Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Uz trešdienu ir jāsagsatavo projekts, prezentācija angļu valodā par tēmu: ''Mana ideālā nākotne'', pat nezinu par ko rakstīt, varbūt par to, ka gribu divus bērnus (zēns, meitene) un smuku sievu + augstāko izglītību, iespējams arī pie reizes Lambordžiņi, tālāk nākotnē gribētu vēl Peinthausu uz 26stāva nu vairāk arī neko nevajag no dzīves.

Ir kādi ieteikumi par ko man vēl rakstīt tanī projektāā?

Link to comment
Share on other sites

Jā garais un Garais garāks.. Tie rītīgi labie ali.. tādi paši taka cēsu light izlejamie :))

Kādreiz domāju, ka ir sūdi, bet tagad to vien dzeru :D Ah Rīt sākās projekt nedēļā ... galīgi biju aizmirsis.. labi, ka draugs atgādināja, biju jau sakrāmējis somu priekš 1dienas stundām :DD:meele:

Link to comment
Share on other sites

lol, pēc ilgiem laikiem atkal iegāju pubā. I am t3h pr0, K:D ~ 0.3 :lol: Priecē fakts, ka divītim negāja diži labāk :D Turpmāk būs biežāk jāpiekāpj :thumbsup:

Jums tur agrāk nebija arī piromānu banda?

Hugo, ar bargās kundzes reklāmu mēs uzaugām un arī nomirsim.

P.S. Pēc laptopa klavieres parastā tik neērta liekas, prosto užas.

Miley Cyrus - See You Again :dance_baby:

Link to comment
Share on other sites

Ha ha, man arī drīz jāiet. Kas tev? Man 12-pirkstu zarnas čūla vai kaut kas tāds.

Nav nemaz tik briesmīga tā padarīšana :) Ja nav ko vemt ārā, tad vēsā mierā.

2 dyversant: man actekā beigās bija 7:19 B)

Girls Aloud - The Promise

Šodien kaut kāda nenormāli popsīga man mūzika skan.

Link to comment
Share on other sites

Man no kuņģa skābes rāpšanās uz augšu hroniskas kakla sāpes. Vismaz kakla ārste tā domā :D

EDIT: ārā vemt toč nebūs ko, jau no 18:30 neko neēdu :D

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Tak teicu, ka nav tik traģiski. Agrāk (pirms gadiem 10, nu 20 točna) kobra bija diezgan briesmīgs pasākums, jo šļauka bija ievērojami resnāka. A tagad pofiK, tikai kakls visu dienu tjipa sāp no tā mēsla, ko pirms tam iepūš. Kad gulēju slimnīcā man pirms kobras pat piedāvāja ielaist vēnā nomierinošu līdzekli ~_~ Es, protams, atteicos.

Ēst gribās, bet ledusskapī nekā interesanta nav. Jāiet veikt kārtējās gastronomiskās izvirtības no produktiem, kas gadīsies pa rokai.

Marco V - More Than A Life Away :umnjiks:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki..

Šodien biju uz poti kautkādu 15 gados ko nepabeidzu.. Un tagad jautaājums..

Man asinsspiedienu nomērija un man bija 146 un pēc 10 min kad mērija atkal 146.. Teica, ka tas ir daudz, bet noteikti tapēc, ka esmu uztraucies.. Tad atnācu mājās teicu, lai ome izmēra, un bija 144 ..

Kas notiek, ja ir tik liels asins spiediens. Man oma teica, ka normāls spiediens ir 120, 125 ir jau priekš bērna daudz.

EDITED: overmind, omg tiko izlasīju :DD psc tur točna jābūt prātā ņemtam, lai ko tādu rakstītu ;d

Edited by svežaks ?
Link to comment
Share on other sites

Visu dienu nopisos ar kautkādu debīlu e-marketinga ebooka lasīšanu. Beigu beigās sapratu ka huiņa. Ne pats e-marketings bet tas books.. Piedrāzt visus kas saka, ka internetā nevar nopelnīt. Lasot to debīlo booku un klejojot pa neskaitāmām lapām, kautko sāku rubīt, par to saucamo Affiliate marketingu. Tad nu jāsāk brīvajos brīžos ņemties ar to, padomā jau ir viens maz projektiņš..

Ā jā, laikam kas tāds ienāca galvā tapēc, ka tie pidari apgrieza man algu un es tagad saņemu daudz mazāk nekā vajadzētu.. Dirsas mļe..

Enīvei, gan būs ok.. Laikam jāieiet aizvēsturiskajā cs, jāmēģina atcerēties kā kādu nošaut. :)

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

man vel labak patik diskusija, kas no ta izcelas :)

bet, nu, ta dala ar aizliegto cinas makslu ieper XD

sodien parmainas pec augstskola brivdiena, var atpusties no arpratiga kopsavilkumu maratona, kas norisinajas pedejas nedelas laika :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...