Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tam param :rolleyes:

alkoholisms iespeejams, varbuut pat ir kaitiigaaks nekaa narko, es to tiko izdomaaju

bet jebkuraa gadiijumaa, arii man garsho aaboli :latvia: it sevishkji LV razhojums

aa un taa ir mana cuucinja, mans lopinjsh :shhh:post-11910-1239014624.png

bet ja godiigi esmu slinka, un man neko negribaas dariit, taa savaa veidaa vareetu buut depresijas pirmaa stadija :shades:

es gaidu vasaru, lai brauktu seenes uz UK lasiit :10cm:

p.s. vai beerniem nesaakaas briivlaiks?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Un tā arī tu kontu man neiedevi.

Anywayz esmu vēl pālī no vakardienas :thumbsup:

Viss sākās ar to, ka vakar piecēlos ap 14 un pēc divu stundu pasēdēšanas pie kompja sapratu, ka mājās nojūgšos. Tika apzvanīti pāris cilvēki un braukts uz centru. Pasildījām dirsas parkā un pēc tam aizvilkāmies uz krastmalu. Mājās nevienam negribās, domājam ko darīt tālāk. Aizgājām uz Victory Pub (ha ha, pub) Vecrīgā. Iedzērām aliņu, uzspēlējām biljardu. Ārā jau tumšs, man mājās braukt joprojām negribās. Ok, palieku pie čoma centrā. Pa ceļam pie viņa domājām ieiet foršā veikalā, kur tirgo šmigu 24/7 (foršā kā šmiga 24/7, nevis foršā kā foršā). Aizgājām līdz veikalam, skatos blakus stāv neapmierināts cilvēku bariņš. Nu pofig, ejam tālāk. Tad arī uzreiz sapratu kas pa štelli - veikalam inventarizācija (šito skatījos googlē kā jāraksta. tas vārds nekad nav paticis <_<). Sūdīgi. Padomāju jau no šmiga 4 tonight. Aizgājām pie viņa, šis izvelk kaut kādu mistisku baltvīnu. Negaršīgs bija. Fiksi izdzērām, saprotam, ka reāli pa īsu. Šis Ballantines izvelk. Te tev nu bija no šmiga 4 tonight. Viskijs galīgi neiet iekšā, bet dzert gribās. Nu jādzer. Uzdzeramais bija ķiršu kompots :10cm: No rīta piecēlos saburzīts, paskatījāmies Top Shop reklāmas ar Mr. T. un tad es tinu makšķeri. Tikko iegāju dušā, noliku kluci, paēdu, bet vēl joprojām esmu pālī. Zb.

Notorious B.I.G - Kick In The Door

Link to comment
Share on other sites

ahh šodien sapratu ka taisīt remontu izstabā paša spēkiem nav diezko prātīgi! :D

+ vēl ūdeni pa to visu istabu izlēja nu tad tur vnk. vāakks!

Tgd sēžu istabāa nomazgājies + vēl saulēnēs jo no loga nežēlīgi spīd saule ! ;// :D

Link to comment
Share on other sites

zajebis, ja vēl tad, kad tikko tika uztaisīts šitais topiks, tad retais kurš rakstīja, kad aizlējis mūli un tā.

Tagad biežāk nekā katrs otrais posts ir tāds, kur saka, ka aizlieta seja. :)

šodien smags treniņš bija, skrējām krosu un tad uz ledus. Dēļ antibiotikām man sirds varēja apstāties. :( Mājās braucot gandrīz vēmu. Rīt vēl DIVI treniņi, nekas. Tas ir sports, jāturpina strādāt.

Tagad iekapāju banāniņu un apelsīnu (mm..bija garšīgs. :) ) un tagad čekoju, kas netā notiek. Hujova, ka moš kaža un Sprukts nespēlēs izlasē. :(

Link to comment
Share on other sites

Tikko pa ziņām rādija to 31 gadīgo čali, kas pa telefonu seksuāli uzbāzies mazgadīgajām, pēc intervijas ar viņu tiesā, ko rādija jau bija redzams, ka čalis ir daunis un jāizolē.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Tagad biežāk nekā katrs otrais posts ir tāds, kur saka, ka aizlieta seja. :)

šodien smags treniņš bija, skrējām krosu un tad uz ledus. Dēļ antibiotikām man sirds varēja apstāties. :( Mājās braucot gandrīz vēmu. Rīt vēl DIVI treniņi, nekas. Tas ir sports, jāturpina strādāt.

Tagad iekapāju banāniņu un apelsīnu (mm..bija garšīgs. :) ) un tagad čekoju, kas netā notiek. Hujova, ka moš kaža un Sprukts nespēlēs izlasē. :(

Nu zini, mūļa aizliešana tomēr ir tāda kā atkāpe no ikdienas rutīnas(ok, dažiem man liekas, ka mūļa aizliešana ir arī ikdiena). Bļe, man nereāli smird atraugas tagad.

Nu tas, ka Skrastiņš un Sprukts iespējams nespēlēs izlasē arī bija skaidrs bez tās esports.lv ziņas.

Link to comment
Share on other sites

:)

ko noziimee trompetiite un veel peec aaboliem? :lol:

Cits to sauc par trompeti, cits par mežragu 8-D

Karoč par palagiem viss skaidrs, ideāli, esmu pieejams vēl 3 dienas Liepājā, lai bezgalīgi (šo 3 dienu intervālā) vārtītos palagos kopā ar Tevi, paiku un alu pienesīs pie gultas, ja būs tam visam laika, nu bet man kā jaunam ērzelim, elpu arī jāatvelk :D

Link to comment
Share on other sites

dublji :lol: jauki dzirdeet ka Tavu hazendu beidzot shie, pats saproti, dabas briinumi, ir pametushi novaartaa :)

es vareetu riikot labdariibas akciju, Alise 15H gultaa, slima ar herpi, kursh saaks soliit? :10cm:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...