Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

uz jumta man ir briiva vietinja, kamooon, kas taa pa atbildi, ja atradiisies briiva vietinja, sakat uzreiz vajag vietu mashiinaa vai neee . protams atpakalj uz riigu aizgaadaashu tos kurus atgaadaaju. tas pa apakaljveshanu vairaak bij domaac talsiniekiem un kuldiidzniekiem, jo negribas braukt uz jelgavu caur talsiem un kuldiigu :) bet otraadi gan vaar .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tas bija domāts kā neuzbāzīgs priekšlikums. Es jau te īpaši daudzus nezinu, tādēļ nejūtu, ka varētu tā stingri uzstāt, lai mani kāds aizvestu, ja būtu brīva vieta. Ja nebūs vietas, tad nāksies meklēt alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Karoch shodien aizieshu uz vinju ofisuu iemaksaashu pirmo iemaksu :thumbsup:

Un Klient neuztraucies neapedisim mees tevi, ta ka droshi brauc, ja gribi .

Un laikam parcelshu muusu cilveku skaitu no 20 uz 30 :)

Tie kas plano braukt ar Orc,bocmani utt un veel kaadu shoferiiti pashi luudzu sazinaties ar vinjiem un sarunajat visu. Paldies :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Pēdējais dalibnieku saraksts !!!

Lūgums tiem, kas 100% zin jau, kad tagad nebrauks un atrodas sarakstaa ludzu pazinojat, jo tur rekinasies ar noteiktu skaitu cilveku !

1.Bencik

2.Dyversant

3.Orc

4.Dream

5.Fuj1tsu

6.Goodmen

7.Cipruss

8.Samuray

9.Krish

10.Minoritijssss

11.Beefijs

12.Rusty

13.Enjoy

14.Teddy

15.Moby

16.Rayus

17.Cash

18.Minority

19.cilveks

20.Blade

21.Jonathan

22.Sharigan

23.inferno * r4zEr

24.Klients

25.Robby

26.em'

27.Free

28.Deadalive

29.Sparky

30.Kerch

31.l33t + soferis.

33.Vincister

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Nemiizh tur ir pietiekoshi visa kaa :) Man liekas tas ir vecaakais peintbola parks Latvija, vinjiem tur ir kaadi 5 laukumi un cik atceros viens laukums bija tik liels, kad bija domaats uz cilvekiem 30. Es karoch pats personigi ar vinjiem sabazareshu cik mees buusim, sadalisim komandas karoch man ir ideja taadu nelielu tournament uztaisiit :thumbsup: Ja sanaks sabidiit paris deelas, uztaisiishu after party, bet veel nesolu... Aaaa protams balva man arii ir sagatavota 1 vietai (komandai tjipa pirmajai) :clap:

Bet to visu peec janiem dariishu atpuusties ari vajag :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ar lielam skumjam pazinjoju ka es netieku fak blja...

labakajam draugam izlaidums.. neko darit .. tomer draugi ir tada vertiba kura ir pirmaja vieta !

But that is not the last time !!!

bet ir vel 40 % ka tieku ja dabushu shoferi!

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

ahhh samuray samuray tev ir jaaabuut, kaa nekaaa ja tu nebuusi , tad man saak likties ka nebraucu uz talsiem pakalj, kautgan man radaas probleema ar mashiinu, bet es domaaju ka es dabuushu vietaa.

Nezinu kaa juus bet man jau gribaas daliit klanus :)

beat :

1. SAmuray

2. Blade

3.Cilveks

4. Orc

5. Bocmanis ( mashiinas shoferis)

:)

es ceru uz taadu sastaavu :)

Link to comment
Share on other sites

Cik tad te sanāk cilvēki ar mašīnām? Divi? Nu tad jau 100% jāsāk domāt par autobusu un cerams, ka tad kad izkāps, tad tie, kuri ir ar mašīnām pabrauks pretīm..

Edited by Klients
Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy

blaa, vechi, atvainojos, bet sanācis tā, ka pēc jāņiem uzreiz jāsāk strādāt un jāstrādā līdz augusta vidum. so netikšu, piedodiet. Bet ja kkas iznāk, tad uz savu roku var braukt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...