Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Epix: da nu nē nevajag mani likt kaut kādā saitā, lai uzlabotu savu popularitāti, mani jau tā visa valsts pazīst :khehehe:

Teddy: Nu tur jau tā lieta es nepīpēju, nedzeru, neskuju ūsas :whistling: un man melnas asinis :axe:

Noskatījos American Teen, garlaicīga filmiņa :( nu jā visas dokumentālās garlaicīgas, visiem vidusskolniekiem, 12.klasē pēdējā nedēļā būs ''lielā balle''? Eh ceru, ka ar mani aizies kāda super red hot chilly peper beibe. Jāmācās man valsis, lai nebūtu, ka pēdējā brīdī viss. stfu

EDIT: g2b jā tas ir ļoti kruti, to var likt tikai wL'veidīgie, tākā stfu

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

:slap:

Aizej nomirsti! Nu cammon bija tev shadi tukshi posti vispar te japosto? Nu cammon! Eziiic CHAU :DD :* Lab es eju peec aliem :D Servers savadaak kicko araa mani visu laiku :) Tiekamies velaak :) siiii jaaa :)

P.s. Iesaku labu filmu noskatiities Seven Pounds, ar Will Smith labs gabals! Teiksim taa,tie kas gaida baigo ACTION var aizmirst :)

Vel tada daudz maz okej filma bija Sex Drive :) Tjipa kaut kas lidzigs Road Trip ,American Pie :) Taas pashas kategorijas filma :) lab sii jaa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:D

jūtos auksti :(

Alise, kas pa spāriņu ?

spaarinjsh.. nopirku tiko jaunus zaabakus, kur aizmuguree bija spaarinji .(( un viens nopliisa un pazuda :(

+ es vinjus uzvilu tikai 5cas reizes, aiiii sirsninj saap .(((

jaaiet buus c4 jaanomet bodee!!

Link to comment
Share on other sites

iečurā pudelē un raudzē! :baby:

Psc vēsturē jāuzraksta par Padomju savienību no žurnālista skatījuma + soc. zin. eseja par tiesisku valsti.. krč es eju gulēt ;)

Link to comment
Share on other sites

Vakar pārdzēru jēgu. Karoč sākās viss Victory Pub'ā Vecrīgā. Skatījāmies hoķi, tukšojām aliņus, spriedām par dzīvi. Hokejs beidzās - jābrauc mājās. Mājās negribās. Piedāvāja braukt uz kojām. Nu braucam. Aizbraucām. Kojas tukšas, LU brīvlaiks - neviena nav. Gājām ar džeku meklēt vēl kādu. Iegājām istabiņā, kur viena meitene sēdēja. Kādas 20 min runājām, līdz sapratām, ka viņa ir kaut kāda megapareizā un notināmies. Vēl joprojām nav ko darīt. Zvans uz blakus kojām, kur RTU studenti mitinās. Viņi dzer, mēs arī gribam. Jāiet. Ejam. Pa logu izmeta apliecības, lai tiekam iekšā. Tikām. Meiteņu still nav. Labi vien, ka nebija, jo drīz man iestājās blackout's. No rīta pieceļos LU kojās. Kā tiku atpakaļ neatceros. Galva sprāgst pušu. Nu neko, jābrauc mājās. Braucu. Pabraucu divas pieturas, saprotu, ka dirsā ir un jākāpj ārā pavemt. Izkāpju, pavemju. Labi, ka apkārt cilvēku nebija. Saprotu, ka trolejbusā atpakaļ kāpt nevar. Kā braucu, tā rauj uz augšu. Tā es kādus 3 km nācu mājās ar kājām. Auksts, kurpes neērtas, slidens, galva sāp, uz augšu rauj. Kaut kāds murgs :fsckinsad: Atnācu mājās, 10 min pagulēju pie poda. Domāju, vai tik neesmu saindējies ar alkoholu. Iedzēru tabletes pret galvassāpēm. Aizgāju gulēt, šoreiz jau gultā. Piecēlos, jūtos labāk. Iedzēru tēju. Man tagad ir grūti paskatīties uz savu avatāru :D

P.S. Kāds no jums vakar nepiedalījās TrioBet pokera turnīrā Vecrīgā? Otrā bāra galā norisinājās tā figņa.

P.P.S. Atkal piedirsuši topiku. Tagad nav spēks tīrīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, arī TVNET šodien ar humorizjūtu viss ir ok. :)

wjf4uf.jpg

Principā neko daudz rakstīt nemaz negribēju, vienkārši iepatikās šī bilde. Skatos, ka cash sācis atlaist pa nopietnam, tas priecē. :) Runājot par tavu avataru, man, katru reizi viņu ieraugot, prāts jau atrodas ledusskapī pie auksta aliņa. Arī šoreiz. Neraža, jātaisa šopings. Laikam esmu noķēris kaut kādu bez-alus vīrusu, jo vakardien tā arī visu vakaru nosēdēju mājās un nekur neaizpeldēju. To noteikti šovakar vajag mainīt citādi tiešām sāk likties, ka kaut kas nav ar mani kārtībā. Vakarā varētu uztaisīt mazu gignparty, bet tas jau laikam būs tāds neizbēgams pasākums - kā nekā 6diena. Jāapmet kūlenis un jānosprauž kurss uz pilsētas pusi. Brumm.

Link to comment
Share on other sites

Vakar nedaudz piedzēros. Šorīt pamostos - pohu nav. Tas laikam tāpēc, ka pirms gulētiešanas normāli paēdu un sadzēros ūdeni. Šodien staigāju pa ielu, zvana telefons - man piedāvā spēlēt basketbolu. Ok, var jau pārmaiņas pēc sestdienā arī paskraidīt. Tātad satiekamies un tikai tad man pasaka, ka mēs piedalīsimies Saulkrastu čempionāta spēlē. Forši, aizbraucam uz halli, puskomanda pālī. Spēle pret čempionāta stiprāko komandu. Rezultāts 29:137. Nē, nu tik nožēlojami mēs neesam, bumba ir turēta rokās pirms tam. Plus vēl mums sastāvs bija, maigi izsakoties, sūdīgs. Vismaz skatītāji bija mūsu pusē.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vakarā noskatījos filmu "Sex drive" Kautkas līdzīgs amerikāņu pirāgam, ļoti smieklīga ši filma bija, noskatījos, un pus trijos iegāju gulēt. Šorīt piecēlos kur "13:00 - 13:30" Un iegāju nomazgāties, tad gāju laukā, laukā vispār šodien galīgs borings. Laukā ir auksts un neviens arī nav arā! Baigie mēsli, jo nezinu ko šovakar sadarīt. Labi uz laiciņu iziešu laukā!

ČAV

Link to comment
Share on other sites

:)

Man universitātē docentu sauc Daunis, joki mazi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...