Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kas te runāja par asinsspiedienu - man diez gan regulāri augšējais ir 150+, ja uzkāpj kaut kāds 165, tad diži labi, protams, nejūtos. Pašam mājās ir asinsspiediena mērītājs (lai kā arī viņu sauktu, ja viņam ir specifisks nosaukums).

Tagad esmu nedaudz uztraucies, 11:00 rajona zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana. Gan jau atkal visu tekstu nobēršu kā pupas un stresā aizmirsīšu elpot :D. Lai kā arī ietu šodien - par ZPD dabūju 10 :) .

Link to comment
Share on other sites

ehh bļin sēžu mājās ar klepu jau otro dienu :( Gribējās iet šodien uz treniņu, bet laikam izpaliks. Izdzēru tēju un C vitamīnu, tagad skatos NHL. :) Gaidu, kad beidzot sāks spīdēt saule un izkusīs sniegs. :)

Ehh un vēl gaidu, kad beidzot Karsums iemetīs pirmo golu nhl.

Un vēl man vienmēr sanāk, kad neesmu uz sporta stundu, vienmēr ir kkas tāds, kad neesmu un man jau skolotāja teica, ka varu palikt nesekmīgs. JĀ, man pagajušogad sportā bija 9. Bļe un jā, šodien ir sports, bet es sēžu mājās ar klepu, kas ir ik pēc 10 sekundēm.

Palasīju tā čaļa blogu, kas taisa Degpunktā parodijas. Un tur bija par kontrolieriem tramvajos rakstīts, bet ja godīgi būtu interesanta situācija. Tu nopērc biļeti un nokompostrē. Tad iekāpj kontrole un to biļeti tev saplēš un tad sākas interesants dialogs:

Pasažieris: "Ko Jūs dariet? Ko Jūs atļaujieties? Tas ir mans īpašums"

Kontrolieris: "Bet tā vajag darīt, jo tad varēs zināt, ka ir pārbaudīta biļete"

Pasažieris: "Bet noteikumos ir rakstīts, ka biļetes nedrīkst plēst un saburzīt"

:)

edit; nē.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

:D

iešu vēl tāds pusdzēris! :D

Jū, vakar bija labi :D skorāt gudrītis, lai nenodzeertu visu naudu iedeva vienam draugam, kas iet mājās naudu uuun teica, lai rīt atdod :D pff :pizdiblee:

mind, to smaidiņu vispār es pirmais ieliku sigā, chilla laikam es viņu atradu :)

1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif1234635011.gif

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

vakar ieksh meta-kafe bija varen laba publika, mūzika arī bija tāda pie, kuras nenogurdoši varēja līdz 4:00 iekačāties (paldies labajiem dj + grupas "Briefing" vokālistei). jāatzīst, ļoti labs 5dienas vakars!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

:lol::meele:

:D Da kopš kura laika tur vajag 21 gadu, man tikai 20, tātad pamatīgs mentālais stienis. Enīvei, viss beidzās labi - gājām meklēt citu vietu, kur piemesties, pa ceļam satikām kaut kādu bariņu ar cilvēkiem, kuri uzaicināja pievienoties viņiem un rezultātā nolietojām līdz kaut kādiem 4:00 laikam, zinu, ka beigās dziedāju acapella karaoki, jo viņiem tādas dziesmas, ko es gribēju vienkārši nebija. Ajj, bija labi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kautkāds stulbums. Spēlēju WoW, kačāju savu altu kuram līdz 80lvl palicis vēl 2-3 questus nodot un šetev, gametime beidzās. Naudas ar tagad kontā nav. Bļe.

Jāiet vārīt zupu. Kādu nezinu, jāskatās kas ledusskapī ir, kautkāda kišmiš sanāks :)

Link to comment
Share on other sites

aivīttt :DDD loled es galīgā pipelē :DD es šodien margevič satik :DD tas pārmīzis nabags :DD

es ar adatiņ stenderī arī kapāj 2 litrīgo aldarīt ;DD loled/ naaa :D

psc mutere nav majās pa nakt.. vaģims pie manis paliek :D kodiens atkal :D es no bārinņ viss izvilks arā :D es eju 10 min cs tad kosst

Link to comment
Share on other sites

rawen lauki? Kūldīga ir lauki? šodien par to runājām, rīdzinieki un hz, kas vel 16 gadīgie iedomājās, ka kuldīgā mazlie lauki.. Bet tajos laukos nemaz nedzīvo tād ilaucinieki :) Atbrauc pilsētā pasaki, ka te ir lauki vai arī, ka tu uzmiz kūldīgai.. būs citādāk.. Protams, ka tev neko nemēģinu braukt virsū.

Bet vienkārši mēģinu pateikt, ka tā nav smuki :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...