Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

no grilleshanas palikusi vel vistas stilbi, janem skivis un jaiet bf pakrat medaljas, ja nu kads velas kopaa uzshaut pm :thumbsup:

pievienojos ep1dem1c'am, sie bija grandiozakie janji mana muzhaa, balliite 24/7 un sievietes no kuram atceros tikai 1 :superlol:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Lika man pasmaidīt :D

Jauns pareizticīgo priesteris gatavojas novadīt savu pirmo dievkalpojumu. Tā kā viņš baidās, ka aiz uztraukuma var ko sajaukt, vecāks priesteris viņam iesaka "ostogramitsja", t.i. iedzert 100 gramus. Nākamajā dienā pēc dievkalpojuma abi priesteri atkal tiekas: - Nu, kā es novadīju dievkalpojumu? - Nu, tā neko, bet ir dažas problēmas: 1) Tu nevis "ostogramilsja", bet "opollitrilsja" (t.i. izdzēra puslitru degvīna); 2) Pie altāra ir jāpieiet, nevis jāpierāpo; 3) Mantija džinsos nav jāsabāž; 4) Dievkalpojuma laikā var pieminēt tikai Dievmāti, nevis kādu citu māti; 5) Ar kvēpināmo trauku māj uz priekš un atpakaļ, nevis to vicina virs galvas; 6) Lūgšana jānobeidz ar vārdu "Āmen", nevis "pizdec"; 7) Un visbeidzot- kas Tev iestāstījis, ka Jēzus gāja bojā 1943. gadā, pie Staļingradas?
Link to comment
Share on other sites

Līgo un Jāņos un vēl 2 dienas nedzēru mazāk par 8 aliņiem.. vienā dienā pat 10 izdzēru un tie visi ir mani rekordi. Katru dienu stādīju rekordus, jo agrāk maximums biju izdzēris 6 aliņus, bet te 8, 9 un 10, tad vēl pēdējā dienā pirms braukšanas prom izdzēru 9 ar pusi. kādus 4 vēl mašīnā esot. kr4 bija norm

Link to comment
Share on other sites

Līgo un Jāņos un vēl 2 dienas nedzēru mazāk par 8 aliņiem.. vienā dienā pat 10 izdzēru un tie visi ir mani rekordi. Katru dienu stādīju rekordus, jo agrāk maximums biju izdzēris 6 aliņus, bet te 8, 9 un 10, tad vēl pēdējā dienā pirms braukšanas prom izdzēru 9 ar pusi. kādus 4 vēl mašīnā esot. kr4 bija norm

Tāds dzērājs vien esi. Un nav jau gluži jālepojas, ar to, cik esi izdzēris. :)

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...