Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

MAzaaas var nokoljiit,tikai piedzirdot vinjas :) Cash ir experts shajaa jautajumaa :DD Pifchiks pifchiks tek lejaa un gaidu kad CHILLI PICA atvediiis manus 2vus pasuutiitos kebabus :DD

pilnīgas muļķības ka tikai piedzirdot :P

nokoļīt var arī uzsaucot :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mo4itajs: tas ir daudz vai maz?

stfu

Katram pa četriem aliņiem + limonāde ir nopietns pasākums :thumbsup:

pilnīgas muļķības ka tikai piedzirdot :P

nokoļīt var arī uzsaucot :thumbsup:

Un ļaujot pašai piedzerties. Nāk prātā Monta, mmmm... :gigi:

P.S. Uzmet PM kāds HTC Desire īpašnieks.

Link to comment
Share on other sites

uzsaucot ir domāts kliedzot pa visu telpu txt: eu mazā, nevēlies palēkāt pa desu?

ato es nezinu, ko nozīmē uzsaukt.

Mo4itajs: tas ir daudz vai maz?

parasti ir tā ka piemēram bārā meitenēm nav ko dzert un viņas sēž pie galdiņa un gaida kad uzsauks kādu aliņu. ja uzsauksi tad dabūsi ;)

Link to comment
Share on other sites

a ko es dabūšu? tukšu maku? Tu ar tā dari?

kurā bārā sēdi? :D

Blee izlasiju nokritu no kreesla :DD Koments vnk pa rubli :) Skatos shim topikam jauna elpa :) Aij es savus 2vus kebabus noķeskāju kartējais alutēns pieveikts,jaiet TV pačolīt :)

P.s. Wazik kapec pedejaas dienaas neesi piekapis? :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

stfu

Katram pa četriem aliņiem + limonāde ir nopietns pasākums :thumbsup:

Un ļaujot pašai piedzerties. Nāk prātā Monta, mmmm... :gigi:

P.S. Uzmet PM kāds HTC Desire īpašnieks.

Kur tika minēts, ka tas ir bijis kautkas nopietns? Citam ar šādu ir pilnīgi labi, tu protams droši vari dzerties nost. :)

Link to comment
Share on other sites

Kur tika minēts, ka tas ir bijis kautkas nopietns?

Un tā mēs vakar divatā iedzērām. Nav nekas pārspīlēts.

Nodzerties nesanāk, jo pēdējā laikā vairāk kā divi, trīs ali neiet iekšā. Arī pīpējot rauj uz augšu. Pilnīgs pizdohens :(

Link to comment
Share on other sites

Alus, kurš pirkts veikalā, lielākajā daļā gadījumu ir tāds pats lētās šmigas variants kā viss pārējais. :)

Nē, es nesaku, ka es nepērku un nedzeru, un kā vēl, es vienkārši apzinos, ka tā ir.

Cena dod garšu, jo dārgāks jo labāks. :D Bet ja nopietni, tad nav ne vainas tiem veikalu aliem. Iespējams pat ja arī sanāktu dzert ko īsti labu, tad tas vārbūt liktos nelabāks, nekā mūsu veikalu pūlverūdeņi! :)

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Normāls feils šodien sanāca. Noīrēju citu dzīvokli, pirms lielās ievākšanās aizgāju ar čomu pasēdēt, atzīmēt, padzerties. Izejam uzpīpēt uz lodžijas, lai nesmirdētu dzīvoklis, veru ciet durvis. Ar pirmo reizi atnāk vaļā, ar otro piecērtu un viss čotka. Papīpējam, papļāpājam, taisamies iet atpakaļ, huju. Aizkritis ciet rokturis...Rīt jāstiklo durvis :D

Link to comment
Share on other sites

Normāls feils šodien sanāca. Noīrēju citu dzīvokli, pirms lielās ievākšanās aizgāju ar čomu pasēdēt, atzīmēt, padzerties. Izejam uzpīpēt uz lodžijas, lai nesmirdētu dzīvoklis, veru ciet durvis. Ar pirmo reizi atnāk vaļā, ar otro piecērtu un viss čotka. Papīpējam, papļāpājam, taisamies iet atpakaļ, huju. Aizkritis ciet rokturis...Rīt jāstiklo durvis :D

Atgādina to kas bija noticis ar komandas biedru. Pirms spēles aizgāja uzpīpēt un aizcirta blakonu, bet dzīvo 12ajā stāvā Maskavā. Durvis nestiklotas, jo dzīvoklis liels, un no ceļa puses balkonam nav logu. Sauca palīgā lai kādz zvana māsai, un lai šī brauc vēr vaļā durvis :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...