Jump to content
GIGN Forum

Halucigēnās Sēnes, Kur ?


away.
 Share

Recommended Posts

Kur šo brīnumu var dabūt ? Reiz pa Bez Tabu stāstīja kaut ko par šīm sēnēm. Ja nemaldos, tad tās varēja atrast pļavā vai kau tkā tā, taču man tuvumā nav pļavu. Varbūt kādam ir `sakari` un var padalīties ar vērtīgo informāciju ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

macho, bija interesanti palasīt, taču nav nekāds informācijas, kā droši lietot tos dabas dotos brīnumus.

GooD`MeN, un kā tev liekās ?

Invincible, mhh, man ir teikuši, ka marihuāna nav tā labākā manta slikta garīgā apkarošanai un nafig nevajag tādu [ja es pareizi sapratu vārda `zaljais` nozīmi].

baarbijvecis, tev man nav ko atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

viņas ir latvijā, daudzās vietās, pie tam lielā skaitā. visticamāk, ka tās, kuras ir arī ~krievijas vidienē.

vienkāršāk : izžāvē parastās mušmires, varbūt izvemsies, varbūt apsitīsies. un uzmini, kas notiks, kad tu atradīsi nepareizās sēnes?

hint : meklē lauka zemākajā daļā, pārsvarā viņas aug uz 2gadīgiem govju sūdiem.

neesmu meklējis, bet latvijā patiešām tādas arī ir.

Link to comment
Share on other sites

gan jau, ka tas ir katram individuāli, bet var jau tādu vidējo tilpumu uzrakstīt uz vienu cilvēku.

Tas ir ļoti individuāli. Parasti gan līdz tam nonāk pavisam neapzināti, t.i., "Pa īsu - paņemam vēl - o, jau rīts - pofig kožam tālāk". Katrā ziņā, ja tā atgadās, tad labāk pirms tam parūpējies, lai ar tevi kopā ir labi draugi, kuri tevi savaldīs, nepametīs, citādi pamodīsies nepazīstamā vietā, sasists un bez saviem materiālajiem labumiem, turklāt pēc tam garantēta panikas lēkme. Pieredze - kaut jel` nebūtu tāda :)

Protams, var arī minūtes laikā izdzert 0.7 vai kaut ko tamlīdzīgu un būsi metams, saindējies, miris, whatever.

Vispār nevajag dzert. :)

Edited by J. Brauns
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...