Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

1. aldini kaste !

2. tie kuriem vajag kaut labaaku !! (tas ir viskijs, tevkila, snabis )

3. un vel ja buus viss kaartiiba ar muusu kordinaaciju tad

SPRAAKSTVIELAS ! :P mums vajag daudz ragetes :P

Nu, mīļais cilvēk, saņemies! :) Tik daudz pērļu vienā poustā ilgi nav lasīts, bet kas gan kait tādus palasīt, iesākot darbadienu...

Moš piebraukšu paskatīties, kā jums tur klājas, jo datums sakrīt ar manu atvaļinājumu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BĻA ES GRIBU AUHAHOLU, bet tajā nedēļā (25.06-1.07) vispār nebūšu mājās FAK FAK FAK, PĀRCELIET PLZPZPLPLPZPLZLPZPLZLPZLPZPLZLPZLPZ

Un ja vēl bīfijs sadomās ierasties ar savām 10 kastēm alus???

Link to comment
Share on other sites

:) Macho tad tu tiksi ? jo es tev lasiju ka tu teici ka tu varbuut netiksi :D

Pierakstat mani ar :khehehe:

- Auhahols + SPRAAKSTVIELAS + ragetes - :superlol: Paintbola laukuma raketes saksi saut :)

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

:) Macho tad tu tiksi ? jo es tev lasiju ka tu teici ka tu varbuut netiksi :D

nevis varbūt bet 100% netikšu. Tāpat arī netiks Dr. Pain un es pieļauju ka test2 arī ne. Tā ka EDD arī netiek nezinu vai kāds no gigna tur vispār būs ;)

Link to comment
Share on other sites

nu blja, tas tak ir konkreeti stulbi, ka taisaas GIGN peintbola tuss, kur no GIGNa neviens netiek :( es laikam padomaasu kaadu alternatiivu datumu, pakonsuteeshos ar citiem un uztaisiishu jaunu pollu.

Link to comment
Share on other sites

Uz nākamo kaut kādu datumu es arī varētu mēģināt piebiedroties, bet šoreiz noliktaja datuma arī netieku kaut gribētu - arbeiten arbeiten! :(

Link to comment
Share on other sites

;)

Nu un ko man tagad darit :D Justies vainigam, kad esmu uznemies rikot un nepareizu datumu izvelejies :(

Bled 2 nedelas gandriiiz neviens neko nedariija, nevienam neko nevajadzeeja vareejat tak organizeet, besii araa shitas te, laiku var atbriivot vienmeer, ta ka pashi vainigi, kad netiekat. Vsjo :fsckinsad:

Aaa EDD neder tapat 7julijs un man tad ir 3 dienu laivu parbrauciens. Ta ka domajat pashi ko un kaa, tie, kas var un grib 30 junijaa pashaudiities droshi to arii dariisim pirmo iemaksu es veikshu par jums aptuveni kaadi 20 ls, so be cool :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

eww..., bet jātaisa točna 7. jūl ... A, kāds būs prikols, kad nebūs PAPAS? > :beer:

Nu davai tad neko netaisam un gaidam lidz lielajam gign tusam, kad neko jau nebuus jeega taisiit, jo buus vasaras party :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

nu ble jus te ka meitenes un edd visu skaistumu jauc! :/

ok.. isteniba es tieku 15mitaja (ta ir svetdiena, ja),. jo klases tusins bus kodiens piektdiena un sestdiena un no rita svetdien varu ari aizvilkt uz tusinu...

Bet nu cmon.. air 30 mitais ir cool datums.. ja ir 30m tad man sanak, ka sakot ar 30 visi weekendi ir ko darit.

16 - pirksu moci lietuva

24- jani

30 - paitnbaals

7 - referendums

14 - klases salidojums

20 -draugam kazas

27 - huj nezinu! :D

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

BTW, gribētos vēlreiz pašaut.. ir vēl vietas?

Es shas ielikshu labaku karti :) Un es domaju, kad vietas ir noteikti, es rezerveeju vietu 20 cilvekiem, bet lidz 20 datumam vajag zinaat preciizu skaitu :)

lpkib0.png

Karoch tur kur mans sarkans kepaajums tur ir taa vieta, paintereseseshos kaa ar transportu :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...