Jump to content
GIGN Forum

Wall Of The World


flashback
 Share

Recommended Posts

Kāda nah iespēja izcelties un piepelnīties Latvija jau iozcelās ar sammitu un jēga kāda?

Nekādas tu sajuti to izcelšanos tikai ar to ka sammita likā nevarēja iziet ārā. Labi izcelsies Latvija un kas notiks vēl vairāk cilvēku zinās ka blakus Krievijai ir maza valstiņa ar 2milj iedzīvotāju? Jēgas nekādas. Un par to piepelnīšanos es domāju ka tās sienas apmeklējums būs par velti varbūt saņems kādu naudu par to, ka tas "brīnums" atradīsies uz mūsu zemes. Nu vēl kādi ienākumi par to ka tūristi uzturēsies viesnīcās, un mīzīs pie Rīgas pieminekļiem biggrin.gif

Tu esi galīg aprobežota būtne...

Iedomājies atbrauc tūristi paskatīties parku tajā Liepājas rajonā (pieņemsim ka viņš ir pa velti), BET tūristi grib ēst? grib.. tātad viņi pa ceļam iebrauks vietējā kafejnīcā paēst, un šī kafejnīca nopelnīs naudu un nomaksās nodokļus, tādējādi veicont Latvijas valsts attīstību, tas pats ir arī ar viesnīcām, klubiem, un citām dažādām izklaides vietām..

Jo vairāk Latvija piesaistīs pasaules uzmanību, jo vairāk cilvēki atbrauks pastīties kas tad tajā Latvijā ir!

Runājot pa to sienu, ideja ir laba un pats arī reģistrēšos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tamerlan huinja esi tu un ar savu uber mozgu !

Hujnja tak hujnja labi ka tu nēsi hujnja un esi baigi spicais zellis. Ja gribi pierdīt pārējiem, ka manis teiktais ir nepareizz tad kautkā to argumentē nevis stulbi uzrakstot apvainojumu. Es vienkārši izteicu savas domas par šo visu. Kas grib tas lai reģistrējas pēc pāris gadiem redzēsim kas no tā visa iznāks. Un cik no tās savāktās naudas aizies projekta veidotāju kabatās.

Edited by Tamerlan
Link to comment
Share on other sites

manuprāt - huiņa.

manupraat arii IR huinja butu jau labi un forshi bet 1. tas ir kkada mezaa kur nebus ne viesnicas nekas un pat ja vinas buuvees tad tas loti daudz izmaksas un noteikti vini pardomas....

latvija jau daudz ko ir iecereejusi celt bet neko nav uzceelusi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ja tas būtu kaut kas cits, tad varbūt arī atbalstītu, bet kurš staigās pa 47ha lielu parku un lasīs personu datus uz sienām?

Un tagad izlasi vēlreiz tās sienas apkrastu >_<

Link to comment
Share on other sites

AK DIEVS, ja tas 4ista būtu 8 pasaules brīnums tur par kautkādu 2 mil. cilvēku neietu runa, jo pasaules valstis samestos utt 4ista kkads shits

3. Jūs esat informēts/-a un piekrītat, ka gadījumā, ja 2 miljoni cilvēku nepiereģistrēsies 3 gadu laikā kopš reģistrācijas uzsākšanas (informācija par to, kad sākusies reģistrācija, pieejama skaitītājā, mājas lapas apakšdaļā), projekts tiks pārtraukts,

NAV REALI ja tādu projektu vispār būtu domājuši(projektējuši) kaads sakars butu ar registresanos kkadu ??? WTF ?

Link to comment
Share on other sites

NAV REALI ja tādu projektu vispār būtu domājuši(projektējuši) kaads sakars butu ar registresanos kkadu ??? WTF ?

tjipa tas taps par cilvēku saziedoto naudu (tiem 3.5 Ls). vnk tam projektam visu laiku ir k-kādas izmaksas. piemēram, zemes noma, projektēšana, algas utt. ja nesavāksies pietiekams daudzums cilvēku, tad nebūs iespējams to uztaisīt, jo nebūs naudas.

^ vismaz tā sanāk teorētiski.

a personīgi vnk nav ticības, ka letiņi ar savu attieksmi un godīgumu to spēs paveikt. sry, bet tā ir!

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

OMG tu dzīvo šeit vai tur ? tu varbūt nevari par kkādu nomas zemes maxu BET bljad... nav ko teikt jebkādu ēku ko ceļ vajadzīgi ir milioni un es ar to gribeju teikt, ka ja tas būtu 8 pasaules brīnums viņam sponsori uzrastos UN KAADI VEL !!! ta4u lielās ēkas ceļ visās valstš NAUDA 4ista nebūtu tā problēma

Link to comment
Share on other sites

OMG tu dzīvo šeit vai tur ? tu varbūt nevari par kkādu nomas zemes maxu BET bljad... nav ko teikt jebkādu ēku ko ceļ vajadzīgi ir milioni un es ar to gribeju teikt, ka ja tas būtu 8 pasaules brīnums viņam sponsori uzrastos UN KAADI VEL !!! ta4u lielās ēkas ceļ visās valstš NAUDA 4ista nebūtu tā problēma

1) nepalaid muti thumbsup.gif

2) 2kk jūzeri x 3.5 Ls = 7kk Ls - diezgan pieklājīga summiņa, lai k-ko sāktu darīt

3) šis projekts vēl ir pavisam jauns, tāpēc ļoti maz (globālā mērogā) zin par šo projektu. investori (piem. no ASV) vēl nezin, ka šeit vispār k-kas notiek.

4) 2kk jūzeri ir garantija, ka vispār šis projekts un šī ideja tiek atzīta arī plašākā publikā

5) a 5kārt nebūs 1d71.jpg

edit: Wall Of the World = WOW smile.gif

edit2: to bencik:

like i said, kad savāksies tie 2 kk jūzeri, tad arī es pieregošos. pašlaik patiešām galīgi naudas nav sad.gif btw es jau ne1 savu viedokli neuzspiežu, tikai paužu to.

brīva valsts - ko gribi, to domā!

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Eh... Deel taadiem pesimistiem arii nekas nenotiks thumbsup.gif

Un nevajag te stulbas atmaskas, kapeec nevar pieregistreties, kaa jau Max pats teica nabags nepalikshu, tapeec nelejiet uudeni, par to kur taa nauda un kaa nonaaks thumbsup.gif

Pagaidam taa visa ir tukshas mute kulshana, kas latvieshiem patiik, manupraat pilnigi nevajadziiga un nejedziiga zaban.gif

To Cash Es jau arii tev neko neuzspiezhu, un pirms tam neteici, kad tev nav naudas smile.gif Ja nav naudas es neko nesaku, es vershos pie tiem, kam taa ir, un kas te gudri spriedele, kur taa aizies pashiem nemaz neesot iesaistiitiem pasakuma wacko.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Vai jūs maksātu 5 eiro par iekaltu vārdu Moldovā, meža vidū ? Vai jūs apmeklētu šo mežu, lai 4 stundas šajā bluķī ar binokli mēģinātu saskatīt savu izkropļoto vārdu ? Ārzemēs Latvijas vārds nevienam neko neizsaka, bet Baltijas valstu/Austrumeiropas iedzīvotāji nemūžam nesalasīs 2 miljonus cilvēku.Cerība projektu realizēt rastos tikai gadījumā, ja tas tiktu veidots pilsētā un tikai/pārsvarā no privāto investoru līdzekļiem.Kāda mēneša laikā varēs spriest par idejas autoru godprātību un izredzēm kopumā.

Imponē idejas autoru un iniciatoru uzvārdi :

Cēlājs Ģirts

Līpenītis Ansis

Vāvere Mārtiņš

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

juusu maate laikam beerniibaa juus regulaari piekaasa, tapeec nav nekaadas ticiibas nekam. un kas tur teica, ka necels viesniicas tur. CELS un kaa vel smile.gif aij, ko te striideeties. Negribat - neziedojat. Paliksiet par 3.5ls bagaataaki un turpinaasiet pelt visu, ko jums liks priekshaa. Jums ir naakote, taa var taalu tikt. hahahahahaha.

Link to comment
Share on other sites

juusu maate laikam beerniibaa juus regulaari piekaasa, tapeec nav nekaadas ticiibas nekam. un kas tur teica, ka necels viesniicas tur. CELS un kaa vel smile.gif aij, ko te striideeties. Negribat - neziedojat. Paliksiet par 3.5ls bagaataaki un turpinaasiet pelt visu, ko jums liks priekshaa. Jums ir naakote, taa var taalu tikt. hahahahahaha.

Tavs uzvārds gadījumā nav Lī(ttle)penītis ?

Link to comment
Share on other sites

juusu maate laikam beerniibaa juus regulaari piekaasa, tapeec nav nekaadas ticiibas nekam. un kas tur teica, ka necels viesniicas tur. CELS un kaa vel smile.gif aij, ko te striideeties. Negribat - neziedojat. Paliksiet par 3.5ls bagaataaki un turpinaasiet pelt visu, ko jums liks priekshaa. Jums ir naakote, taa var taalu tikt. hahahahahaha.

Pulci, visi nav naivi pidinji kaa tu HAHAHAAH AHAHAHAAAAAAAAA urval? jaa, tevi mammiite beerniibaa lutinaaja, pirka daudz konpetes, a mums nebija tik bagaati vecaaki un veel mums regulaari lielais braalis atneema pusdiennaudu... es neziedoshu tai hujnjai! un reaali kursh ieguus labumu? tie kas straadaa turiisma sektoraa, nejau kaads cits... man patika delfos viens kaments, skaneeja apmeeram shaadi: "vareesiet uzcelt telti pie taas sienas un 2 nedeelas dziivot, katru dienu skatiities uz saviem iegraveetajiem iniciaaliem!" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vbyuer un sliici (slow hands) , uzreiz jau pienaakaas sorry .

nav jaabuut naivam un neuzticiigam jaunam projektam , pareiz ieprieksh mineets ka ir laiks jaanogaida , redzees vai muuris dziivotaajs , bet atmest ar roku un neticiibu jau startaa , tad nahren dziivot , ne jau taapeec , lai seedeetu teltii pie muura blakus savam vaardam ar patiikamu veesu domu , kad viss shis jau buus piepildiijies , un taa ir sajuuta ko nesasniegt biezhi , ne !

esam prieciigaaki un iedvesmoti kaa pirmo shtaabinju celjot !

prieciigi

Pallma

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

No offense to you guys...

Bet juus ka parasti muldat bezjegaa sad.gif Kapeec?

1.Moldova lielaka daljai vajadzeetu viizu tapeec arii tur neko neceltu wacko.gif

2.Tas viss ir nav tikai granita bluki, tas ir parks, kadu Latvija nav vispar blink.gif

3.Slowik ja uskati, kad ieguveeji buus tikai Turisma sektors esi aprobezhots ekonomikaa smile.gif

4.Kapeec gan cilveki brauc skatiities uz piramidaam? Kas tur iipashs?

Aaa pareizi tur tikai kaut kaadas piramidas un lauva kaut kaada biggrin.gif

Tur brauc tapeec, kad tas ir pasaules briinums, ja sho jau sauc par 8 pasaules briinumu, tad cilveki nebraks skatiities neee kur nuuuuuu...

p.s. Ja piramidas nebutu nosauktas par pasaules brinumu vai uz vinjaam brauktu vairak kaa uz parku ar parku kura ierakstiiti 1% pasaules iedzivotaaju, ja tas butu pasaules briinums?

Link to comment
Share on other sites

Pulci, visi nav naivi pidinji kaa tu HAHAHAAH AHAHAHAAAAAAAAA urval? jaa, tevi mammiite beerniibaa lutinaaja, pirka daudz konpetes, a mums nebija tik bagaati vecaaki un veel mums regulaari lielais braalis atneema pusdiennaudu... es neziedoshu tai hujnjai! un reaali kursh ieguus labumu? tie kas straadaa turiisma sektoraa, nejau kaads cits... man patika delfos viens kaments, skaneeja apmeeram shaadi: "vareesiet uzcelt telti pie taas sienas un 2 nedeelas dziivot, katru dienu skatiities uz saviem iegraveetajiem iniciaaliem!" smile.gif

visi nav arii debiili pidinji, kaa tu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...