Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

un Waziks jau pats vainiigs :) Jo katru reizi kad vinsh atnaak vinsh tiek uzaicinats piebiedroties pec darba pa kaadam alutinjam :)

Saldi meli :DD

Nezinu, man ir tāds kā autovadītāja sindroms, kopš ir tiesības vairs nedzeru ikvakara alu... agrāk jau tā bija svēta lieta, bet nu jau gadus 3 vismaz mēģinu nelietot ikdienā vispār... Ar vienu alu nepatīk smērēties, parasti garšo vai nu dzert, vai nedzert vispār ^_^

Bot^a, apsolīt nevaru, bet domāju, ka palikt varēsiet ;)

Link to comment
Share on other sites

cik tad sver? :rolleyes:

Nu nejau delj svara :DD 1reiz nedaudz iespraga un pa druskai taa plaisinja kljuva lielaka un ciskaa spieda... Ah jaa svars nav naacis klaat,kopsh gribeeju ieverot dietu,tagad atkriit...Arii presiites atkriit...Nedaudz zem 100kg...Riepa tikai aug...Tas ir zhopaa..Es vairs nez ko iisti vairs lietas labaa varu darit,bus vien jasamierinaas ar savu likteni..

Link to comment
Share on other sites

Nu nejau delj svara :DD 1reiz nedaudz iespraga un pa druskai taa plaisinja kljuva lielaka un ciskaa spieda... Ah jaa svars nav naacis klaat,kopsh gribeeju ieverot dietu,tagad atkriit...Arii presiites atkriit...Nedaudz zem 100kg...Riepa tikai aug...Tas ir zhopaa..Es vairs nez ko iisti vairs lietas labaa varu darit,bus vien jasamierinaas ar savu likteni..

Tu mani dzen reidžā. Bļed, ja gribās kaut ko mainīt sevī, tad vienkārši saņemies un maini. Tas, ka tu te kādas 10 reizes jau esi teicis, ka uzsāc savu superīgo diētu un nedzeršanu jau parāda kāds cilvēks tu esi.

P.S. par tām presītēm, bļed, tu viņas vari taisīt kaut 100 katru dienu, bet kamēr to riepu nenodzīsi ar diētu + cardio, ne sūda neredzēsi tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Laikam esmu atkarīgs no alus, jo pēdējā mēneša laikā neatceros, kad būtu mazāk par 2 vai 3 aliņiem izdzēris dienas laikā.. (man maz vajag, jo jau no 3 aliņiem esmu reibumā) Man vsp tāda sajūta, ka esmu vienīgais tāds un ka nav neviens jaunietis tāds kā es.. vismaz no saviem paziņām nevienu nepazīstu, kuram būtu atkarība no alus!!!

_________________

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Laikam esmu atkarīgs no alus, jo pēdējā mēneša laikā neatceros, kad būtu mazāk par 2 vai 3 aliņiem izdzēris dienas laikā.. (man maz vajag, jo jau no 3 aliņiem esmu reibumā) Man vsp tāda sajūta, ka esmu vienīgais tāds un ka nav neviens jaunietis tāds kā es.. vismaz no saviem paziņām nevienu nepazīstu, kuram būtu atkarība no alus!!!

_________________

Draudzeesies ar mani? :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Arī nevari bez alus dzīvot ? :D

Tu esi iesaaceejs salidzinajumaa ar mani puis... :) Sen bija japamana ka es zhuupoju jau kaadus 3-4gadus nostopaaa katru dienu :) Bleee butu fochiigais varetu taisiit galeriju,kur katras dienas izdzerto safocheju :) ehhhh.. Tagad dzeru ALDARA KVIESHA NEFILTLREETO :) njammiiii!

Link to comment
Share on other sites

Tu esi iesaaceejs salidzinajumaa ar mani puis... :) Sen bija japamana ka es zhuupoju jau kaadus 3-4gadus nostopaaa katru dienu :) Bleee butu fochiigais varetu taisiit galeriju,kur katras dienas izdzerto safocheju :) ehhhh.. Tagad dzeru ALDARA KVIESHA NEFILTLREETO :) njammiiii!

A tu tā viegli žūpo vai arī pa smago arī reizēm, ka neturies kājās or something :D ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...