Jump to content
GIGN Forum

Halucigēnās Sēnes, Kur ?


away.
 Share

Recommended Posts

Latvijā, noteikti, sastopama lietiņa. Aug kādu 1km no manis - pļavā, kā jau kāds minēja, uz 2gadus veciem govs sūdiem, k-kur ap septembri.

Vidēji pietiek ar 20 sēnēm , lai spēcīgi nogļučītu. Pats nēesmu mēģinājis, taču es redzējis kā tās darbojas, un , godīgi skaot, skats ir nožēlojams. Cik man stāstija, tad sākumā zeme kļūst viļņaina utt, visādi nevainīgi gļuki, bet ja gadās no kaut kā nobīties , sēņu iedarbībā, tad var arī atstiept galus no nereālas paranojas.

zāle > sēnes , godīgi, neiesaku nevienam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zāle > sēnes , godīgi, neiesaku nevienam.

Ja bez zāles ir viegla paranoja, tad ar zāli ir ievērojami liela iespēja dabūt jauku paranojas lēkmi.

Etanols>viss pārējais

Halucinācijas smird.

Link to comment
Share on other sites

No rīta vispār nepamodīsies, nevis nevēlēsies nepamosties. Uzreiz izraujot 0.7 cilvēks vnk nomirst, nerunājot nemaz par 15 gadiem un tukšu dūšu. Tāpat nesanāks izdzert pat i 0.5, jo izkorķēsies un atrubīsies. Viņš vēl nav kārtīgi dzēris (spriežot pēc jautājums cik vajag), tā ka ar 0.3 tev būs gana, nemaz nerunājot par sēnēm. Nevajag tēlot skarbo veci, ja tāds neesi.

Link to comment
Share on other sites

Paturpinot tēmu, pazīstu čali, kas izrāva pusi 0,5 pusminūtē, cik man teica, 13 reizes esot korķējis. Pats īsti pārliecināts neesmu, jo tajā laikā biju atslēdzies. Gadi arī ap 15.

Attiecībā uz sēnēm - piekrītu tzeko, labāk uzticies pārbaudītām vērtībām.

Link to comment
Share on other sites

es neesmu nekāds skarbais vecis, vienkārši ir dienas, kad ir sūdīgi un ir dienas, kad ir pavisam sūdīgi.

man topics ir vienkārši sertificēta bērnudārznika līmenī, ibio.

Turklāt rekomendēt jau varējāt tādas lietas, kuras ir parastam mirstīgajam dabūnamas.

Edited by away.
Link to comment
Share on other sites

Ja, vienreiz es ari apedu senes un saka sapet kungjis, nespeju saprast vai gribu dirst vai vel est.. Ka pa laimi vis beidzas normali, jo gaju uz poda ar maizitem, ka dirsu ta eedu, vo vells, viskautkaadi briinumi notiek.

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

BĻE!!! CIK KRUTI!!!

es 14 gados pat alu vairāk par pāris mutēm, kuras nospēru kādos svētkos, nebiju dzēris :(

EDIT: visi 14-gadīgie viens par otru krutāki, tā vien šķiet, ka esmu bijis baigais nūģis :(

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

man ir 14

un es dzeru pārāk daudz..

mamma brīnās ka man šņabis iet iekšā viņa pati tik šampi sausina :D

par smēķēšanu vsp neko nesaka un par pāris aliem bet par šņabi dirš :(:D:P

Link to comment
Share on other sites

un es dzeru pārāk daudz..

mamma brīnās ka man šņabis iet iekšā viņa pati tik šampi sausina :D

par smēķēšanu vsp neko nesaka un par pāris aliem bet par šņabi dirš :(:D:P

Man tevis ir ļoti, ļoti žēl. cries.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...