Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

wootgeaar, beigsi spamot ? kkāds jaunais daunis parādijies, kas iespamo visur.. tev vakarā laikā jau ir 12312 posti šajā topikā + galīgi debīli. Tu neesi labāks par wl.media!

bļe vairs nekad negribu slimot, psc vēders visulaiku pīkst :D ēst negribas, visu dienu esmu +/- nogulējis :(

jāaiziet padirst un pēc tam jāuzzipā cs.. tāpat kādu laiciņu vairs neaizmigšu!

Link to comment
Share on other sites

wl. beidz kraat postus :D

1dien skola parunasim par sitam tavam izdaribam ;)

Un tas ka likam glastit un atvainoties pukjem tas ir pilnigi normali kas tu doma ka pukjem nav juutu ?

Ka tu vari iet vinam garam uzskriet virsu pagrustit.. ?

Taka padoma kaa pukjes juutaas :DDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

2x dzīvē šeit iepostošu: aaaaj pizģets vakar bij tāda koma, heķi laikam mutē vēl ilgi neliešu, gandrīz nācās džemperi mest ārā, bleeeeerl! par spīti tam, skolas dzīve neapstājas, ZPD ir nodots (paldies dievam), bet vēl jātaisa fuckin prezentācija un jāaizstāv ar runu, un man ir tas prieks prezentēt angļu valodā. tagad ēdu siermazies un viņas reāli garšo n evis pēc siera, desas un maizes, bet pēc ķiršu tabakas, dzīve iet uz augšu :thumbsup:

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

Nedelju nodzivoju bez neta... normali galvu atputinaju. Atnaku no skolas majas, paluru TV un eju gulet. Mierigi vareju pamosties 8njos nevis ka katru dienu 12os :D

5dien ari narmal atdihal jau 2. reizi mums izskruve korkjus. Forsh video ir kur brutali saka lai sleedz atpakalj :DD pec tam notika visadi marazmi kurus tiesham nevelos atcereties jo tas bija parak SICK!!! Nu jaa tagad dzeru kafiju un havashu pelmenjus mmm :D

Link to comment
Share on other sites

Ritaa es delj shitaa zagja piedzershos taa kartigi ;) Un ja Avangards uzvares UFU ritaa tad piedzershos dubultaa :DD Turiet pie varda! Darbaa arii tagad parmainjas jarukaa katru dienu,iznjemot 7dienas tikai brivas! cammon! Tas reali iesaks! 1na brivdiena nedeljaa kamoon!Nets arii torkjee,delj torentiem! fiiliings galigi nekads,delj zaudejuma hokjiii! brrrr!

Link to comment
Share on other sites

īsāksakot, es ignorēju iepriekšējos postus.

so, cash^ zajebal grib vēlvienu Jeagermeisstar, bet jāiet zajebis tālu, bļe.

ja aiziesim, padošu ziņu.

p.s. viens čalis nolika mašīnu tur kur nevajag, un tagad nav tiesību. lūk tā.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī mēs nekur neaizgājām. Kāmis uzlika mīksto. Šorīt salīdzinoši labi jutos, ko gan nevarēja teikt par kāmi. No rīta sēdēja un integrēja pohas. A tā vispār normāli pasēdējām, pokeri uzspēlējām. Pārējie gan bija n00bi, tāpēc pasākums bija diezgan haotisks. Jubilāram uzdāvinājām rozā mazuļu cepuri ar lāča austiņām un uzrakstu - Misha. Piekodinājām, ka visos nākamajos pasākumos OBLIGĀTI jāvalkā. Viņam nepatika, bet es gan reāli tādu gribētu. Uzdāvināiet kāds man tādu. Plz plz plz!11 Rimi tikai 2.99 Ls.

P.S. Jēgeris rullē.

P.P.S. Kas bija par to mašīnu? Es jau aizmirsu. Jēgeris filmu dzēš.

EDIT: Izrādās, ka mistiskais tēls - Greckis - no manu koju piedzīvojumiem (lasīt iepriekš) reāli eksistē un ir kāmja kursa vecākais.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau laikam 2. pilnā diena kopš atsāku šaut kontru. Gribot atcerēties vecos laikus jau nākas piefiksēt, ka nospēlētas 12h. manās mājās ciemojas 2 ciemiņi no Šveices, tāpēc viņu nakts miers nedaudz tiek traucēts ar fonā mūziku un granātu sprāgšanu. Rīt no rīta jābūt basīša turnīra BAT zālē un tagad ar nedaudz sāpošu galvu klausos džeziņu.

Link to comment
Share on other sites

k4 ir piekdiena un es atal esmtu paalii.. lol neuznjemiet mani kaa klaunu bet chista es zeru ar draugiemp pie maniim un or tootala koman..vml lol :) k4 riit ierakstooshui no riita ka gaj utt njemat mani iipashi nopitnie paslaik kamer esmu paaloo :) riiit buus slikti, es juuutu L(

Link to comment
Share on other sites

Ehh, kas par naksniņu bija, serverī gandrīz visas old school kartes izspēlējām un vēl viens admins sagādāja mums jaukus pārsteigumus, kad ieroči dropojas ārā un vēl visādas lietas, varbūt no vienas puses, tas nebija forši bet bija ciešami un smieklīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

"Ak dievs cik slikti" Šie ir vārdi kurus es izmantoju šorīt visvairāk. Tagad ēdu omleti. Nesen nomazgājos, palika labāks skats uz dzīvi. Ko lai es vēl uzrakstu? Māja jau sakārtota(kautcik) Vēlāk jāiet ārā ar draudzenēm.. Ok k4 totāls bezsakars bet poh. Man vēl ir slikti. :(

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, vīri un dāmas :)

Tātad, esmu šokā. Vakar nedaudz iekampu, paģiru nekādu utt, bet ne jau par to ir stāsts. Lieta tāda, ka es pamodos dēļ tā, ka man gribās ēst (!!!!) lmfao Es saprastu, ja būtu nopampis, piemēram, 12 stundas. Bet es nogulēju 7 stundas, pamodos no tā, ka gribās ēst ! Un vairs nevarēju aizmigt ! :lol:

Anyway, tagad taisu olas maizē, tālākā rīcība būs atkarīga no mana vēdera :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...