Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es šodien pamēģināju pamainit kaut ko.. izdzēru 1L Lucky Dog + jauno Lāčplēša MELNO alu.

Nu cmon, lucky dog! Phē,vienreiz dzēru to suni un vairāk par pusi netiku, jo garša sāka pieriebties un nelīda iekšā. Tas ir tāds sūds. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Lāčplēša melnais labs pirms nedēļas divas kastes ar čomiem izdzērām. Zelta melnais arī ļoti garšīgs, pohas ar viņu ļoti labi salāpīt.

p.s- temperatūras nav jau vairāk par 6h... Tik laba sajūta ^_^

Link to comment
Share on other sites

Burbona viskijs ar ledu + litri ~3 alus ir ļoti slikta doma. Pagājušo svētdien no rīta nācās pamosties kāpņutelpā, 5 metrus no dzīvokļa. Kaut kādu Kentucky Jack mēslu dzēru, lētā gala visīts, kurš vēl no senča dzimenes ir krājis putekļus. Tā puspudele turpinās krāt putekļus, līdz man vajadzēs normālu poxu nākamā rītā kā otmazu kaut kur nedoties...

Nevaru darba dienā iedzert alu. Pa dienu bail, jo var nākties kaut kur stūrēt, pa vakaru nevar, jo no rīta ļoti agri jāstūrē uz darbu. Ah, cik es esmu garlaicīgs.

Kam negaršo alus - paceļ kreiso kājas īkšķi...

Nevarat? Tā jau zināju, ka visiem tas garšo!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Es pat gribēdams neuzdrošinos to īkšķi kustināt. Sastiepu kreisai kājai potes saites pie Olimpijas basketbola groziem. Brēcu kā maza meitene.

Nokaunējos, ielīdu malējā zālājā un ietinos kapucē. Pēc tam ar riteni uz majām pāris kilometrus. Tagad jūtu ka piedzeršos ostot šņabja kompresi.

Link to comment
Share on other sites

Ehh! Yeah šitas iegruzija...neesmu pasen uz treniņu bijis, sēžu ar alēnu rokās, lasu vecus gigna topikus, darba nav, meitenes nav, vismaz pocīti biki šon izcēlu :D

A kam tgd viegli ? Jāiet lkm nūbus pašaut.

Turās!

Link to comment
Share on other sites

nah vispar japerk veikala, ir tada lieta Riga kaa Spirits & Wines andrejsala, jack daniels 15ls, come on, tur nav 2 domu B) smirnoff snabitis 10ls/l laikam utt.

+1, tur arī nesen atvērās alus bodīte. Ja veikalā pudelīte Paulainer alus maksā 1.20 LVL, tad tur bundžiņa tikai 0.59 LVL. Pirku uzreiz kasti, 24 bundžiņas un sanāca +- 14 LVL. Veikalā vispār viarāk alko negribās pirkt kad padomā kāda cenu starpība ir Andrejsalā.

Link to comment
Share on other sites

+1, tur arī nesen atvērās alus bodīte. Ja veikalā pudelīte Paulainer alus maksā 1.20 LVL, tad tur bundžiņa tikai 0.59 LVL. Pirku uzreiz kasti, 24 bundžiņas un sanāca +- 14 LVL. Veikalā vispār viarāk alko negribās pirkt kad padomā kāda cenu starpība ir Andrejsalā.

problema ir taja, ka daudziem ir slinkums savu dirsu kustinat :D jaa, taja alus veikala ari biju, mes bijam tada shokaa par cenam, ka grabam visu pec kartas, cik vien vareja(ljaava liidzeklji) :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Jamiem weblapā tikai nepilnas 7 lapas ar alus sugām, pamatā ārzemju. Uz vietas ir arī kaut kas vairāk, lasīt - LV stuffs, piemēram, Tērvete, Bauska? Man kā reiz sanāk braukt gandrīz garām, varētu nedaudz uzpildīties pa ceļam priekš 5dienas. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jums sanāk braukt caur Tukumu un ir pašiem sava kaste ar tukšām pudelēm, tad Pūres bāzē (tur kur iet vecais dzelzceļš un aiziet ceļš uz milzkalnes pusi) tur Bauskas alus uz apmaiņu iet pa kādiem 12Ls kastē. Rupji sakot, tur visi ali uz apmaiņu ir pa kādiem ~20 saņiem lētāki. Pērku alu gandrīz tikai tur.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, tiesi uz 23, 24, 25, 26 datumu jaieperk alins bija un domaju nez cik varetu maksat veikalos uz sveetkiem 0.5 pudele. Skatijos taja spiritsandwine.lv tur Lacplesis Dzintara pa 38 santimiem 0.5 iet. Garsa itka vinam nav neka sudiga, dargaku pa 40 sanjiem pirkt negribas, jo uz jaanjiem galvenais ir kvantitate, ne kvalitaate. Ari baigo meslu negribas nopirkt.

Cik tagad veikalos maksa kads normals alins zem 40 sanjiem par 0.5?

Laikam kadus 300 alanus vajadzes.

Taja veicii sanak Kopā Ls 114.00

Nez ir iespeja dabut letak ari uz akcijaam veikalos?

BTW, ja kadam ir interese uz leetaakiem viiniem, tad padodat zinju ar brendu un pateiksu, pa cik varu dabuut.

Ari gatavu galju cepsanai varu piedavat pa 2ls kilograma, ja nu kadam interise labos daudzumos :)

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Cash es atradu Liepajaaa kur tu varesi dabuut izlejamo Brenguliiti :) Tikai pa 1,20Ls ! Forshi ne? :khehehe:

Ah jaa atradu it kaa variantu kur izlejamo Uzhavnieku var dabuut pa 5Ls = 5Litrus...

5Ls - 5L vaitad nav normala cena? Mums te kroga izlejamais 1ls - 1L

Link to comment
Share on other sites

pag, viņi kastēs alu arī pārdod? varētu kaut ko iegādāties uz jāņiem...

Nu tur pārsvarā viss ir bundžās un var pirkt gan kastēs, gan vaļēji.

Es personīgi tur baigi neskatījos uz vietējiem aliem, jo man kaut kā vairāk iet pie sirds baltie kviešu aliņi. Baigo izsaukuma zīmi norāvu, kad ieraudzīju cenas citiem aliņiem kas veikalā parasti maksā pāri latam, Andrejsalā reāli maksā praktiski uz pusi lētāk.

Tas būs vienīgais punkts kur iepirkšos Jāņiem.

Link to comment
Share on other sites

Tikko saliku jauno dzelzi, gribās jau žvidzināt klāt. Bet vēl vga nav iepirkta! :D

Runājot par Alu pirkšanu, nebraukāšu pa visu Rīgu, lai iepirktu alus pa dažām kapeikām lētāk. Dažas dienas pirms Līgo Līgo, došos pa taisno uz Lielveikalu Rimi. Tur vienmēr paspīd kādas tīkamas atlaides uz Alko!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...