Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vot tā arī tur nav nekas uzrakstīts par 12.klasi. Tagad, mācoties 11.klasē, vēl varu pabeigt ar 2 nesekmīgajām, bet kā būs nākamgad ? Ar vienu nesekmīgo mani pielaidīs pie eksāmeniem ? Bļe, vispār vajadzēja piedzimt gadu agrāk.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Hehehe, Esmu kļuvis "faking kačoks" B) Dejošanā liek nenormāli kačāties hip hopa učuks, jo ķi p baigi jāstāv uz rokām utt. Šodien dejošanā atkal taisīju presīti un pumpējos, tagad rokas liekas kā miltu maisi. Nja, nja, nja. <_<

Ok, šodien jāiet ātrāk gulēt.. Rīt būs grūti :whistling:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!Man gan šovakar neizdevās noskatīties simpsonus, jo bija jāspēlē basis!Ķjipa, Saldus rajona čempis, kur mēs '92 gadi, kā Sporta skolas komanda 2 piedalamies.Spēlējām pret Novadniekiem, un beigu rezultāts bija kaut kādi 85:70!+15, lai gan pirmajā aplī mēs tieši šajai komandai zaudējām -4! :ermm: Anyway, prieks par uzvaruu!!! :D:cool: Baigais besis vienīgais-tagad, klausos muzīku un sākšu pildīt mājas darbus! :meele:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/news/article.php?id=582618

Augstākas prasības pamatizglītības iegūšanai -> vairāk speciālās izglītības ieguvēju (lieliski) + augstākas prasības vidējās izglītības iegūšanai -> mazāk vidējās izglītības absolventu -> mazāk studējošo -> augstāka augstākās izglītības kvalitāte (lieliski). Beidzot cilvēki tur augšā ir sapratuši, ka ne tikai uz papīra, bet arī dzīvē ir jāpaaugstina augstākās izglītības iegūšanas prasības un jāsamazina studentu skaits :thumbsup: Varbūt izklausās dīvaini, taču tā ir nenormāla situācija, ja ~70% iedzīvotāji vecuma grupā no ~18 līdz ~30 gadiem ir ieguvuši augstāko izglītību. Civilizētās valstīs parasti šis īpatsvars ir gandrīz uz pusi mazāks, ja vien, protams, valsts neimportē strādniekus no Āfrikas.

Link to comment
Share on other sites

Ohhhh. Vakaram bijām ar čomiem patusēties. Ehh. Atceros, ka biju blandījies viens pats pa centrāltirgu starp kaut kādiem urlām, atceros, ka bija kontakts, atceros Ziedoņdārzu, vispār tāds čujs, ka vakar visu Rīgu kājām izblandīju. Tagad sev apsolos divas nedēļas iet tusēties. "Jāni, GIGNieši ir liecinieki, ES neiešu tusēties divas nedēļas."

Un vispār, kāpēc man pēc dzeršanas sāp kakls? Pietiek, es gribu vasaru. Pavasari, lūdzu, studijā. Apnicis tas fakini pelēkais un depresīvais laiks. Gribu uzvilkt čībiņas, šortus un maiku, iziet laukā ieelpot supertīro Rīgas centra gaisu.

Ehh, kaut kādas nesakarīgas pārdomas man paģirainā rīta. Atvainojos, ja lasītājs kaut ko nesaprata :ermm:

Labāk uzrullēšu vienu smaidīgo pīpējamo un ķeršos klāt krabju salātu gatavošanai :ph34r:

Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Man gan garīgais ir tik sūdīgs. Nekad tik debili nav bijis - valentīndienā NAV ko apsveikt un rajona čempī futbolā padirsām viss botiskākajai komandai(FAIL). Bet rīkotāji arī ielikuši spēli zin 09:00 no rīta(OMG), es knapi kājās zālē nostāvēt varēju(FAIL).

Edited by Sokraac
Link to comment
Share on other sites

fak!

Vakar no balles mani izmeta arā, jo biju par daudz iedzēris, tad ar draugu aizgājām mazliet pastaigāt, jo domājām, ka izies štīms... Bet beigu beigās atbrauca vel draugi un es nevarēju nostavēt.. pat bez balidzības nevarēju nostāvēt lai pačurātu... Labi, ka mani paturēja taisni lai varu pamīst. Protams velāk aizvācos majās izgulēties.. Bet šorīt atkal tāda pati doma kā vienmēr.. "NEKAD VAIRS NEDZERŠU" :wtf::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...