Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Maxima Aldarim pilzenes alum atlaide Ls 5.69 sešpaka maksā.. Pa rādio dzirdēju :whistling:

Diezgan sālīti priekš Pilzenes :D

Kaut ko noteikti būsi parklausījies ;)

Un Jāņos uz 6pakām nedrīkst skatīties, jāskatās ir uz kastem un cenu litrā ;)

Link to comment
Share on other sites

Shodien gaaju pa pilseetu, biju gandriiz pie maajaam... Skatos zem koka seezh anglis, skolas uniformaa, taad nobarojiesm, rizhiem matiem, uz klaadiem 13-14 gadiem un ar skruuvgriezi agresiivi dauza zemi.

Ryan Dunn rip

Link to comment
Share on other sites

dzirdeju rimi aldaris gaisais 35 santimi. bet es like a boss brauksu uz bazi B)

runa bija par alu, nevis Aldari! Maximā Lāčplēša Dzintariņš bundžā pa 29 santīmi.

Link to comment
Share on other sites

Izpirkām lielās Maximas pilzenīšus un pusi no baltmaizes kravas :D Ar Maximas karti 57,90 10 kastēm - nav nemaz tik sālīti. Plusā vēl 4x10pakas Zelta un esmu zirgā. Žūpu diena - here I come!

Probably pēdējais ieraksts skaidrā, jo jau šovakar pēc darba jāsāk malkot 4paka Dūmaku, ko nopirku šim vakaram un tad jau nelaidīsim vaļā līdz svētdienai.

Es aizeju gūdmenā...

tumblr_lmvmjmyYTr1qj2870o1_400.jpg

Link to comment
Share on other sites

ES ar šodien laižu pakaļ ņammai... Domāju, ka vienu kasti uz sevi paņemšu, vairāk es to pļumpūdeni nevaru izdzert... Un tad jau aiziet kokčikos :DD

Un tad jau droši, ka šovakar sākāt kačāties, lai rīt es kso-1308740097-U7537.png

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Forši, pēc tusiņa pie dabas, atbraucot mājās, tīru zobus un nolūzt priekšējam zobam tāds mazs stūrītis. :) Skats mainījās par 180 grādiem :D Labi operatīvi sarunāju zobārstu un nu jau viss kārtībā. Tikai žēl, ka tas viss iespaidoja Rīgas braucienu :( Bet ko tad nu vairs, jaliek vainagi galvās, papardes ziedi starp kājām, alus rokās un jabrauc atpakaļ pie dabas krūts :):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kso-1308740097-U7537.png

wtf? Kapec KSO ir smailijs ar mani? <_< vajadzeja lielaku :)

Kas jums ir? Es shogad gan janjos netaisos aizdzerties...Darbaa kadu alu izdzershu vakaraa kaadu, tad ar savu pajku ieshu uz Klaidoni, tur panjemshu dazhus izlejamos alutinju kausus un viss... Nafig dzert to kasti alus,kam tas ir vajadziigs...

P.s. Es vaakar ar Larinu normali algas dienaa,taa pratiigi chillojot 7alitunjus uz kruuts izradaas panjemam, bija OK :) Shodien musu dailjavas speleees, japanjem paris aleni jau buus gan...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Darbaa kadu alu izdzershu vakaraa kaadu, tad ar savu pajku ieshu uz Klaidoni, tur panjemshu dazhus izlejamos alutinju kausus un viss... Nafig dzert to kasti alus,kam tas ir vajadziigs...

Sveicini Eviju Sloku no manis :D uzšauj šai pa dupsi ;)

10 mucas ar alu iegādātas, šodien jāiepērk vēl bišku smagā artilērija un jālaiž uz Jaunjelgavu. Pasākums nepajokam :) 47 cilvēki un visi savējie :) būs jautri...

Link to comment
Share on other sites

Sveicini Eviju Sloku no manis :D uzšauj šai pa dupsi ;)

10 mucas ar alu iegādātas, šodien jāiepērk vēl bišku smagā artilērija un jālaiž uz Jaunjelgavu. Pasākums nepajokam :) 47 cilvēki un visi savējie :) būs jautri...

Tu vinju pazisti personigi? :DD 47cilveki>? Klope starp savejiem garanteeeta :)

Link to comment
Share on other sites

Tu vinju pazisti personigi? :DD 47cilveki>? Klope starp savejiem garanteeeta :)

:D vienu brīdi draugos sarakstījos, bet nu :D

Vienkārši viņa krastmalas Lidiņā kādreiz baigi bieži uzstājās, ta mēs tur braucām iedzert lēto bonapartu un klausījāmies Slokas patīkamajā balsī :D

Nē, mēs neesam tādi ;) Klopes nekad mūžā mūsu starpā nenotiks :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...