Jump to content
GIGN Forum

hariits

Game Admin
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hariits last won the day on September 26 2013

hariits had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

1 Follower

About hariits

 • Rank
  Kēkss
 • Birthday 09/04/1994

Profile Information

 • Location
  Rīga // UK
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  hariitslv
 • Website URL
  http://www.bcgd.lv

Recent Profile Visitors

2617 profile views
 1. hariits

  Atjaunot?

  Atjaunoju tēmu. Kāds var pateikt kāpēc spēlētāji pazuda? Kādreiz visu dienu turējās full serveris. Kas notika? Un kā dabūt pie dzīvības? un vispār gignam vajag atjaunot visu. Majaslapu, forumu, serverus un slavu. Ticu ka to var izdarīt.
 2. hariits

  Atjaunot?

  TF2 ir jau dzīvs. Ļoti daudzi vēl spēlē viņu. Manuprāt, visi jaunie update, modi, strange, skini uztur vēl pie dzīvības, jo ir kaut kas jauns. Drīzumā arī jābūt lielajam Pyro update, ko diezgan daudzi gaida. Protams, CSGO diezgan pabojāja dzīvi TF2, bet nav jau arī nemaz tik traki. Ko kāds no GIGN galvenajiem saka? (ne tikai TF2 čaļiem) Vai GIGNs iet uz padibeni un visam ir atmests ar roku? Skumji.
 3. hariits

  Atjaunot?

  Sakumā jau laikam vajadzētu salabot vispār serverus, updeitot, salabot mājaslapā visus status. Tas jau arī viens no iemesliem, kāpēc cilvēki nespēlē. Cik noprotu, tad arī visi counter-strike serveri ir tukši visu laiku?
 4. Sveiciens visiem! Ir pagājis krietns laiciņš kopš GIGNs ir pazaudējis savu slavu kā fantastisks Public serveris. Mūsdienās visi serveri ir balstīti uz vienu mapi (piem. only dustbowl vai badlands) un spēlējošajiem spēlētājiem nav balsstiesību izvēlēties nākamo mapi. Vai arī populāri tagad ir nestandarta serveri kā kaut kādi zombiji vai robotu kaujas. Pirms, reāli, kāda gada, pārdevu visu savu backpacku par lielu summu, pēdējais, kas palika bija mediķa labs unusuals, kuru beigās man izkrāpa, pateicoties kaut kādai kontu dublēšanai, kad ar savu starpnieku sanāk ieberzties. Sikāk par to te var atrast - Topiks ! Tagad jau ir pagājuši kādi 5 mēneši kopš atsāku pa nopietno (for fun) spēlēt un TF2 ir izmainījies līdz nepazīšanai. Cenas ir drastiskas palikušas. Parādījušies visādi nejēdzīgi skini (pārmantots no CS:GO), gandrīz nekur treida saitos nav iespējams iegādāties klasisku strange ieroci, jo pārsvarā visi ir upgreidoti uz killstrīkiem, sheeniem un citām dārgām nejēdzībām. Tā arī treida saitos neatradu, nācās iepirkties Marketā. Es pat biju šoka, ka Bills maksā ap 1,5 keys un buds - BUDS - tikai ap 2 keys. Nesaprotu, kas noticis ar cenam TF2. Tātad, pie lietas. Esmu nolēmis JEBKĀDĀ veidā palīdzēt GIGN TF2 komandai atjaunot slavu. Varbūt dažiem zināms, ka nodarbojos ar web dizainiem un reklāmām. Varu nosponsorēt kādu reklāmu. Varu finansiāli palīdzēt, ja ir nepieciešamība. Varu mēģināt iegūt spēlētajus, atrast viņus utt. Mēģināšu jebkādā veidā palīdzēt. Kaut vai rīkojot eventus (bet tas būtu pagrūti, jo dzīvoju -2h atpakaļ pēc LV laika un darbs praktiski ir visu nedēļu no rīta līdz naktij, bet brīvdienās gan var izveidot). Ja GIGN TF2 administrācijai ir vēlme atgriezties apritē, tad uzrakstiet man PM vai sazinieties ar mani caur Steam (id: haris22) un kaut ko izdomāsim. Varbūt LV TF2 ir glužī miris, bet es ticu, ka ir bariņš ar LV spelētajiem, kas grib spēlēt LV serverī. Pasaulē TF2 galīgi nav miris tikai pilns ar Free-2-play playeriem parādās. Gaidu no citiem vecajiem spēlētājiem idejas kā arī, protams, uzklausīsim jaunos spēlētājus. Kā arī meklēju cilvēkus, kas man spētu palīdzēt. Visu cieņu un vēlot visiem jauku dienu un darba nedēļu, hariits
 5. Mums kkā ar +/- sanāca, ka viņš (ķipa "es") rakstīja kko latviski un +/- uzķērās. Gadās. Iespējams, ka translate izmantoja, tāpēc arī nepiefiksēja kkā to.
 6. Brīdinu treidotājus!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tagad modē ir šāda scamošana. Es ar spēlētāju +/- tikām appisti. Process kā tas notiek: http://forums.backpack.tf/index.php?/topic/10772-that-friend-of-your-trust-as-middleman-scam-meth0d/ Zaudēju - Unusual Purple Energy Gatsby (~3 buds) +/- zaudēja Clean Voodoo Juju 2010 (~ 12 keys) Spēlētājs +/- ir īsts un lāga vecis, kompensēja zaudējumus un atdeva no sava inventorija Strange gunslinger, strange pan un strange pda. Visu cieņu un respekts tev!!!! Paldies.
 7. Cik prasi par cs:s + cs 1.6 giftiem ? Patreiz steam sotrā Cs:S - 4.99 eur cs 1.6 - 2,74 eur
 8. Ideāli, liels paldies tev! Es neesmu no LU un nezinu kā bija citus gadus. Esmu arī pieteikts kā viens no tiesnešiem, bet man plāni mainījās un es meklēju aizvietotājus. Tāpēc lūdzu, palīdziet atrast cilvēkus un lieciet zvanīt uz to numuru!
 9. Pastāv ļoti liela iespēja (teiksim 85%), ka būs, jo bez tā tač nevar notikt jēdzīgas sporta spēles...
 10. Lieta tāda, ka ir vajadzīgi 2-3 cilvēki, kas palīdzētu tiesāt dažādas sporta spēles. Futbols, strītbols, volejbols utt. Sporta spēles notiks Upeslejā (pie Ulbrokas), 2 dienas. Sestdien un svētdien. Vajadzīgi cilvēki steidzami. Tiesnešiem tiek apmaksāts ceļš (rīt (23.05.2014), vakarā izbrauc autobuss) turp un atpakaļ, ēdināšana, gulēšana. Iespējams, ka arī alkohols būs par brīvu. Lūdzu, steidzami meklēju cilvēkus šim pasākumam. Nekas sarežģīts, nav jābūt nekādam tur pro tiesnesim, vnk jāuzrauga lietas.
 11. Paldies AmE, tagad pazaudēju euro ... tf2 slotu tāpat nevajag, jo tur tautas vispār vairs nav ...
 12. Labdien, lieta tāda, ka vakar GIGN čatā rakstīju vai pasūtot ķipa TF2 reg nicku, tas strādās arī uz CS:GO. Es saņēmu apstiprinošu atbildi uz to, ka jāreģistrē steam id un būs reģistrēts slots, un serverī varēs tikt mierīgi ... speciāli pasūtīju, gāju mēģināt - netieku. Kas par problēmu? Varbūt ir kā savādāk jāiet serverī, lai strādātu? Vai varbūt vispār nevar nemaz reģistrēt slotu? Gaidu atbildi, Ar cieņu, hariits
 13. Vakaros kaut kā sarosās tauta. Prieks, par to
 14. Viņš vispār tukšs tagad stāv. Gribu ieiet, bet jau 2ro vai 3šo dienui stāv galīgi nekāds ... :/
×
×
 • Create New...