Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man tāds DEF'ais jautājums! Pieņemsim, ka serverī spēlē divi cilvēki! Viens no viņiem agrāk ir spēlējis, bet tagad vairs nespēlē! Otrs nesen sāka spēlēt, un spēlē joprojām! Tam kurš beidza spēlēt statos bija piemēram 5-6h online + viņš bija no Lietuvas! Otram no Latvijas tagad ir 3-4 online h! Abiem niki ir vienādi, bet vienam ir lielie burti otram mazie! Piemēram - PROKILLER un prokiller! Tātad, prokillers, kurš spēlē tagad grib ieiet apskatīties status bet ierauga, kautkādu PROKILLERU no Lietuvas! Vai ir pieļaujama tāda iespēja, ka tad kad prokilleram, kurš spēlē no Latvijas būs vairāk online h, rādīsies nevis lietuvas karodziņš, bet latvijas un lielos burtus nomainīs mazie? Respektīvi doma ir tāda, vai divi vienādi niki statos var nomainīt viens otru? Vai ja agrāk kāds ir spēlējis ar to tev līdzīgo niku tev ar to būs jāsadzīvo?

Edited by xchalis
Link to comment
Share on other sites

Desiņa: Road Trip, Sex Drive.

Šodien vienkārši ideāla diena - nezinu kapēc, bet tā vienkārši ir - gan morāli, gan fiziski un finansiāli. Finansiāli - man paziņoja labu vēsti, ka stīpa būs divkāršota, sakarā ar sekmīgo skaitu (es un vēl 3 no kursa). Jāsatiekas ar meiteni, ar kuru sapazinos ballītē u.c. lietas, ko Jums nevajag zināt! :muahaha:

Dzīvojiet taču dzīvi! :))

Link to comment
Share on other sites

Bljeee es savaaa atvaljinajuma beidzot sanjemos un saaku arii maajaas kaut ko dariit :) Taaa vannas istabas durvis no iekshas vismaz norkasoju ,tagad laikam no aaras buus jaasaak kraasoot :) Iepatiikaas arii :) Pec tam noteikti sekos virtuves durvis,bet istabas durvis gan neaiztikshu :) Visa roka balta,shit un man majas nav acetona :( Bljeee taa baltaa tjipiigaa roka saak jau traciinaat :DD Peli arii aiztikt nedrixt :) a moshk nokraasot vinju baltu? :DD Lab jaaiziet uz veikalu pec alinjiem,taa lai kaartiigaka taa kraasoshana sanaaktu :) A to jau saaksies vel haltuura :) Siii yaaa!

Link to comment
Share on other sites

SEX DRIVE

Šodien vienkārši pretīgākaā diena, no rīta aizguļos, tad aizmirstu nopirkt smēķus, jo steidzos uz skolu, tad pirmajā stundā jau dabūju "N/V" tas pofig, ka man bija kautkādi 4 punkti no 20. Tad jau atbesījos, bet vel sudīgāk tas, ka atstāju pufaiku no rīta uz skapīša, jo bija gardarobe ciet. Un manu jaku savāca direktore. VOT ŠI DIENA BIJA VIENKĀRŠI "TIZLA" :pizdiblee:

:thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

šobrīd klausos VA - 100 Love Songs - 5CD :wub:, kas nomierina manu sāpošo jibaļņiku. Uz nākošo nedēļu ir jāuztaisa kādi nieka 10 projekti (tai skaitā ZPD, kurš vēl nav sākts rakstīt), jāuzraksta pāris esejas konkursiem, bet visā visumā mana sirds ir mierīga (jo klausos mīlas dziesmas), turklāt visa māja smaržo pēc frī kartupeļiem, kuri miermīlīgi šņāc gozēdamies virs plīts :) Rīt volejbola treniņš un visā visumā rītdiena solās būt forša.

P.S. Vēl vēlējos apsveikt visus ar Latvijas hokeja izlases diez gan pārliecinošo sniegumu kvalifikācijas turnīrā ;) cheers!

Link to comment
Share on other sites

Tik cik šorīts bija sudīgs, tik vakars labs, no rīta miru nost, jo visu laiku sanāca nepatikšanas, bet šoovakar vienkārši ideāli. Mēs ar draugiem paņēmām pūlti televīzora, kas der visiem "TV" un gājām pie logiem un čakarējāmies spaidījām kanālus sledzām arā "TV" un vienkārši pārēcāmies. MUMS KAUTKĀDS ČIGĀNS VEL SKRĒJA PAKAĻ :DD vispār jautri.

Link to comment
Share on other sites

:DD vispār jautri.

noo way, rly? :o kuul, viņš noteikti mellenes gribēja nevis jūs . :)

ah jaa un kyne vai kvne, UZTAISI MAN SIGŪ.

10. februāris reāli sūkā, skolā apēdu picu ( LIEPKALNU) un uzminiet kas pēc tam?

VĒMIENS, hell yeah, tas bija tīk kruti, atnācu mājās un spēlēju cs, noo vēj,

un paskataties cik man skills statos, isn't that kuul?

yeah right, maind +1 debīls posts tev !!! supā dupā

pīs eju gulēt, kam tas intresē? :zhaav:

p.s. kvne izklausās debīli tad jau labāk kain (kyne) :)

ah un jā, tuvojos savam 1000 killam ar HE granātu, JJJEEEJ!!11oneoneone

es drīkstu rakstīt visu savu tekstu rozā, nu gandrīz ka doktors nāve tikai rozā ?pzlpzlpzlpzlpzlpzlpzlzp

p.s.s. pinky ko tā meitene tur veido tajā bildē? O_O viņa grib kādu sist? vai dro4īt?

Akdievs es tik daudz editoju, rakstīt nemāku, ja pat 8. klasē mācos -_- .

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

es drīkstu rakstīt visu savu tekstu rozā

Tad jau apsveicu :)

Nu raksti kautvai zaļā , tā ir tava izvēle kāda krāsā raksti :P

:spam: :spam: :spam:

:D

Jadodas gulēt un rīt jāpastāsta kas labs ir noticis ;)

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

Izcietu savu suspendu kārtējo un tagad turpināšu postot.

Tas ir pizdec kas šodien bija, mums englišs lessons ir divās grupās visa klase sadalīta, man vidējā 8 ^_^ nu vo otrajā grupā ļoti jauna skolotāja un barga un izmanto mūsdienu vārdus piemēram: ''lol, ''4'', omg, asshole'' un lamājās uz visiem visu laiku par sliktu uzvediibu, un vo shodien abam grupam bija kopaa pie vinjas un nice vienkaarssi, kar4 no manas grupas chalis visu laiku runaa runaa un pienak skolotaja klusi no aizmugures un ausii ieblauj: ''SHUT THE FUCK UP'' ak dievs ak dievs, es nespeju noticeet ka skolotaja kaut ko tadu var pateikt skolniekam stundas laikaa

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, ak dievs, es ceru, ka tu iegāji dušā pēc tam nomazgāt to nešķīstuma kārtu, kas pēc kaut kā tik drausmīga dzirdēšanas pārklāja tavu tīro, jauko, nevainīgo dvēselīti. Atceroties kā mēs uzvedāmies pret jaunām (un ne tikai jaunām) angļu (vairāk gan vācu) valodas skolotājām 8. klasē, es nebrīnītos, ja viņa to čali arī sagrābtu aiz matiem un pret celīti... :DD

jauna skolotāja un barga un izmanto mūsdienu vārdus piemēram: ''lol, ''4'', omg, asshole''

Es laikam jau esmu kļuvis nemūsdienīgs, jo nezinu, kas par mūsdienīgu vārdu ir "4" :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Vai joka pēc (vai arī nē) tu nevēlies izpaust šīs skolotājas vārdu un uzvārdu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...