Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Būtu jauki satikt cienījamo dzērāju GOOD MEn, Tārpu (WORM), Episko onkuli, Samuraj šāvēju, un tā tālāk. Tiešam, būtu tas pasākums šķiet diezgan interesants. Protams dāudz alus, kāda mūzika, un aiziet.

man tie gign tusi vienmer iekrit tiesi dz/d taapec ari tie netiek apmeekleeti, bet nu savadak, ja dzivo riigaa, var gandriz jebkuraa laikaa :thumbsup::muahaha:

p.s. pohas, tuljiks mazais litrinjsh, biju uz iki pec pohzaaleem(alus), jutos neerti, jo esmu vel normala reibonii :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Sveicu Goodmenuuu.

es a vakar bik paālējos pa v-rīgu. joprojām reibonī esmu. jāiedzer kafija un ta jāmeklē alus.

vakar runcī bij normāls reids. visu un visus izkratīja. k-kādi 10 menti un kādi 5 tie pārbaudītāji. vairāk kā stundu ņēmās. bij jautri :D

Link to comment
Share on other sites

Uhh, pedejais overtaims janostrada un tad jau riitaaa salecam auto un jadodas uz to Latviju..28 stundu brauciens izspridzinaas pakalju. JOmajo, pusgads jau te pavadiits.. Latvijaa silts?

KO var labu apmeklet tuvako divu nedelju laikaa? Ta lai var pa skaisto atpuusties ? :)

Link to comment
Share on other sites

Uhh, pedejais overtaims janostrada un tad jau riitaaa salecam auto un jadodas uz to Latviju..28 stundu brauciens izspridzinaas pakalju. JOmajo, pusgads jau te pavadiits.. Latvijaa silts?

KO var labu apmeklet tuvako divu nedelju laikaa? Ta lai var pa skaisto atpuusties ? :)

atbrauc un paskaties kā blondais dzīvo. :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...