sūds izskatīsies vēl sūdīgāk. Un. Tavs "lētais" (lasi: lamināta, makrofleksa, plastmasas logu, rakstainu tapešu un sūdīgi špaktelēta ģipškartona) remonts ir reāli pieejams arī 80% jaunajos projektos. Ko mūsdienās arī izvēlas tie, kas ir gatavi pirkt jaunu dzīvokli. PS. Ja esi iesācējs, iesaku pašam kaut ko paremontēt, piemēram, pasiltināt jumtu ziemas vakaros. Vai apmest kādu sienu. Iemācīsies novērtēt kvalitāti un saprast, ka pa velti nekas nerodas.
 3. Varbūt šī, lai gan visas detaļas neatbilst.
 4. Izrādās, ka serveri var pilnu savākt. Vajag tikai pacietību un kādu stundiņu. Bet skumji, ka šitā notiek in general.
 5. Tieši tagad cilvēki ir! Jānāk ātri, kritīs dīvainas cepures, spaiss un iespēja zaudēt nevainību!
 6. Par kartēm diskusija ir koks ar piecdesmit galiem, kā pievieno jaunas kartes, tā pēc diviem mēnešiem kādam jau tās vairāk nepatīk, prasa ņemt ārā un likt iekšā tās, kuras izņēma pēdējā reizē. Dustbowls, goldrush un badwaters ir un būs vienmēr, pilnīgi vienlaga, kādas citas kartes var būt pievienotas, ar to atliek tikai samierināties. Domāju, ka pašreizējais karšu cikls ir ok, cilvēki serverī ir, pat ja ir patukšāks (man gan pret to nav iebildumu, bet citiem laikam esot), diezgan ātri karte tiek nomainīta. Par to, ka karšu balsošanai vajadzētu mainīt ciparus, arī ir daudz runāts (pēc zinātniskām aplēsēm, vismaz 732 reizes). Taču par scramble tiešām vajag padomāt, jo tāda izvarošana lielos apmēros kā gignā, pēdējo reizi pasaulē tika novērota tikai vēl otrā pasaules kara laikā. Pie tam arī fascinējoši, ka ir arī admins/i, kā Hariits, kuri nekad neies pie vājākās komandas un arī scramblei pirksti būs par līkiem. Citos serveros balsošanai par scramble pietiek tikai ar mazāk par 10 balsīm, kāpēc gignā ir jāsavāc 20, vēl ņemot vērā, ka reipistu tīms nekad nebalsos. Man arī liekas, ka anti-scramble raudāšanai čatā nevajag pievērst tik lielu uzmanību, ĪSTI VEČI NERAUD, BET ASIŅO CĪŅĀ! Ņemot vērā, ka pēc scramble taisīšanas arī mediķi mēdz pievienoties dižo Rembo komandai, manis pēc scramble var pēc katra raunda taisīt. Tā kā uztaisiet vienreiz opciju kārtīgam kokteilim serverī.
 7. procrastinator

  Alkohols

  Pamēģini nobriedušu pudeles brāļu taktikas: nodzert pēdējo kreklu. Ja krekls jau nodzerts, lai iet arī zeķes, mētelis un pidžama! Ja tevi turpina vajāt zaļais pūķis, nocērt tā galvu un uzpsraud mieta galā! Ja pat tas nestrādā, pameklē caurajā bikšu kabatā pāri, un, roku uz tā turot, apņemies beigt dzerstīties pa kaktiem.
 8. Hodor, hodor! ~ Hodor. (true story)

 9. Bitch please, beidzot Zombie Ass ir pieejams Pirate Bejā: http://www.youtube.com/watch?v=8uE4iKPq2XU Gaidu jau divus gadus!
 10. Man tomēr ir jautājumi par šo pētījumu, ļoti mulsina šis apgalvojums: "Turpmāka saspiešana veicina atsevišķu sablīvējumu veidošanos, kuriem sagrupējoties, rodas rūķiem raksturīgās mices un ieroči." <- Kas tur īsti sagrupējas un sablīvējas, ka pēkšņi rūķis rokā vicina mērena izmēra giljotīnu? Vai šīe ieroči uzrodas no dabiskas tieksmes, ko veicina bārdas ietekme, vai bioloģiski šāds objekts izaug no rokas, atvasinoties no kaula? Es, piemēram, uzskatu, ka vīrišķim bārda ir tāpat, kā sunim aste - dzīvo pati savu dzīvi...tāpēc labāk šamo nelaist patvaļā! Sāks vēl naktīs luncināties un pieprasīt sviestmaizi. Iesaku jums veikt pētījumu par bārdu mākslīgo intelektu un tā riska pakāpi mūsdienu vispārīgās sabiedrības atpalicības kontekstā. Vēl es iedomājos, vai jūsu zintnieku (vai zinātnieku, man vienmēr jūk) think-tanks ir mēģinājis šo teoriju pierādīt no pretējā? Piemēram, notverot ļoti gara auguma sievietes bez bārdas pazīmēm, un centies izprast šīs mītiskās būtnes no jūsu teorijas viedokļa, vēlams, bez traumējošām sekām no abām pusēm.
 11. Latvijā kvalitatīvus suši var dabūt tikai Japānas vēstnieka rezidencē, Ganbejs ir sūds un Tokio smth ir varbūt nedaudz labāks, Kabuki ir korejiešu parodija par japāņu ēdieniem. Iesaku nebūt kūtram un suši taisīt pašam, nekā grūta tur nav, sanāks daudz garšīgāk un lētāk. Uz restorānu, protams, arī ir jāiet, bet tad nu jāņem kaut kas tāds, kas ir patiešām labs un kuru pašam taisīt nebūtu tik viegli....
 12. Viens no spēlētājiem, kurš nesabalansētu komandu situācijā 99.99% gadījumu pievienojas stiprākajam All Star tīmam, varbūt vismaz varēs uzlikt scramble.
 13. procrastinator

  auto noma

  Vietējais Fight Club briest, vajadzētu kādam arī likmes pieņemt, kurš te visvairāk plātās ar tiem totiņiem vaikāviņtursauc? Es stīmā nopelnīju vienu centu, kā reiz ir brīvi līdzekļi. Vispār labi, beidzot kādas pārmaiņas, citādi jau Gignā sadaļu "spams" vajadzēja pārdēvēt par "intelektuālu cilvēku debates par darbu ārzemēs". Lai uzvar stiprākais!
 14. Man bij līdzīgi ar iPod touch, vajadzēja atjaunot muzīku, nebiju neko mainījusi kopš laķops noplīsa...uzlieku uz jaunā iTunes, tas, protams, liek visādus sinhronizācijas sūdus taisīt ar īPodu. Izdomāju atvērt mūzikas folderi un vilkt iekšā Itunes, tajā sadaļā, kur rāda, kas tev jau ir iekš īPoda. Nostrādāja un nevajadzēja neko sinhronizēt. PS. Man aitjūni vispār riebjas un kaut ko tur pētīt ir kā govij līdz aviācijai, tāpēc manu ieteikumu var arī neņemt vērā
 15. <sarcasm> Nebūs televizora, neredzēs sarunu šovu Precamies?, Ugunsgrēku, Bez Tabu, Degpunktu, Koru Karus, Eirovīziju un citus raidījumus, kas ļoti objektīvi atspoguļo reālo situāciju Latvijā, jaunākās vēsmas sabiedrībā un pārējās aktualitātes. Bērni jutīsies izslēgti no savu vienaudžu vidus, kamēr tie aprunā šīs ārkārtīgi svarīgās norises. Rezultāts: bērni jūtas izstumti, ieraujas sevī, kļūst par introvertiem cilvēkiem, kas defaultā tiek diskriminēti visu atlikušo mūžu. Neviens nedrīkst pieļaut šādas šausmas. </sarcasm> Upd. I did all I could.
×
×
 • Create New...