Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Iedodat man acc nahrenizeshu te pusi.

Shodien chilloju pa majam dzerot kafiju ar pienu + uzsmekjejot kadu ciginju klat.

Vispar jutos tads nekads sanaca vakar sadirsties ar senciiti. Ka vienmer pa siikumiem. Besi ka es nekad nevar pakluseet vienmer pasaku kko aizskaroshu. damn.

Rit bus jauzvelk chilligo stuffu un japakaifo klausoties kko pozitiivu (mm)

Link to comment
Share on other sites

Sen nav rakstīts te.

Sāk uztraukums rasties par to, ka drīz eksāmeni un tālāk nezinu ko darīt. Būs laikam jaiet neklātienē, lai gan pašam sūdigi ar budžetu un vajadzēs rauties melnām miesām vasarā, jo uz vecākiem vairs negribu balstīties un būs jameklē dzīvoklis uz rudens sezonu. Bet tas poh.

Nesen sazinājos ar vecajiem darba kolēģiem, kuri strādāja ar mani vasarā 2007/2008. gada sezonā. Un šie tur diezgan labi iekartojušies. Uz abiem noīrēja māju(nu tādu standarta american home movies (2stāvi)) un jamaksā 1500 $ (austrālijas dolāru) mēnesī. (1$ Australian dollar ir kautkur 36 santīmi) un paši saņem (katrs) 9000$, tapēc tur iet diezgan labi džekiem. Cik sapratu, viņi strāda kautko saistītu ar būvdarbu parbaudi. Nu Latvijā viņi strādāja stroikā.

Aiiiii.

Tagad pats čiloju pie mūzikas un meiģinu izdomāt iemeslus, lai nevajadzētu šodien iet arā un dzert :D

:)

Link to comment
Share on other sites

Vakar uzķēru ka ienāca csdm serverī viens čalis ar niku server. Rakstija ka ja gribot admina acc rakstot uz viņa skype, prikolam uzrakstiju:

Vecumu un rakstīšanas stilu pamainiju lai izskatītos lēticīgāks

[2009.03.27. 15:51:23] * Sers Ričards B.: redzeju ka tu gigna piedava admina tiesibas..

[2009.03.27. 15:52:14] Skābais: Ja

[2009.03.27. 15:54:17] * Sers Ričards B.: a kas jadara lai varet vinas sanemt

[2009.03.27. 15:54:31] Skābais: Vaig bik piepalidzēt...

[2009.03.27. 15:54:36] Skābais: Cik tev gadi (think)

[2009.03.27. 15:55:07] * Sers Ričards B.: 15 ka piepalidzet ?

[2009.03.27. 15:56:07] Skābais: Mums vaig palīgus, kas palīdz parbaudīt sistēmu.

[2009.03.27. 15:56:32] * Sers Ričards B.: Kas man butu jadara ?

[2009.03.27. 15:56:43] Skābais: Tev ir mājas telefons (think)

[2009.03.27. 15:57:20] * Sers Ričards B.: Diemzel atsleedzam :(

[2009.03.27. 15:57:58] Skābais: Paga

[2009.03.27. 15:58:02] Skābais: man jauzin

[2009.03.27. 15:58:10] Skābais: no Macho kas jadara

[2009.03.27. 15:58:24] Skābais: pēc 1 h uzrakstīšu

[2009.03.27. 15:58:30] * Sers Ričards B.: tu zini pasu Macho ?

[2009.03.27. 15:58:33] * Sers Ričards B.: labi es gaidu

[2009.03.27. 15:58:35] Skābais: protams

[2009.03.27. 15:58:50] * Sers Ričards B.: :)

Isti nesaprotu ko gribēja iesākt ar parasto telefonu, atbildi tā arī nesagaidiju :( Jauna veida krāpšana ar parasto telefonu or somting like that ?

Nupat atkal šis ienāca ar to pašu niku tikai šoreiz ar citu skype niku, atkal teksts- Ja gribi acc šajā serverī raksti uz skype ..... Nobanujo šo ar iemeslu nee :D

Link to comment
Share on other sites

Nenormālo spamu patīrīju, wārnas padalīju :)

Garlaicības mākts atradu to čali skaipā. Rekur mana saruna.

[20:54:21] cash saka: no tevis var dabūt gign admin?

[20:59:43] Skābais saka: Ja

[20:59:55] Service saka: vINS PIE MUMS GRIB ACC?

[21:00:15] Service saka: tu gribeji acc?

[21:00:17] cash saka: dabut?

[21:00:19] cash saka: ja

[21:00:26] Service saka: paris jaut ok?

[21:00:31] cash saka: nu

[21:00:54] Service saka: cik tev gadu?

cik h diena vari buut online pie cs?

vai ir pieredze pie amx?

[21:01:15] cash saka: driz bus 14

4h

ja

[21:01:23] Service saka: nu itka norm

[21:01:44] Service saka: bet tev buus japalidz realizet musu jauna sistema bet tur ir vaidzigs majas tel tev tads ir?

[21:01:53] cash saka: ja

[21:01:58] cash saka: kadu sistemu?

[21:02:25] Service saka: tu var pazvanit no 1-3 reizes pa 3 sant wnk japarbauda zvanu sietma tur pectam viskautko vares pasutit utt

[21:02:45] cash saka: kads nr?

[21:03:05] Service saka: tulit iedoshu bet tur jazvana no majas tel un kartigi japieraksta kods ok?

[21:03:15] cash saka: k

[21:03:26] Service saka: 90200208

[21:04:20] Service saka: nu?

[21:05:11] cash saka: lawl, jūs tikko forši iegrābāties. tulīt jūsu nikus un šo saraksti nodošu netsafe.lv par krāpšanas mēģinājumu

[21:05:37] Service saka: un kada krapsha nu lols esi?

[21:05:45] Service saka: :D

[21:05:46] Service saka: kadrs

[21:06:08] Service saka: 13 gadii nu ja prata nau kada veel krapshana?

[21:06:16] cash saka: kadrs būs tad, kad jums piezvanīs 1dien no tā iestādījuma

[21:06:25] Service saka: lai zvana :D

[21:06:29] Service saka: davai

[21:06:35] Service saka: mees neko nekrapjam :D

[21:06:39] Service saka: lolz

[21:06:45] Service saka: kads tev ip?

[21:06:51] Service saka: wnk bans jauzliek

[21:06:59] cash saka: ^____________________________^

Prikola pēc aizrakstīju uz to netsafe, bet lielas cerības neloloju. Vismaz čaļiem stresiņš būs :)

Link to comment
Share on other sites

Nesen atnācu no drauga. Uzspēlējam xboxu nedaudz. Čalis man ieteica youtube iečekot family guy radītāja Seth MacFarlane's visādus jociņus. Iesaku iečekot YouTube/bk tur var atrast visas multenītes. Pārsvarā tās nav garākas par 1-1.5min. Ā, gandrīz aizmirsu- vēlviens saits kur ir labākie momentie no daudzām multenēm (family guy, simpsons) un daudzu citu seriālu rēcīgie momenti. Saits - YouTube/huludotcom.

Šo vakaru domāju nosēdēt pie kompja/iPoda skatoties family guy. Vēl ko varētu pastāstīt. Hmm, esmu noķēries iesnas un klepu, tā pamatīgi. Nejūtu kas apkārt smird/smaržo. Viens pluss ir - sēžot uz poda nejūtu sūdu smaku. Visvairāk besī tas, ka gultā guļot un skatoties kādu filmu/family guy aiziet tā deguns ciet, ka nevar paelpot.

Skatos cash veselu lapu izdzēsis. Labs darbiņš. A kvne suspendu dabūja?

EDIT: Nāāāīīīss, esmu jau Īpašs trīcpirkstis un tūlīy būs 1000posti. Pagaidām vēl neesmu norāvis nevienu wārnu. Nav pat uzlikta un noņemta.. Daudziem būtu jāņem piemērs no manīm :thumbsup:

Edited by cash^
Dabūja, dabūja :) <c> cash
Link to comment
Share on other sites

Alise paldies par informāciju, biju dzirdējis, kad pulkstenis jāpagriež par stundu uz priekšu bet kā no galvas izkrita! :)

Vispār šonakt nav ko darīt, laikam atkal būs jāpavada nakts GIGN pubā.. :(

Ceru, kad kās normāls cilvēciņš būs iekšā serverī, kas man sastādītu labu kompāniju. :thumbsup:

Alise, ja izdomā ienākt naktī pašaudīties, nu parasti tev naktīs patīk spēlēt. :D Mans niks ir CHILLSIDE tu jau zini. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Vispār šonakt nav ko darīt, laikam atkal būs jāpavada nakts GIGN pubā.. :(

Ceru, kad kās normāls cilvēciņš būs iekšā serverī, kas man sastādītu labu kompāniju. :thumbsup:

Alise, ja izdomā ienākt naktī pašaudīties, nu parasti tev naktīs patīk spēlēt. :D Mans niks ir CHILLSIDE tu jau zini. :)

nja, taa man kaut kaa sanaak :) naktiis taads chills, vai nu skilotie salien iekshaa, kas ir nezheeliigs retums, vai nu, miilu kaadu aimu uzlikt ^_^

bet es shodien toch off :zZz: man galva veel saap, jau no vakardienas, laikam taapee ka nav guleets..

un veel ir alus manaa veedera kontaa :lazy2:

Link to comment
Share on other sites

Dies.

Sēžu uz gruža jau kuro nedēļu.

Vismaz esmu beidzis lietot alkoholu.

Šķiet, ka esmu sagājis tādā pašā sviestā kā pirms pāris gadiem un atkal spēlēšu Counter-Strike.

Edit: Vuhū!!1one!one1!1! Es vel māku spēlēt. Tikai asums un degsme zudusi.

Plus vairs neredzu spēles jēgu.

Edited by diktators
Link to comment
Share on other sites

Manu ķermeni un saprātu pārņēmusi vēlme bezjēdzīgi spamot.

Kārtējo reizi nonācu pie secinājuma, ka ar mani kaut kas nav kārtībā.

Pēdējās trīs dienas negribēju smēķēt.

Šodien esmu pīpojis tikai sešas reizes, viena no tām - tikko.

Bet dīvainības - pirmā rīta cigarete bija ļoti dīvaina, jo es noreibu.

Otrā šķita dikti negaršīga.

Tā pat arī nākamās.

Atradu savos krājumos iecienītās Caines.

Bet pat tā šķita negaršīga un smēķēšana nesniedza ne labsajūtu, ne gandarījumu.

Ko man tagad darīt?

Link to comment
Share on other sites

Nemīz, pāries :thumbsup: Es daru tā, ka es nepīpoju tad, ja negribas, kaut kāds dīvains ieradums, ne? :D

Ir nokostas 4 dienas no vietas, atkal jūtos kā nožēlojams alkoholiķis, nekas, pēc dažiem alēniem pāries ^_^

Eu kapēc nav nekāda apdeita par foršo gign tusiņu pie divīša? :( bez info jūtos kā bez rokām, ak jā, vakar izrāvu uz muti un riktīgi kreiso "fuck pirkstu" sagriezu pret kaut kādu draņķi, laikam niedrēm, un tā vieta izskatās pēc "vāverītes", jeb, vulvas ^_^ aij, beigšu bārstīt savas pēcdzēruma delīrijas, sakiet ko labu - interesantu :)

Link to comment
Share on other sites

Geez, un ja nu nepāriet?

Bez cigaretes zobos vēl nav izdevies neko uzrakstīt.

Un patreiz vajag šo to uzrakstīt.

Vai... Par rakstīšanu domājot atcerējos, ka uz skolu arī vajag aiziet.

Nebūtu īpaši jauki, ja piektdien no tās iestādes izmestu, mīļi pasakot - "Necenties tu, mans draugs, tātad nav te tā īstā vieta".

Tātad - vizuālajai mākslai par godu vajadzētu uztapināt četrus darbus. Šodien tas man neizdosies, bet divus varētu.

Tālāk - literatūra, kur jāuzraksta pāris gudrības. "Pudeles gars" - kaut kā čābīgi rakstīt, ja pats esmu neglābjams alkohola mīlētājs. "Karavīra goda kodekss J.Cēzara "Piezīmēs par gallu karu"" - jauki, es tik neatceros, ka tādu garadarbu būtu ņēmis priekšā, nez vai līdz rītam paspēšu izlasīt un eseju uzrakstīt?

Ni, ni, ni, nekādā gadījumā.

Pat īpaši trenētu aci nevajag, lai redzētu, ka šīm meitenēm iet pagalam šķībi.

Nerunāsim par to, ka process nav sinhrons - štruntu, katram gadās kļūdīties.

Bet ja nevar taisnu līniju noturēt, tad nav labi.

Sasteigti un aprauti soļi, ne tik izteikti polkā, bet tā jau īsajā galopā.

Apgriezieni pagalam dīvaini, īpaši galva.

Un ne tikai apgriezienos, meitenes principā neskatās kur vajag.

Edited by diktators
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Es daru tā, ka es nepīpoju tad, ja negribas, kaut kāds dīvains ieradums, ne? :D

Ir nokostas 4 dienas no vietas, atkal jūtos kā nožēlojams alkoholiķis, nekas, pēc dažiem alēniem pāries ^_^

Eu kapēc nav nekāda apdeita par foršo gign tusiņu pie divīša? :( bez info jūtos kā bez rokām, ak jā, vakar izrāvu uz muti un riktīgi kreiso "fuck pirkstu" sagriezu pret kaut kādu draņķi, laikam niedrēm, un tā vieta izskatās pēc "vāverītes", jeb, vulvas ^_^ aij, beigšu bārstīt savas pēcdzēruma delīrijas, sakiet ko labu - interesantu :)

Kaa tas ir dzert?:) esmu shadu vardu dzert aizmirsis :) Nu serios :) Reali gribas dzert,bet nav par ko ibio :) bet nekas shii nedelja man buus pa sauso,bet tad nakam nedelj gan atlieshu ! Darbaa arii dariit isti nav ko! Vel tikai apriilis janomoca un tad jau MAijaa atvaljinashos uz menesi :) Ceru ka sauliite buus,nevis visu laiku liinjaaas!Pa wiikendu normali dabuju vismaz atkal CS`u uzmocheet.sakumaa kaa noobs mociijos,bet beigu beigaas,sajutu atkal speles garshu un forsh fiilings kaadu apgraiziit bija :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Vai atceraties mīļo Raimondu Grantu?

Šodien pētot galerijas atradu GC hot or not. Uzminiet kurš atkal ir pirmais? ~_~ Es fakin nevaru piespiest to īkšķi uz leju, jo neesmu reģistrējies, tā kā lūdzu kāds izdara to manā vietā. please ? būtu jauki, ja vairāki :thumbsup:

Reāli sapisās garstāvoklis ar šo &@#&@ !!

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

hmm.

Raimonds Grants bija tas džeks no draugiem.lv,kuram tur tūkstošiem draugu?

+tas kurš visu laiku sūta vēstules lai iekomentē viņa albumu.

Vai tas?

Kādu laiku viņs bija man draugos,bet pārtraucu draudzību,tādēļ ka dienā pa 3-4 vēstulēm,un visās

viens un tas pats. (''Iekomentē manu albūmiņu'')

Brr :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Un Tu ar to gribēji pateikt, ka esi tāds pats draugu kolekcionārs kā viņš, jo apstiprini nepazīstamus, pie tam vēl idiotus ?

Alise, starpcitu, 21. gadsimtā pulksteņi paši zin, kad pārlekt par stundu uz priekšu vai atpakaļ. Vismaz manējie zin :D

A te kāds vispār zin, kapēc jāpagriež pulksteņi ? Es zinu, bet vai jūs zināt ?

Link to comment
Share on other sites

nē.

apstiprināju tādēļ,ka ir man draugs arī ar uzvārdu 'Grants'.

Un uzmini nu?

Viņam ir brālis.

Tapēc nospriedu ka tas varētu būt viņš.

(kaut gan esmu viņu tik 1 reizi mūžā redzējis)

Bet redzēju ka tas nav tas kuru es domāju.

Bet uzreiz neizdzēsu no draugiem.

tavā variantā - ''pieliku pie savas ''kolekcijas''.''

Un kad saņēmu no viņa tās entās spam vēstules.

Tad izdzēsu.

Tas ir tas ko gribēju pateikt. Un noskaidrot vai tas arī ir tas kuru es domāju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...