Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bleeee...Pameigjini tu 3 gadus apmeram dien dienaa kaut ko iedzert...Un tad padomaa... :) es jau dzeeru es jau raxtiiju ka pa dienu izdzeru dazhus tuborgus, vakaraa 0.7l GIN un Janju naktii 1nu izlejamo alu... Vairak neko negribeeju un nevajadzeja, no pasha riita jau sapratu ka Janju dienaa nebuus arshana...

pussijs

Link to comment
Share on other sites

Līgo aizvadīju diezgan normāli, 38 pudeles cēsu light,20 pudeles kaut kāda alus kuram nosaukumu neatceros,1 pudele šņabīša,1 pudele tīra dzērvenīte,1 pudele samagonzāāā.... Pārējās pudeles neatceros, bet vakars godam nosvinēts. Visu vakardienu staigāju ar svaigi spiestu ābolu sulu, lai tik pohas izietu. :thumbsup:

Rītu vēl dzimšanas diena jānosvin, atkal būs dzeršana utt.. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Mājās nav vairs iespējams klausīties normāli mūziku, kaimiņienei ar galvu nav viss labi, ar to viņa ir uz "jūs". Ļoti sasmīdināja frāze "Gribu runāt ar jūsu vecākiem, jo ar nepilngadīgajiem nerunāju" :D

Nav tik vēls, lai nevarētu nedaudz ierībināt, ehh, saukšot policiju ja negriezīšu nost. Viņai vispār laikam dieva klusumu vajag, viņai pat staigāšana skaļāka škietami traucē. Katrā ziņā, pēdējo reizi Sodu norāvu 45Ls, interesanti, ja izsauktu vēlreiz, būtu atkal tie paši 45 Latiņi?

Link to comment
Share on other sites

Mājās nav vairs iespējams klausīties normāli mūziku, kaimiņienei ar galvu nav viss labi, ar to viņa ir uz "jūs". Ļoti sasmīdināja frāze "Gribu runāt ar jūsu vecākiem, jo ar nepilngadīgajiem nerunāju" :D

Nav tik vēls, lai nevarētu nedaudz ierībināt, ehh, saukšot policiju ja negriezīšu nost. Viņai vispār laikam dieva klusumu vajag, viņai pat staigāšana skaļāka škietami traucē. Katrā ziņā, pēdējo reizi Sodu norāvu 45Ls, interesanti, ja izsauktu vēlreiz, būtu atkal tie paši 45 Latiņi?

Tādiem malačiem kā tev es parasti lieku pa pieri katru reizi kā ieraugu kāpņu telpā. Ja gribi klausīties savu 5.1 uz pilnu gāzienu 6dienas dienā, kad normāli cilvēki atpūšas, tad pērc privātmāju. Kaimiņiem uz pagājušajiem Z-svētkiem uzdāvināju austiņas. Idioti.

Link to comment
Share on other sites

Tādiem malačiem kā tev es parasti lieku pa pieri katru reizi kā ieraugu kāpņu telpā. Ja gribi klausīties savu 5.1 uz pilnu gāzienu 6dienas dienā, kad normāli cilvēki atpūšas, tad pērc privātmāju. Kaimiņiem uz pagājušajiem Z-svētkiem uzdāvināju austiņas. Idioti.

+1 par to, kā arī visiem tiem ērmiem ar perforatoriem un urbjiem...

Runājot par cēsu light - pēc 5ās pudeles tev jau paliek drusku pohuj uz to, ko tu dzer.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...