Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nebūšu. Cipruss savāc manu vietu.

edit : Un btw, atvainojos, ka pateicu to tik vēlu. Ļoti svarīga lieta iekrita tieši rīt un uzzināju par to tikai pašā, pašā vakarā. Atvainojos velreiz.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

ev, mlee kāds vispār vēl brauc ar autobusu izņemot mani?

un benciks vai kāds pasakiet man savu mob, lai kad esmu krustā varu piezvanīt...

EDIT: faaak, tie autobusi tak nebrauc tajā laikā. bija 10:20 un būs 17:15 neviens tā īsti neder, psc

Link to comment
Share on other sites

un benciks vai kāds pasakiet man savu mob, lai kad esmu krustā varu piezvanīt...

EDIT: faaak, tie autobusi tak nebrauc tajā laikā. bija 10:20 un būs 17:15 neviens tā īsti neder, psc

da lab, uz turieni tak kurse dafiga mikriņi, ik pa 15 min man liekas :superlol:

Link to comment
Share on other sites

davai vinchester kur tiekamies un braucam uz to vietu??? ?es ar brauc ar kautkaadus sabiedrisko, man tik nav ne jausmas kur i taa viet , man liekas ka nav ne jausmas, vissu laiku zinaaju liidz apskatiijos kartee tai paintball maajaslapaa.

Link to comment
Share on other sites

Je baby jee, pasakums zajebis :D

Paldies tiem, kas atbrauca!!!

Plaans ir uz Julija beigaam, kaut ko liidzigu saveidot + tur veel ir pieejama pirtinja utt...

Te buus dalibnieku kopbilde, bijaam mees sadaliijushies 2 komandaas, Krish iepuvnoja ar savu kruto berki, un jaa starp citu beefijam izdevaas pafilmeet, ta ka gaidiet video :D

p.s.hpim1139mg2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu bljegj, kaada man shkrobe :(

staasts taac 29.juunijs mana vaardadiena, plaanoc ka tusinjsh beigsie ap vieniem, izguleeshos normaali un ta no riita celshos un braukshu maajas, nuuu tusinjsh beidzaas trijos, pamodos divpadsmitos, maajaas biju 13:20, iegaaju forumaa uzzzinaaju cikos mikrinjsh un pat kaads nummurs, nu un tad domaaju miiciit uz peernavas ielas pie vinchister vai uz centru, taakaa centrs man bij tuvaaks, tad uz centru, aizgajau uz to vietu pie origo kur mikrinji staav, skatos ir kautkaads mikrinjshu uz saurieshiem 14:20 nu jaa savaa pohu praataa neiedomaajos ka vajadzeetu mekleet ta kaadu kas iet 14:15 kaa vinchisters teica, 14: 20 secinajau ka shis mikrinjsh tikai kursee 1-5 dienaas, tad es nolaadeeju visu pasauli un gaaju uz auteni, jo ja ietu tie mikri diezgan biezhi, ta vareeut aizpljaut ar vel kaadu veelaka, autenee nonaacis, izmekleejis sarakstu,neatradu nevienu mikrinju kas ietu uz to vietu un tad atmetu ar roku un gaaju uz eliku.

Link to comment
Share on other sites

:D

Paldies tiem, kas atbrauca!!!

Plaans ir uz Julija beigaam, kaut ko liidzigu saveidot + tur veel ir pieejama pirtinja utt...

Te buus dalibnieku kopbilde, bijaam mees sadaliijushies 2 komandaas, Krish iepuvnoja ar savu kruto berki, un jaa starp citu beefijam izdevaas pafilmeet, ta ka gaidiet video :D

p.s.hpim1139mg2.jpg

njā bīfijam neko stiprāku par sprite nevar dot :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...