Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

A kas tām atbildēm tik īpašs lai kko gruziitos par to, ka tas ir psc? 3 parastas atbildes, kur kur nu kurais uzspiež... and? To jau izdomājuši administratori, un daudzi spiež uz pirmo un otro variantu, tikai tapēc, ka tas ir sviests un smieklīgi... bullšits nu...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

draugiem.lv dzimšanas dienu atzīmēt kalendārā. :pizdiblee:

paliek jau stulbi.

Link to comment
Share on other sites

svezak lol.!

nonono! 1336.9

šodien laba diena.! B)

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Beidzot atļāvos ierakstīt šeit, jo pirms tam īpaši nekā jauna nebija (Skola-ārā iešana-dejošana-mājas). Vakar pazvanija klases audzinātaja un pateica, ka es bieži bastoju, nepildu mājas darbus un, ka manas sekmes ir pasliktinājušās. Jā, atzīstu esmu sācis slinkot. Uz skolu arī dažreiz sanāk neaiziet. Vakar nācās runāt ar senčiem. Pateica, ka es nevarēšu iet ārā šodien un vēl kādu laiciņu, bet protams, ka mani drīz (piekdien iespējāms) laidīs ārā un man nebūs jānīkst mājās. Pie pc tiku haļavā, jo mutere vēl darbā. Izmantoju iespēju sakonvertēt Family Guy trešo sezonu un jānikst šovakar pie iPod'a. Starp citu- esmu noskatijies 1,2,6,7 sezonas. Baigais Family Guy fans esmu. Labi es pazūdu. Šas pabeigs pēdējā sērija konvertēties un jāiet lupīt. Drīz arī mutere nāks.. davai, čau.

P.S. woxen tu raksti totālu šitu,beidz spamot. jo tavi posti 90% (ja ne pat visi 100%) ir šajā topikā. aij man pietiek. davai, čau

Link to comment
Share on other sites

Pвrlasiju pзdзjвs piecas lpp un nonвcu pie secinвjuma ka 5% no visa ро bija interesanta :)

Tв paрam оpaрi stвstоt jau nav ko ja neskaita, divas lielвkвs stulbоbas manв mыюв ko izdariju nesen.

Viss protams sвkвs ar to ka man vajadzзja nokпыt uz ventspili pie viena иoma. Tukрojвm aliтu un te pзkртi prikola pзc pateicu, ejam ar kвjвm uz venspili,(no Liepвjas) No sвkuma tas bija domвts kв joks bet viss pavзrвs ne tв kв gribзju. Pie visa vainоgs bija 0.7 ko divatв pamanijвmies izkost kвdu 30min laikв + pзc tam vзl tika iztukрots pa aliтiem un tвlвk jau miglaini atceros kв atrodamies pie Liepвjвs robeюas, tвlвk filma atgrieюas kad bijвm nosoпojuрi 30km pзkртi ieрвvвs ideja ieiet meюiтв mazliet nosnausties(Pie vainas verзja bыt alkahols) Pзc 1h aptuveni pamodamies neюзlоgi nosaluрi un devвmies tвlвk bet pзkртi sвkвs stiprs lietus.. Sapratвm ka galamзrнis nзbыs pa spзkam devвmies atpakaп. Sajыta bija vnk drausmоga, lietus spurdza sзjв un bija jвiet aptuveni 30-35km lоdz Liepвjai. Pзc nopietnвm mokвm sasniedzвm Pilsзtas robeюu, dzопв pвrliecоbв ka naudu esmu visu nodzзris neiedomвjos izsaukt taksi. Visi spзki jau bija izsоkuрi Kad bijвm klвt Slimnоcas rajonв(Pie Liepвjas robeюas aptuveni) Kredоta nebija, neviens pretоm atbraukt lоdz ar to nevarзja, savukвrt gabals ko iet lоdz mвjвm bija vзl kadi 7km stabili, lоdz ar to nolзmвm atpыties tuvзjв kвpтu telpв kur arо nekavзjoties izrubijвmies uz pusotru stundu. Pamodвmies tieрi uz pirmo autubusu, sadzirdзdami ka kвds kвpj lejв pa trepзm. Uz kustоbu mыs nebija jвmudina, atri vien atradвmies autubusв, vзl joprojвm atceros cik slapр un auksts bija, un kв nвcвs drebзt. Pзc laiciтa nokпuvвm mвjвs pie savsвm drзbзm un mоksta spilveтa.

Otrв diena sвkas ar to ka atklвju ka makв nauda nebыt ne tuvu nebija beigusies(laikam pa tumsu papоra nauda acоs neiekrita. Bija arо viena nepatоkama ziтa-biju pazaudзjis savu pasi. Drоz vien tika sazvanоts viens иalis ar automaроnu un devвmies vecajв marрutв pases meklзjumos.

Pa ceпam savвcвm pazaudзtos иipsus(paka nebija nemaz iesвkta) un Zipiтu ko nopirkвm benzоntankв, vai arо kur citur, neatceros) Tas protams arо nebija iesвkts, aizmetu viтu kєumos kad atklвju ka smagajв somв vietas tam nepietiek. Plaukstas protams bija pвrвk atsaluрas lai nestu vзl 1.5l tilpuma pudeli. Pase gan neatradвs, bet vismaz daпu naudu atguvвm. Pie reizes arо atcerзjos ka иipsus pazaudзjвm mзмinot meюв iekuriтвt ugunskuru, labi ka nesanвca.

Tad nu pusdienu pabraukвjвmies рur tur ar autiтu. Braukвjot ieрвvвs ideja vakarв atkal doties ceпв uz Venstpli. Varu pateikties dievam ka nevarзju sazvanоt иali pie kв gribзju iet. Un beigвs izdomвjвm iet uz Vecpili ar kвjвm, ne jau tвpзc ka nebыtu naudas lai brauktu-nauda bija. Tas drоzвk saistijвs ar to ka gribзjвs pвrbaudоt savus spзkus. Рoreiz veiksmоgi izdevвs tikt galв, vairвk kв 40km tвlais ceпр tika noiets godam, ja neskaita pвris 10-20min pagulзрanas mзмinвjumus autobusu pieturвs. Skatos ka man paliek slinkums rakstоt te un visus otrв dienв piedzоvotos piedzоvojumus neatstвstорu. Bet kвjвs sвpзja visu nвkoрo dienu.. :D

P.S. Рodien atnвca draugos vзstule ka ir atradusies mana pase :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

0.7lb ir ok :) man 7dien bija kaut kas līdzīgs, bet tikai ar mašīnu... Diena sākās kā parasti, vakarā bija plānots iet ciemos...Tas viss izjuka, jo 14:30 piezvanija čoms un teica: "braucam uz Šauļiem pēc lētājām cīgām" Pēc apmēram 30minūtēm čoms jau bija klāt. Sēdos iekšā un braucām uz Šauļiem, pēc nepilnas pusotras stundas bijām jau Lietuvā. Lēnām žužinājām uz šauļu pusi līdz brīdim kad pabraucām garām šauļu pagriezienam. Griesties atpakaļ taču nevar.. jābrauc tik uz priekšu. Sākām pārunas uz kurieni brauksim...? nonācām pie secinājuma - Kauņa. jau pēc apmēram 5min. pārdomājām. Gala mērķis - Prāga. atverot laptopu un uzmetot skatienu kartei sapratu.. Berlīne ir tuvāk. Jauns gala mērķis - Berlīne. Aizmirsu piebilst, man kabatā bija 20ls kurus Bauskā samainiju pret litiem. Viņam bija ap 80ls, bet veicot pāris zvanus sadabūjām vel ~150ls. OK, degvielai pietiek, braucam :) Lietuvai cauri izbraucām ātri apmēram 2h vai 3h. Bijām Polijā un tur sākās pats jautrākais, jo JS Latvijā nebija redzams polijas autobānis. Nonākot pilsētā Augustow, uzjautājām vienam poļu šoferim kā ātrāk tikt uz Berlīni, bet viņš nesaprot ne angļu, ne krievu valodu tieši tas pats bija bendzīntankā. Kaut kā ieskaidrojām kur mums vajag, ko mums vajag. Braucām, tikai ceļš ko šie mums parādija nebija foršs. Konkrēts līkums + ļoti šaurs un ik pēc 5km ir pilsēta. Ceļš iet caur Olsztyn ^^ reāli izbesijušies, sapratām, jamauc kaut kur uz leju - Poznan. Ap trijiem naktī bijām klāt, miegs nenāca visu ceļu pagulēt nevarēju arī, čoms it kā mainīties negribēja, gribēja izvilkt līdz bānim un tad dot man stūrēt.. Nonākot līdz bānim apmainijāmies, tad jau ceļš un bilde kļuva skaidrāka :) jo ik pēc pāris km ļoti jauki varējām saprast uz kurieni jābrauc? :khehehe: BERLIN uzraksti figurēja ik pa pāris desmitiem kilometru. Tiekot uz bāņa īpaši nevilkām ~130-140km/h braucām. Ap 10 vai 11 no rīta nonācām Berlīnē. Pēc nepilnas stundas atradām foršu hosteli pa 20euro +4 euro ar pazemes autostāvietu. Kas atradās tieši zem hosteļa. Hostelī mums jauki pateica - "nummuriņš būs gatavs pēc 2h" Divas stundas kruīzējām pa Berlīni, izbraukājām krustu šķērsu. ap 13:00 braucām uz hosteli, kur mums pateica "vel nedaudz jāpagaida..." Gaidijām apmērām vel 1h, miegs nāca nenormāli.. gribējām pāris h pagulēt un tad vakarā doties pastaigāties pa Berlīni.. Dabūnot nummurņu miegs kaut kur pazuda, tad arī devāmies tusēties pa Berlīni. Tusēšana sanāca neliela. ~40h bezmiega, tad 6-7h pagulēšana un devāmies uz Rīgu. Atpakaļ braucām caur Varšavu, centāmies turēties tikai uz bāņa, kas arī it kā normāli sanāca, 100km no Varšavas bānis beidzas, sākas atkal smirdīgas mazas šosejas un debīli autovadītāji, kuri brauc uz 70km/h. Vairs jau neatceros pēc cik stundām bijām Lietuvā. Kurai cauri jābrauc nieka 3h. Iebraucot Latvijā ap 3:50 viss bija super! Bet tad aiz Bauskas kaut kā sanāca LOL, STYRNA! - Uz ceļa pēkšņi parādijās stirna apmēram 20m priekšā, metu pa mēmajiem :) nenometu, dabūju mest uz sāniem, gar grāvja malu noslīdot uzmetu atpakaļ uz ceļa, kur sagriezos šķērsus šosejai. Stirnai bija veiksmīgi trāpīts, apstājoties ieslēdzu avārijas gaismas un čoms skrēja meklēt gaļu, jo mums jau sen ir norunāt, ja redz! tad jānones un jāliek mašīnā... Gaļa maita bija aizmukusi, jo trāpiju nedaudz ar kreiso spārnu... Izkāpu iečekoju skādi - kuras nemaz nebija.. pat krāsu nebijām noskrāpējuši.. Uzpīpējot, pārunājot notikušo braucām mājās.. Rīgā bijām ap 5:15am

varbūt kaut ko esmu izlaidijis, jo esmu veljoprojām gulējis tikai 2h.. un smadzenes vel nefiltrē

p.s. jap ir izlaists, Polijā ceļu jautājām vairākas reizes, bet NEVIENS TUR NERUNĀ NE ANGLISKI, NE KRIEVISKI...?

Link to comment
Share on other sites

tu te esi 10 minūtes, un jūties tā itkā būtu ar rokām noķēris stirnu..

edite: cash, un kam interesē tas, ka viņam taisnība? Šitajā topikā vispār labi ja 10 % ir kautkas tāds, kas interesē.. Nav jēgas šim topikam.. Vienīgi + posti

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...