Jump to content
GIGN Forum
Sign in to follow this  
bencik

Paintball Tuss 30 Junija !

Recommended Posts

100% netieku :( tajā laikā būšu nometnē Vecpiebalgā.

dammit, nedabūšu na šaru bencika alu :angry:

:( tajā laikā būšu nometnē Vecpiebalgā.

dammit, nedabūšu na šaru bencika alu :angry:

Noob :khehehe: nekas gan jau veel satiksimies vasraaa :D

Orc butu labi sadabuut to veel vienu mashinu, vabruut pat sanaktu kaut kaads after party :D

bencik, tur ar kājām ir vairāk kā 4km, vismaz pat ātrs gājiens toč ir gandrīz uz to stundu. tas nav prāta darbs to pēdējo gabalu nokātot, es atvečaju :) tā kā nevienam neiesaku braukt ar autobusu, mēģiniet atrast draiveri.

atvečaju :) tā kā nevienam neiesaku braukt ar autobusu, mēģinat atrast draiveri.

Negribi buut viens no tiem draiveriem :D Es zinu, kad tu gribi un vari buut :thumbsup:

okes varu panjemt veel 4 dzhekus iznjemot sevi :) , taatad DROSVIEN ka tie buus samurays, blade un veel 2 mistiski chalji, ar otru mashiinu var panjemt veel 4 mistiskus chaljus. Itkaa vareetu pierunaat veel 3 chaljus un tad buutu veel 7 mistiskiem chaljiem vietas :) . vai ir veel kaads kas var savaakt mistiskos chaljus ????

rekaa krish buus, ta jau mees buusim tomeer gign tusaa :). Ok cipruss, bet nu ja kaads veel veelas pieteikties, tad PM , nepiesaarnjosim tak te. Un kad naaks tuvaak laiks tad vajadzees kaadu meeting vietu kur katru savaakt .

ja buus kaaposts un nekas nebuus jaadara, tad gan jau ka buushu + kaadus 3-4 kjermenjus varu tad pakjert liidzi.

a bet protams, te takš daudzi grib ar tevi iepazīties :thumbsup:

TAS NAV GODĪGI!!!!!!!!!

iespējams, vienīgais gign pasākums uz kuru es reāli netieku un tur aizbrauc cilveeks.

Tas, protams, nozīmē, ka tev vajadzēs atbraukt arī uz vasaras pasākumu :)

laikam, ar to pilngadību esi palicis prātīgāks... :thumbsup:

;)

oldschool ftw ;D

O blee cilveks, esi laipni aicinaats :thumbsup: Un vincister tevi arii gribaas dzivee redzeet :)

a gribeju vnk pajautaat-taakaa man nav tiesiibu(pagaidenes) tad man droshi buus liidzi shoferis,un tad vinju arii vareetu pieskaitiit?jo nu dzekam diž nebuus ko dariit kameer es 3h skraidu apkaart saudiidamies :ermm:

:ermm:

Nuu es domaju varam skaitit :) Es riit pazvanishu un meginashu sarunaat 30 cilveku rezervaciju :thumbsup:

Galvenais atceraties es prasiishu uzreiz 1ls no cilveka jo pats veikshu 1 iemaksu par jums :rolleyes:

Hmm, nu njemot veeraa, ka benciks mani caur privaato par pimpi nosauca nespeeshu attureties vinjam neieshaut :D Taatad visticamaak buushu.

CILVEEK ja tu buus itad es obligaati aizbraukshu uz talsishiem pakalj tev :)

btw sarunaajat gludekli un beat komanda buus novaakta :)

Probleemas ar mashiinu, muteres mashiinai sapliisa radiators un es iedevu vinjai saveejo, shodien jaabrauc uz toyota centru pasuutiit radiatoru, ceru ka atnaask liidz 30 junijam, ja ne tad man mashiina buus tikai vairs 60 % . Bet nu es vareetu dabuut veelvienu transportu tik ar to nevarees pleest uz talsiem.