Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

I' just i'dond give a fuck LOLLIPOP- lil wayne [OFFICIAL VIDEO!!] HQ

eem ' lai kaa tur arii buutu :*

aiiiii naiss, kas lasa sho Huinj....

nju visa jeega, ir taa ... taska tas iisti ko mees veelamies ) ir tepat, vajag tikai to sasniegt ;)

Link to comment
Share on other sites

eem ' lai kaa tur arii buutu :*

aiiiii naiss, kas lasa sho Huinj....

nju visa jeega, ir taa ... taska tas iisti ko mees veelamies ) ir tepat, vajag tikai to sasniegt ;)

heh.. :*

naisss :*

ja godiigi , ir prikols noveerot kaa muusu baalinji degradeejas/nav .....

]mcaa vinjiem :** es vinjus miileeshu visaadi

eh esmu gandriiz jautra :D

satiekamies riit? :yehaa:

Link to comment
Share on other sites

lol WTF, tikko ieejot draugiem.lv ieraudzīju vl.mieguard un lol, gandrīz apmīzos, jo sākuma nesapratu ka tur dr.lv un padomāju ka mans niks vl. priekšā.

ĒDITZ: āā bļin btw, šodien psc kas notika ar manīm, kar4 ieegāju rimi kopā ar mamu un baigi sagribējās Kvassu, k skatos tik divi i lab pohuj ņemu uz haļavu un skrienu, k nopirkām, atbraucu tikko mājās pie vakariņām iedzēru, sāka riktīgi pēc alus smirdēt, skatamies uz iepakojuma 0,5% alk. lol, mama šokā, tagad domā, ka esmu pierdzēries, bet nu ir tāda dīvaina sajūta, un + jātaisa projekts jo rīt aizstāvēšana, bet mama netic ka šādā stāvokli uztaisīšu. lol.

Jap uzmineeji Ulmaņlaika kvass

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Ulmaņlaika kvass bļe! :thumbsup: šodien pārīti iztempu, ļoti labi remdē slāpes, stulbi tikai, ka dārgs. starp citu, pārdevēji pārsvarā nezin, ka tur ir biku grādi, tādēļ mazie dzertgribētāji - skrien pakaļ kamēr kāds nav piezvanījis uz tautas balsi ^_^

Link to comment
Share on other sites

Dirsaa kaa maisa, shiatadas iesnas nokert, sajuuta, kad korki naasiis iebaazti....

Tas viss peec diviisha pasaciena, blin :superlol: Es jau jutu, akd shitas viss beigsies ar mazu slimibinju, shodien satikt Jimbuga, tas arii nabags ar aliniem aarstejaas :thumbsup::muahaha:

p.s. Apsveicu visus ar pavasara iestashanos, apriili sola ahuuna siltu Jehuuu !!!! ;/;)

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Tev un pārējiem tože sveicieni no manas foršās sirsniņas :DD

Nu ja tā būs, par to siltumu, tad zbis, man nākošnedēļā jau 3 dienas ieplānotas ar daudz alkoholu, cilvēkiem, dejām, šašlikiem, muzīk`, balli, alu, lāpīšanos vairākas reizes, alu, cilvēkie, šašlikiem... nu tāds kā vāveres ritenis sanāk :D Ai cik forši, nespēju nociesties...

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu slims. Vakar pirms gulētiešanas sākās baigie puņķi un galvassāpes, šorīt tas pats. Pa dienu padzēru visādas tējas, tagad tikai pretīgi vēders sāp un baigais bezspēks. Sliecos uz kaut kādu vēdera gripu vai kaut ko no tās sērijas. Tā kā ēst gribās, tā kā vemt. Nevar saprast. Kad ārā sākās foršs laiks, es kaut kādu figņu norauju. Nu super! Cerams, ka līdz 5dienai būs ok, jo mājās galīgi nevēlos sēdēt.

Šodien es arī Jimbugu satiku. Dabūju atpakaļ savas Zipenes, kuras pa pālim papisu, un viņš divus Tērvetniekus par labo sirdi :)

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos bariņā. Esmu apslimis ar 38 temperatūru, iesnas , galva sāp. Šodien mājās nosēdēju, biju pie ārsta. bļin, nevarēja asinis izspiest no pirksta, otrajai rokai vēlreiz dūra. Tā nepatīk sajūta, kad dur. :/ Pēc tam piezvanīja un pateica, ka kkas nav kārtībā tur un izrakstīja zāles.

btw, kas dzīvo tuvāk Carnikavai, tad man ārsts teica, ka kkāds vīrus šeit lidinoties apkārt. :D

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

nasing spešal. :meele: lielā mēle!!1

šodien bija tā diena, kad no sporta manēžas netālu no t/c Mols pārcēlāmies uz Daugavas sporta namu RTU švakā maciņa dēļ. bija ko redzēt kopš pēdējo reizi tur trenējos - ģērbtuves izremontētas, luksus dušas, ir pods, kosmētiskais augstākajā pilotāžā. ekonomiskā krīze, smejies, še tev!

Link to comment
Share on other sites

slimiba jums pidari tapec ka mani piekasat un naudu nesametat ...

aa ne nor3ks sameta un fuj1 :)

bljin es teiksim esmu slims naturali..

bljin man ir 50 kg shashlika :)

vakar bija suns iebrucis ieksh fermas un 15 aitas nokoda, dalju gan tikai sakoda un tapec ari shashliks ir :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko atbraucu no Latvia - Luksemburga spēles. Spēle nebija ne īpaši spraiga, bet 2:0 uzvara. Vartus guva Žigajevs un Verpakovskis. Vaņinam reāli vispār momentu nebija, bet kautiņš gan gandrīz izcēlās.

Rezumējums: galīgi pārsalu(konkrēti, nereāli utt.). Spēle nebija spraiga, bet tāda sastingusi un fani +/- normāli. :))

Mošk iemetīšu viģiku kur guva 2. vārtus, bet no mobila filmēts.

Link to comment
Share on other sites

aa ne nor3ks sameta un fuj1 :)

bljin es teiksim esmu slims naturali..

bljin man ir 50 kg shashlika :)

vakar bija suns iebrucis ieksh fermas un 15 aitas nokoda, dalju gan tikai sakoda un tapec ari shashliks ir :)

Par to pašu, ko sametām, Tu no rīta alu nopirki :D

Piesakos uz pāris kilo, tāpat neapēdīsi :D

Link to comment
Share on other sites

kaamis : tad jau sanāk ka esi vieglatlēts ... mums frizbijiestiem ar jau rītdien (ceturtdien) jāpārvācās uz turieni ... tas priecē, ka viss izremontēts... varēs vismaz ar prieku trennēties pirmajam āra turnīram :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...