Jump to content
GIGN Forum

Halucigēnās Sēnes, Kur ?


away.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu forši forši...Tagad jau šitā daunatne oj ups sorry yo sajaucu - jaunatne ir galīgi debīla. Šo piektdien gāju gar savu veco skolu kur agrāk mācijos un par to skatu ko redzēju biju `mazliet` pārsteigts. Kaut kādi sīkie no sestās klases aiz sporta zāles šēž un pīpē sarkano bondu + dzer apinīti. Un tādi krutie pacani kā kz un airedium kas krutojas cik viņi te var izdzert savos gados manās acīs ir totālas NULLES. Agrāk vēl bērni 14gados ar mašīnītēm spēlējas bet tagad jau šnabi dzer...

Link to comment
Share on other sites

saproti, nX.`, agrāk arī skolā savādāk mācījā mūsu tā saukto nākotni. Protams, nevar visu vainu novelt uz citiem, taču tā tas ir. Arī vecāku attieksme neizpaliek .... Bērniem tiek dota `brivība` un viņiem `piekāst` skolu. Alkoholu vēljoprojām pārdod arī bērniem, tāpēc to dabūt nav problēmas. No skolām ārā laiž ar trijām nesekmīgām atzīmēm, ibio! Kas vispār notiek ? Un tad te pavīd pa tādam indivīdam kā es, kam viss ir apnicis un prasa halucigēnās sēnes. Pašam paliek `nedaudz` smieklīgi. Cilvēce iet uz leju.

Edited by away.
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kurā laikā tu dzīvo, bet pamatskolu ar vienu nesekmīgu atzīmi pabeigt nevar.

Bet taisnība away. arī ir par to, ka ne jau skolnieki pie visa ir vainīgi. Es nezinu kā ir citās skolās, bet manā skolā jāmācās ir vnk drausmīgi daudz. Tik daudz, ka neatliek gandrīz brīvā laika, daļēji tāpēc arī pa reizei tiek lietots alkohols, lai no tā visa nedaudz atslēgtos. Ak, jā, un tas ir tikai astotajā klasē. Kā arī tādos laukos kādos dzīvoju es nav nekādu izklaides vietu, tāpēc vienīgā izklaide ir alkohols. Es neredzu īpaši lielu vajadzību lietot alkoholu savu vienaudžu vidē, kas dzīvo pilsētās. Var jau būt, ka es kļūdos, bet tur vismaz ir kādi veidi kā izklaidēties. Rīgā, piemēram, ir atlikulikām veidi kā labi pavadīt laiku. Tīņiem it īpaši.

Ā, un vēl, senči man arī neko nesaka, ja iedzeru tur pat blakus pa aliņam vai ko citu. Es zinu mēru un senči man uzticās.

Link to comment
Share on other sites

Tikai kāda jēga tos likumus mainīt ? Gandrīz nekas netiek darīts, lai kāds tos arī ievērotu.

`Piebalsojot` Traffic`am ... Jā, te tev, vecīt, es piekrītu uz visiem 100. Laukos tiešām nav ko darīt kā tikai vacāties apkārt ar draugiem un tā. Es alko nelietoju un līdz šim it kā nav bijusi nepieciešamība pēc tā, taču tad uznāk galīgākās `nedienas` un tad gan nav ne mazākās nojausmas ko lai iesāk lietas labā. Ar laiku jau pāriet tās depresijas, bet nu, tas ir nežēlīgi `smagi`.

Par tām sekmēm runājot ... Par pamatskolas beigšanu vēl tā, taču līdz šim un vēl joprojām uz nākamo klasi pārceļ ar 3 nesekmīgām atzīmēm. Kas tad no tādiem, atvainojos, durakiem sanāks ? Ir tāda sajūta, ka valdība/izglītības ministrija [ nezinu, kas atbild par šo ] ar aprēķinu `ražo` debīliķus. Nekādas nesekmīgās atzīmes vispār nevar būt! Tas, protams, katra paša ziņā ko un kā darīt, es domāju - mācīties vai nē, taču fakts kā tāds ir nepieņemams.

Vēl arī par to `cūku`, ko grasās stutēt augšā par 30k centrāltirgū. boot.lv forumā pavērās interesantas diskusijas un lietas labā tiek arī kaut kas darīts. Žetons Jetijam. Uz kurieni mēs dodamies, ibio ?

Edited by away.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...