Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja tev nav kur iet, tad KOJOOOTIIIIII FLLLAAAAAAYYYYYYY.... Bleeee normal ipiegazu muuli :) Mierigaa garaaa vakara gaitaa izknaabaaju 0,7l shnjapsiiiti ar shwepu :) Protams nebija gana :) Un bija jadodas uz KOJOOTIIII FLY :) balzams shnjabis ar energy, pa vidu alus un wuuhuuuu :) 4:00 majas... Satiku Larinu , shamais ieplaneeja ariii kojotos pirms tam paspeja sakauties kaut kur...Kaut kur kaut kaadu caaacu bija nokjeris :) Apspaidiiiju,bija tiri taa neko :P shooriiit gan no riita surprise, eju tirit zobu, peksnji opaa... WAZAAAAAAAA....WAZAAAAA... laikam to tiem energy dzeerieniem.. 4h esmu gulejis,it kaa bushu dzivotaajs... :) Gaidu 13:30 musu daamas saks chempi :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav kur iet, tad KOJOOOTIIIIII FLLLAAAAAAYYYYYYY.... Bleeee normal ipiegazu muuli :) Mierigaa garaaa vakara gaitaa izknaabaaju 0,7l shnjapsiiiti ar shwepu :) Protams nebija gana :) Un bija jadodas uz KOJOOTIIII FLY :) balzams shnjabis ar energy, pa vidu alus un wuuhuuuu :) 4:00 majas... Satiku Larinu , shamais ieplaneeja ariii kojotos pirms tam paspeja sakauties kaut kur...Kaut kur kaut kaadu caaacu bija nokjeris :) Apspaidiiiju,bija tiri taa neko :P shooriiit gan no riita surprise, eju tirit zobu, peksnji opaa... WAZAAAAAAAA....WAZAAAAA... laikam to tiem energy dzeerieniem.. 4h esmu gulejis,it kaa bushu dzivotaajs... :) Gaidu 13:30 musu daamas saks chempi :)

"WAZAAA..WAZAAA." - tas ir izvemties? :D

Link to comment
Share on other sites

"WAZAAA..WAZAAA." - tas ir izvemties? :D

Wazaaaa wazaaaa (puke) :P Stulbaaa kungju skaabe muteee... Da tie energy suuudi, laikam iegaaza...Energy ar snjabi laikam nedriixt iiisti lietot...

Larins lika lai par vinju arii kaut ko uzraxtu... Vopshem vinjam ir suudiigaak nekaa man :DD

Link to comment
Share on other sites

Wazaaaa wazaaaa (puke) :P Stulbaaa kungju skaabe muteee... Da tie energy suuudi, laikam iegaaza...Energy ar snjabi laikam nedriixt iiisti lietot...

Larins lika lai par vinju arii kaut ko uzraxtu... Vopshem vinjam ir suudiigaak nekaa man :DD

enerģijas dzēriens + alkohols = var beigties pat letāli

Tur jau var atstiept kātus, jo enerģijas dzēriens paplašina, bet alkohols sašaurina vēnas (vai otrādi), līdz ar to var sirds apstāties.

Link to comment
Share on other sites

enerģijas dzēriens + alkohols = var beigties pat letāli

Tur jau var atstiept kātus, jo enerģijas dzēriens paplašina, bet alkohols sašaurina vēnas (vai otrādi), līdz ar to var sirds apstāties.

kaa redzi dziivs vel esmu...Da nez bija labi un tajaa bridiii par to nebija laika domaat,kas ir labs un kas nee... :) Jaiet laikam kozhljenes nopirkt, a to mutee pretiga sajuuta...

Link to comment
Share on other sites

Nax tos energo dzeerienus nevajag dzert... Vakar ieriju savu pedejo ENERGY Ripu...Tagad japaskataas,kaa es uzvediishos bez ripaam :) Vai ritms saglabaasies :) Coyotos juutos kaa majaas... IT kaa palika daudz galjas paari, jaizshtuko vai es gribu vai negribu braukt grilleties un pixaat alutinjus,lai gana pagaidam izskataas,ka alkoholo vnk nemaz vairs negribu redzeet...

Link to comment
Share on other sites

Laba vārda dienas dāvana man vakar izdevās - man galvenais ceļš un no Turības teritorijas priekšā izbrauc dāma ar bulku vāģi, kā rezultātā mana mīļā BMW purns sasists lupatās. :blelohs: :blelohs: :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Laba vārda dienas dāvana man vakar izdevās - man galvenais ceļš un no Turības teritorijas priekšā izbrauc dāma ar bulku vāģi, kā rezultātā mana mīļā BMW purns sasists lupatās. :blelohs: :blelohs: :blelohs:

bildi studijā!

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

taa.. vienos maucu aaraa .. jomajo 28 stundas celjaa..

Mlja tas ir sick, bet ja nu tik tiesham ir ta ka calis rubas ara.. tad kur man labak sesties pie stures bez pravaam? vacija? polija? LT?

varetu palugt kautko lidzigu tuvakas pusstundas laikaa ta lai pa celjam neguljas? :)

Link to comment
Share on other sites

Laba vārda dienas dāvana man vakar izdevās - man galvenais ceļš un no Turības teritorijas priekšā izbrauc dāma ar bulku vāģi, kā rezultātā mana mīļā BMW purns sasists lupatās. :blelohs: :blelohs: :blelohs:

Skatos, ka tev ar to bmw galīgi neiet. Ja neko nejaucu, tad viņš tev nebija locīts un perfektā sātvoklī...bet tagad jau otrā dāma kaut ko apskādē.

Link to comment
Share on other sites

ciemos dzeru alu, kamēr citi tupi spēlē pokeru (arī dzer alu, bet gliemežu ātrumā).

Nebūtu te vispār nācis, ja sākumā nebūtu zvanījis choms viens un teicis, ka te būs kaut kads tjip pasakums :D Nodomaju, ka dzerstiņš, lai nosvinetu izlaidumu, bet h*j..Beigās izrādās, kad jau esmu sagatavojies and shit, , ka vnk pokervakars.. fuck that shit.. izdzeru paris aliņus lupijot pokeru, tad aizgaju uz istabu pie PC.. tagad uzraušu CS, jo majas negribas iet, kaut tās ir 200m no šejienes...

Labi, nezinu kapec shito rakstiju, bet gribeju izkratit savu sirdi kaut kur :D Ka vienigais atnacu uz kaut kadu feiligu pokervakaru ar domu apbuhaties...

Link to comment
Share on other sites

velvienu reizi rakstu..

ir iespēja dabūt kautkur internetā ātro kredītu kur nav prasības pēc darba vietas? meklēju, bet visos vajag darbu, vienīgais kur nevajag darbu ir smscredit. ak jā, piemirsu piebilst, ka vajag tādu kur dot kredīti no 19gadiem, atradu dažus kur dod no 21, bet tie neder..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...