Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

jammeti ieej veikalaa noperc 1nu AGDAMU vinjam tikai 18 gradi izdzer to 1h laikaa un pameigjini mums uzraxtiit kaa tu juuties :DD Vot tad arii tu jutiisies appisies, tas kaa tu juuties pec 3-4aliem ir hujnja... panjem AGDAMU pie tam sanaks tajaa pashaa cenaa 1,80Ls 0,7l = 4ali... :) Nemiiiz ;0 Rekords man ir pa janjiem 24h laikaaa ~31-36 alus bundzhas... :) Un es nebiju appisies :) 4oina :)

Link to comment
Share on other sites

jammeti ieej veikalaa noperc 1nu AGDAMU vinjam tikai 18 gradi izdzer to 1h laikaa un pameigjini mums uzraxtiit kaa tu juuties :DD Vot tad arii tu jutiisies appisies, tas kaa tu juuties pec 3-4aliem ir hujnja... panjem AGDAMU pie tam sanaks tajaa pashaa cenaa 1,80Ls 0,7l = 4ali... :) Nemiiiz ;0 Rekords man ir pa janjiem 24h laikaaa ~31-36 alus bundzhas... :) Un es nebiju appisies :) 4oina :)

Tavs posts man atsauca vēl ne tik senas atmiņas :D Es AGDAM tieši biju paņēmis pirms kāda pusgada ar draugu vienu..Katrs to 0,75L 19% pudeli paņēmām.. ārā stāvējām, dzērām.. domāju vēl, ka nemaz nav tik negaršīgs un izdzēru kādās 50minūtēs... pēctam sāku just, ka nav ipasi labi, peksni sāku arī tenterēt.. nevarēju uz vietas stāvēt.. vislaik slējos uz vienu pusi, beigas, kad iekapu mashina, labi, ka pārējie apstājās tuveja kioska pie majam, jo butu vel dazhi momentu un es buutu apvemis mashinu, bet kaa mashina apstajas taa lecu ara.. citi vel nesaprata kapec es ta peksni izlecu un pat isti neatsveicinajos.. Gaju talak pie savas majas korpusiem.. likas jau ka tulit beershu, jo rava uz augshu, bet tad domaju aiziet sturi.. Kamer tiku sturi jau palika labak.. Tad nacas iet vairakas reizes apkart majai, lai nedaudz izietu reibums, jo likas, ka tikshu majas, siltuma, tad nebus labi.. apgāju 5 apļus un palika labak :D

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Agdamu var dzert baudot? Da nevajag man te... :xd3:

Jā, LB īstenībā konkrēti dod pa debīlo, atšķirībā no citiem šnabjiem. Ne vien tā, ka ātri uzrauj štīmi, bet reāli rauj ārā saprātu un sākās visādas stulbības. Es parasti skatos krievu markas vai arī vienkārši pārbaudītas vērtības.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Čššš, bonapartei nav ne vainas :D Braucot uz laukiem tas ir pats labākais ko var pirkt. Nemaksā pārāk daudz un effekts tāds pats kā no 20Ls vērta jameson viskija vai kā cita ;) un ar negaršīgs viņs nav, tākā beidzat te pārspīlēt :)

Par LB šņabi gan es labāk paklusēšu.

Link to comment
Share on other sites

Bonapartu var dzert un dzer, neko vinsh nedod... Laikam cik cilveku tik viedoklju... Nee Agdamaa nav ko ipashi baudiit, tik lej kaklinjaa un rij iekshaa..Atrak iztukshosi jo laimiigaaks buusi,un gribas vel un vel lidz bezfilma iestajas :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu to es sapratu, ka nesalīdzini garšu :) Smailijs par Boņuka blakusefektiem, kuri normālai šmigai naf. Ar cik cilvēkiem esmu runājis, visi atzīst, ka paliek debīli no tās dziras. Ja nepaliec, tad, apsveicu, esi imūns vai arī ir par vēlu (kā GooD`MeN gadījumā :troll:).

Link to comment
Share on other sites

Nu to es sapratu, ka nesalīdzini garšu :) Smailijs par Boņuka blakusefektiem, kuri normālai šmigai naf. Ar cik cilvēkiem esmu runājis, visi atzīst, ka paliek debīli no tās dziras. Ja nepaliec, tad, apsveicu, esi imūns vai arī ir par vēlu (kā GooD`MeN gadījumā :troll:).

Varbūt viņš jau ir nodzerts tik tālu, ka mums tie blakusefekti šķiet normāli, nezinu... Kā izpaužas tie jūsu blakus effekti? :D un starpcitu, pohas arī no viņā ir baigi reti, protams ja netaisi baigo kokteili ar alu, šampi un vīnu...

Link to comment
Share on other sites

Tādi blakusefekti, ka tu kādam gribi izlauzt rokas vai tev sāk likties, ka pārvērties par vilkati.

EDIT:

Arī par kaķi :D

Vienreiz pat atceros, kā vazājos kaut kur neatceros kur un mauroju kā vilks pilnā balsī un priecājos, cik labi sanāk un cik labi skan... PSC<>@!$

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

PSC, 39.0 temperatūra,lauž kaulus, un sāp ļoti kakls..... psc jau vienu dienu mokos dzeru aspirīnu, ēdu dzērvenes, bet temperatūra nenosēst mazāk par 38.0 grādiem. Ko darīt?

Suicide.... bet ja nopietni, ietinies silti, iemauc kādu litru tējas ar medu un svīsti.

Link to comment
Share on other sites

Tādi blakusefekti, ka tu kādam gribi izlauzt rokas vai tev sāk likties, ka pārvērties par vilkati.

vai arī kādreiz par kaķi!? ~_~

edit: LOL, night. Analgīns sašpricē ar savu čiekuru. ~_~

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Tādi blakusefekti, ka tu kādam gribi izlauzt rokas vai tev sāk likties, ka pārvērties par vilkati.

EDIT:

Arī par kaķi :D

Vienreiz pat atceros, kā vazājos kaut kur neatceros kur un mauroju kā vilks pilnā balsī un priecājos, cik labi sanāk un cik labi skan... PSC<>@!$

es vienreiz paņēmu klases tusā kempingā Bonopartu 0,5 un izdzēru atrāk nekā 2h gandrīz visu.. palika kādi 100 grami, tad sāku just, ka nav labi.. gāju kaut kur pavemt.. pa miglai atceros ka vēmu, bet pēctam pilnīgs black out.. nakama rita sapratu, ka esu pazaudejis cimdus un cepuri, kurus velak atradu kempinga teritorija un dazi teica, ka esot kaut kur mezhaa es iegaajis un pazudis uz kadam 30-40minutem. Tad vēl kads bija dzirdejis, ka es krieviski esmu repojis :D Redz ko tas Bonoparts dara.. :D a citā reizē kad 0,7 uz 2 dzeru ar vienu paris stundas un jaucu ar kolu, tad vispar gandriz nekads palis nebija.. mazliet tik iereibums.

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...