Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man arī ar brāli un vienu čali ir bijis spontāns piedzīvojums.

Bija jābrauc no Jelgavas uz Kuldīgu. Buss atiet 13:10 no JAP(Jelgavas Autobusu Parkas pie Pilsētas Pasāžas). Gaidam busu un iešaujas prātā, ka jāiet ar stopiem(~140 km). So? Davai močijam. Esam tikuši ārpus pilsētas un izdomāja, ka tomēr nevajag. Gaidam pieturā kamēr draugs iet uz Maximu padirst. Redzam, ka nāk būs - ejam pār ielai uz pieturu. Hujaks!!!! Šoferis runā pa mobilo un aizbrauc garām. Nu ko, mēs kādas 20 min. škrobabies, bet tad sakam: "pohuj! iesim ar kājām!!" Ejam pa šosi un sāk gāst lietus un man kājās čībiņas un īsās bikses, esam nogājuši kādus 10 kilometrus un, tad mūs kautkāds busiņš parauj līdz Dobelei(FTW! nekad neesam tur bijuši). Kautkā izmocamies līdz šosejai :sparta: Tad dodamies pa šoseju un protams lietus līst un mēs tik` airējam un stopējam mašīnās, graužam ābolus. Stopēšana bez rezultātiem. Tad nogājuši krietnu gabalu un protams VISPĀR nav sajēgas kur esam. Brauca mazda 626 garām un parauj mūs līdz kautkādiem Kaķeniekiem(FTW :lolza: ) Tas vecis, kas mūs veda pazvanīja uz 1188.lv un paprasija cikos iet uz Kuldīgu vai apkārtnē vismaz buss, un mums bija kādas pusstunda jāstāv lietū, lai sagaidītu busiņu. Tur par pēdējām kapeikām aizbraucām uz Skrundu(beidzot kāda zināma vieta). Tur patusējām un tad tā viena čaļa opis atbrauca pakaļ.

Rezumējums - Bija jautri, jo mājās bija jābūt 16:30, bet bijām 22:30. Kārtīgi izrēcāmies, paēdām zaļus ābolus un izmirkām.

Link to comment
Share on other sites

šodien dzērām divstāvīgos alus :D un vienu manu paziņu savāca menti :D Un es savācu viņa riteni.. beigās es uzplēsu šēkumu un tad uzplēsu bikses lidz celim :D tagad meklēju bikses ko rīt vilkt uz skolu :D labi uzvilkšu kautko un duršu laukā ;D

pofig, ka šodien 4diena :D

Link to comment
Share on other sites

:D un vienu manu paziņu savāca menti :D Un es savācu viņa riteni.. beigās es uzplēsu šēkumu un tad uzplēsu bikses lidz celim :D tagad meklēju bikses ko rīt vilkt uz skolu :D labi uzvilkšu kautko un duršu laukā ;D

pofig, ka šodien 4diena :D

omg, NOO WAY TU SAPLĒSI BIKSES OMFGAADADADADA!!!!!!!!! NONONOONON

veri interesantiigi. for sure

divstāvigie ali, vecis.

Nenodiršat mani, bet nevarēju savādāk.

p.s. eju dušā, kam tas interesē? MAN BĻĒ

p.s.s. kVNĒ Tev ļoti interesanti piedzīvojumi!!! ļoti

p.s.s.s. cash^ mēģināšu šeit vairs nerakstīt, doublet yo!

Edited by das Haus
Link to comment
Share on other sites

veri interesantiigi. for sure

divstāvigie ali, vecis.

Nenodiršat mani, bet nevarēju savādāk.

p.s. eju dušā, kam tas interesē? MAN BĻĒ

p.s.s. kVNĒ Tev ļoti interesanti piedzīvojumi!!! ļoti

kraties nahuj āpsi. kuram pie velna interesē tas, ka atradies kautkāds blatnijs ēzelis.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Jāpiekrīt izliecies. Ja tev nav ko rakstīt - nu tad neraksti, savādāk ir nenormāls bardaks un viss ir piedirsts, ka paliek arvien mazāka vēlme palasīt šeit postus, par to, kas notiek cilvēku dzīvēs.

btw, 0,7lb un Teddy stāsti ir baigi labie! Bieži lasu arī ceļojumus draugos un tur pat divi no Latvijas līdz Spānijai ar riteni aizminās!

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Ahh ehh uhh, eju dirst.

Doublet, man tagad tipja vajadzētu aizvainoties un sākt apsaukāties ar tevi ja? Bet esmu palicis gudrāks, un paklusēšu, jo katram cilvēkam ir tiesības izteikt savas domas, bet padomā pats tev pašam neliekās dīvaini, ka cilvēks posto ik pēc posta te? Es te kaut ko iediršu ja ir riktīgs dienas stāsts. Nejau tāpat vien. Necitē manu postu.

EJU DIRST.

Link to comment
Share on other sites

lielais vīr`" ko skolā apceļ :slap: Tu ar savu raksturu esi panācis, ka esi stulbs :( (manas domas)

arī manas :thumbsup:

tu wl, ej atpūties, tu esi te sarakstījis tādus sūdus, ka man pat ir kauns par tevi, ka tu dzīvo LATVIJĀ. :lohs:

aj ej kāčājes, lai tev atkal čill admins (mini) nedod pa galvu un neliek ēst smiltis no puķpoda.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

tu wl, ej atpūties, tu esi te sarakstījis tādus sūdus, ka man pat ir kauns par tevi, ka tu dzīvo LATVIJĀ. :lohs:

aj ej kāčājes, lai tev atkal čill admins (mini) nedod pa galvu un neliek ēst smiltis no puķpoda.

wL, atšķirībā no Tevis, vismaz raksta kaut ko sakarīgāku...

so peace off, šeit vairs neko nerakstīšu, zinu esmu maz daunis jo šeit jau esmu ied1rsis 3 reizes.Mans krāns, deimžēl, nav palicis par +10 cm garāks.

kVNE, ceru ka neredzēšu Tevi šeit kaut ko rakstām ;)

6 posti dienā, lol that's too much.

p.s. eju gulēt

Edited by das Haus
Link to comment
Share on other sites

Slēdzam ciet topiku atkal. Pēc kāda laika atjaunojam un tad pirmās 10 lapas varēs baudīt sakarīgus tekstus. Kad parādās pirmās dauņu atvases, mēs atkal operatīvi aizlokojam ciet topiku, lai pidiņi nevairojas! :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār neredzu iemeslu slēgt šo topiku. Vienīgi varētu atrast kādu moderātoru, kam nebūtu, ko darīt un visus šo pidiņu postus (piem. kVNE) brutāli dzēstu. Piemēram, null zīben un lācītis parādīja, kādiem reāli šeit postiem būtu jabūt, nevis "oj, fāk pohas...eju gulēt"

EDIT: Tas pats ir arī ar wL. Sākumā viņa postus bija interesanti lasīt, jo varēja forši parēkt, bet tagad jau tas pārvēršas par totālo stulbumu...

P.S. Pilnībā piekrītu Sharingan teiktajam.

Cash - vienā citā forumā, kur esmu moderātors tādiem luņiem es lieku suspend no foruma uz kādu nedēļu + pievienoju pm block list`am.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Es jau mēģināju reizes trīs, bet tas ir bezcers. Tad viņi visi līdz vēmienam sāk īdēt uz PM un aizkakāt citus topikus. Papām arī dziļi vienalga.

kVNE, tu vispār labāk būtu paklusējis. Cik konti tev bija sataisīti?! Būtu paldies pateicis, ka nedabūji IP banu.

EDIT: nX.` nu jā, bet lieta tāda, ka citi topiki tiks aizkakāti. Nadziņi ta niez kaut ko ierakstīt. Kā tad tā, ja dienā nav +6 posti?! Vispār varētu te normālu rindu retināšanu uztaisīt <_<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...