Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ar autobusu brauxi? Nu lol tu nomirsi shitajos graados ar autinju laist :D DOOOOH!!! Ar ljopeni kad vinja paceljas augshaa gandriiz kaa kondishka :)

Jā ,ar autobusu, bet Ryanair jau tur tās cenas ir tādas, kādas ir. Un man ir noteikts datums, kad jābūt darbā un tur tās cenas nenormāli mainās.

EDIT: Es gribēju teikt airBALTIC! Nu uz rītdienu biļete maksā man 168.36 ls, nu ar autobusu 60.70 ls maksāja biļete.

Edited by aivis99
Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin kur Latvijā var nopirkt tos amerikāņu populārākos aliņus - BUD light vai Miller LITE? Gribas pamēģināt kādi viņi ir..

Pačeko kādā no SKY veikaliem, šķiet ka kādu gadu atpakaļ tur manīju BUD Lightu, bet neesmu par to drošs!

Link to comment
Share on other sites

Jā ,ar autobusu, bet Ryanair jau tur tās cenas ir tādas, kādas ir. Un man ir noteikts datums, kad jābūt darbā un tur tās cenas nenormāli mainās.

EDIT: Es gribēju teikt airBALTIC! Nu uz rītdienu biļete maksā man 168.36 ls, nu ar autobusu 60.70 ls maksāja biļete.

Nu nezinu ar Ryanair butu laicigi tiketus dabujis 2reiz letaak nekaa ar busu, Es atceros kad es 1majaa reizee braucu uz Vaciju ar busu...kaut kaadas 30h braucu no riita 6:00 izbraucu nakamaa dienaa ap 17:00 iebraucu...Uz frankfurti braucu...Ak dievs tas tak bija murgs..man paveicaas,ka leishu caaciiite man sedeja blakus...Sedejaam pirms pedejaa rindaa,aizmuguree neviena nebija,paveicaas,ka varam atlaist kartigi to kreslu, bija kas mani izklaidee,ko pats izklaideeju :) Precejusies un siikais,bet tas nebija skjerslis izklaideeties ar mani :DD Bet iedomajos ja man kaadai babuljai butu jasezh blakus,es nomirtu :) p1zdohen buutu :) Atpakalj gan lidoju un tici man ir milziga starpiba starp 2h lidojumu un 30h braucien vasaraa,kur d1rsa tev sviiist kaa cuukai...Tikai ik pec 3h izkaap pachuraa un uzpipaa :)

Link to comment
Share on other sites

16 gadi, traktors un 300 lati 10 dienās? Da labi.

Jap, ar draugu strādājam. Nopirka biļeti no LVM un tagad divatā ar traktoru uz mezhu, samaksājam fūrai 5 ls lai iemočī čupiņu baļku piekābē, tālāk atpakaļ da hatai sazāģējam un pa 90 ls malkas kravu ;) 30 ls draugam degvielā aiziet, un parējo uz pusēm, tā jau 10 dienas daram, ideāls bizness.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu ar Ryanair butu laicigi tiketus dabujis [..]

Nu jā, zinu, bet Ryanair nepiedāvā tādu lidojumu un airBALTIC 289 ls sanāk, jo man uz Minheni, ne Berlīni, nedaudz sajuka.

Kaut kā izcīnīšu to visu un kad būšu klāt savā hotelī, tad iešu nopeldēties un atpūtīšos.

Link to comment
Share on other sites

Ep1, tas bija domaats tikai kaa iemesls, galvenais meerkjis jau ir - o, nu ja jau tu esi sheit tad varam "kaadu" alinju izdzert! :)

vot, vot, vot! Vīrs zin par ko ir runa! :)

kas ar dareku, sen nav nekur manīts. Dzīvs? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...