Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ari gatavu galju cepsanai varu piedavat pa 2ls kilograma, ja nu kadam interise labos daudzumos :)

ooo..kas par galju(cuuka/vista)? un kas skaitas labs daudzums? Es varu ar savejiem parunat, varbut pasakumam iepirksim tiesi no tevis, jo riit gibes visi :D un kur atrodies?

38 dzintara? nu man pie majam tada pti cena centraa :D veikalinjaa pie jaunas gertrudes baznicas, tur vel faxe un kaut kads royal pa leeto, aldara gaishais 45 santimi, bija laikam vel kaut kadiem alinjiem atlaides.

Link to comment
Share on other sites

tad jau labāk dzert pašam savas čuras

Gaumes lieta...Chur uudens ir CEESU LIGHT, bet nez Pilzener man garsho, tapat kaa Aldara Pilzenes un Gaishais... Bet vairumaa dzeru Aldara Kvieshu, tas ir iistais alus :) Esmu majas no darba un man ir savs alinsh :) un 2vi leduskapii gaida :)

Link to comment
Share on other sites

Gaumes lieta...Chur uudens ir CEESU LIGHT, bet nez Pilzener man garsho, tapat kaa Aldara Pilzenes un Gaishais... Bet vairumaa dzeru Aldara Kvieshu, tas ir iistais alus :) Esmu majas no darba un man ir savs alinsh :) un 2vi leduskapii gaida :)

Vispār, ja kabata spiež, tad dzer arī lētos 2L. Pašam ir gadījies, bet pārsvarā ballēs, beidzās manta, iedzēris esi, un aiziet Bamšļi! :D

Link to comment
Share on other sites

Es nevarētu cauri kasei izlīst ar bateriju bez ņirgšanas un debīla smīna :D Anyway, es arī nežēloju naudu kvalitātei, tomēr 2L alus garšo pilnīgi savādāk, varbūt saturs ir tas pats, kas pudelēs, bet nu tā plastmasa tomēr garšu maina kā arī spirta sastāvs... 4 stiklenes vai 1 2Litrīgais tomēr nevar sacensties nekādīgi.

Link to comment
Share on other sites

No ampulām garšīgs ir Rīgas oriģinālais or smth like that. Dzerot no kausa un neļaujot atšālēties ir ok variants. Pats gan pēdējā laikā dzeru tikai no pudelēm. Kaut kā vairāk par diviem aliem mājās pie kompja nelīst iekšā. Brīvā dabā cits jautājums :)

Link to comment
Share on other sites

Brīvā dabā labi līst iekšā piedzerties :DD

A vispār, kad šogad varētu uzbriest gigna saiets? Baigi gribētos, lai viņš ir kaut kad jūlija beigās un tuvāk kā parasti... Uz kurzemes pusi.

Kaut vispār jau soundparty arī gan jau sanāks satikt dažus no neredzētiem :)

Pē.ess. - Cik esmu pagaršojis, normāls bambālis ir Bauskai un Piebalgai... pārējos īsti nezinu, gan jau vēl kāds ir ko neesmu pagaršojis.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

No ampulām garšīgs ir Rīgas oriģinālais or smth like that.

Jep, tam ir interesanta garša. Diezgan labi slīd iekšā.

laukos strādājot mežā garšo pilnīgi ok no kausa vēss piebalgas alus. neviens nepateiks vai pirkt pa 47 vai 65 sant.

tādi visi master dzērāji :)

es pat ļoti apšaubu vai lielakā daļa šeit atšķirtu vēsu kausā ielietu vienāda veida alu.

Liela daļa dirš par 2L, bet taj pat laikā nopērk vel lētāku aldari iekš to stiklen.

Dažreiz smiekli sanāk par tiem bamšļa nolicējiem.

Link to comment
Share on other sites

Žigulis ir dusmīgs. Mans vēders nepanes to aso garšu.

Bieži sanāk ieiet Super Ghetto. Brīnos kāpēc cilvēki (pārsvarā bomārveidīgie) tik daudz pērk Dinu. 0,275l maksā ap latu un viņam ir tikai padsmit grādi. Vienkārši WTF?! No viena vispār var apšķilties?

Link to comment
Share on other sites

A vispār, kad šogad varētu uzbriest gigna saiets? Baigi gribētos, lai viņš ir kaut kad jūlija beigās un tuvāk kā parasti... Uz kurzemes pusi.

Kaut vispār jau soundparty arī gan jau sanāks satikt dažus no neredzētiem :)

Pilnigi tikai par...Kurzemes puseee...Un pec soundparty.... Nevis kaut kur bezmaz vai zin kur... :) Cash tu domaa un shtuko busi vai nee :) Lai varu tev telti laicigi uz balkona uzcelt :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Talsi = 150 km = daudz, bet tomēr mazāk, nekā līdz Rīgai un atpakaļ. Vasara jau tūliņ atkal sāks kūsāt, jāmeklē rokā peldenes un dvielis, kāds atdzesēts alēns un jādodas pie dabas krūts. Šogad varētu arī GIGN pasācienu apmeklēt, tikai jāskatās, kā ir ar laikiem un vai varēs kādu dienu atstrādāt stundas darbā :)

Link to comment
Share on other sites

tikko sapratu, ka auksts alus ir baigi garšīgs.. vienmēr pirku ar vidēju temperatūru alu, jo es parasti viegli atsladēju bronhas un dabūnu bronhītu no kaut kā auksta,bet šoreiz vnk kioskā pēc desmitiem pirku, kur iedeva man no ledusskapja.. nekas, nācās dzert,bet diezgan ZAIBIS es teikšu.. vienmēr tikai siltus dzēru.. nu ne siltus, bet mērenus..

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Jauki, atnāku mājās, šeit dāāudz sadrukās.

Jāā GIGN tuss būtu forši, bēēt, būtu super, ja ierastos vecā labā gign branža ko dzīvē nemaz nēēsmu redzējis. Jājā, NĒE, esmu šeit vecs biedrs, bet ne tusētājs.

Būtu jauki satikt cienījamo dzērāju GOOD MEn, Tārpu (WORM), Episko onkuli, Samuraj šāvēju, un tā tālāk. Tiešam, būtu tas pasākums šķiet diezgan interesants. Protams dāudz alus, kāda mūzika, un aiziet.

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...