Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šorīt mēģinu ar D-light'iem un Mangaļi noskalot vakardienas "nedarbus"... :D :D :D

Pēc ilgiem laikam vakar biju lauku diskotēkā... Gadi iet, bet tendences paliek.... Pat neskatoties uz laiku... Kā iepriekš - ārā vairāk cilvēku kā klubā...

Link to comment
Share on other sites

Vakar gulēt iegāju pus 6, domāju, ka gulēšu lidz kādiem 15:00, bet nē tikai lidz pus 12:00 :))

edit: OMG ŠODIEN ATRADU WEBU, KUR VISU VAR NOPIRKT BĻIN TIK LĒTI, KA RAUDĀK GRIBĀS.. TE AK DIEVS. vajag tik mācēt atrast tad būsi pārlaimigs..

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

Kar4, ir vajadzīga palīdzība, par ko es varētu iesūdzēt cilvēku tiesā un dabūt naudu no viņa? Pat ja esmu nepilngadīgs. Tipja par morālo/fizisku aizskaršanu, par ko vēl?

Dabūju 9 angļu valodā par to projektu mana ideālā nākotne, biju aizmirsis par viņu un uz vietas domāju un stāstīju, nice.

Vēl tikai 21:00 un es jau visu šodien esmu izdarījis, atliek aiziet gulēt, lol tik ātri, psc.

EDIT: Sokraac. Runa iet nopietni.

EDITS 2: Bļe, vēlviens. kVNE. Es prasu par ko, man nevajag te komentārus. Tikai noteiktas lietas, jo jāsalīdzina vai tas ir vai nav.

Kas būs nākošais?

EDITED: Sokraac, nē Mini neaiztiek mani, skolā viņu vispār nēesu manījis tagad, gan jau kolonijā sēž tas maitas gabals. :10cm: (Ceru, ka šito viņš neredzēs, a to vso skolā es miršu)

Šī info nav vajadzīga tieši man, bet vienam paziņam, un ātrāk gribu uzzināt kas un kā. Ir lielas problēmas. <_<

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Tu esi prātā ņemts? :superlol:

:lohs:

Kāda sakarā tu nepar ko varētu iesūdzēt tiesā cilvēku un dabūt naudu? par to, ka tevi sasit par to tiesā nesudzēs.. Es tev sadotu pa muti, tu aizietu uz mentiem man būtu protokols.. Un ja tevi būtu ritīgi atklapējis + butu kādu smadzeņu satricinājums, tad tev dabūtu maksāt kautkādus atvieglojumus .. - 20 ls tur zāēlēm vel maksātu un viss. vairs ne santīma..

:slap:

Link to comment
Share on other sites

Tikko izdzēru pāris sidrus,un ir viegs reibums.

Pulkstenis jau sit 11-stundu,tapēc taisīšos gulēt,jo rīt agri jācēļas :/

Link to comment
Share on other sites

wl, ja tev nav 18 savā vārdā tu nevienu nevari iesūdzēt. Ja tu domā kādu sūdzēt tiesā, par to, ka tevi kāds apdirš, īsti riktīgs tu neesi (baigais jaunums, doh). Tādas problēmas tavā vecumā ir jārisina vai nu pašam (ko tu acīmredzot nemāki) vai arī iesaistot senčus. Ieteiktu tev mazāk skatīties Holivudas filmas, ne tava pirmā idiotiskā doma aizgūta no Amerikas.

ha ha, dyversantonkulis dusmīgs :lol:

P.S.

Kā tad sauc tavu alter ego? Tas gadījumā nav Mr. Nakts Drifta Karalis, kurš brauc ar Subaru Skyline?

Link to comment
Share on other sites

Jums iet www.inbox.lv ? Man kaut kā nelādē, bet jātiek ātri iekšāā.

Ehh, šodien kārtējā diena skolā, kar4, pēc stundām paēdu, eju ārā no ēdnīcas, pieskrien 5.klases skolnieks, saka: ''Lūdzu lūdzu lūdzu iedod 40santīmus, ļoti vajag'', un es ar savu labo sirdi nevarēju neaizdod, tādeļ es paņēmu un iedevu. Labi gandrīz izgāju no ēdnīcas, pieskrien vēl viens 5.klases skolnieks: ''Ev čali, lūdzu aizdod 40santīmus, man neviens nedod'' un labā sirds atkal uzdarbojas. Un tā makā palika daži santīmi pašam uz ceļu.

Ā un par to tiesas lietu. Kar4 man bija viens draugs, kas dzīvo netālu no manis, mācas manā klasē, un tipja kādu dienu braucām autobusā un tur viņš ar saviem draugiem sāka mani visu ceļu apdirst (joku pēc), bet es jokus nesaprotu, un visu ceļu noklausījos, un kad bija jākāp es ilgi nedomādams, izdomāju, ka beidzot jāizsmeļ savu negatīvo enerģi un iesitu viņam ar kulaku pa seju tā riktīgi, čalis nokrita, mute asiņo, un skrēdams uz mājām teica: ''Es tevi tiesā iesūdzēšu un policiju saukšu'' un bišķin nobijos tādeļ jautāju vai tas iespējams. stfu

Link to comment
Share on other sites

www.inbox.lv ? Man kaut kā nelādē, bet jātiek ātri iekšāā.

man iet.

nuuu shodien aizgaaju peeec 5 stundas,aizgajam pie klasesbiedra,un pirms kkadas pusstundas atnacu majas.. jaasanjemaas jaaizpilda veesturee kkas tur.. un tad jau redzees..

gL

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

Kad vel bija biļetes nopērkamas pie vadītāja, tad 1x braucot protams to iegādājos, lai nenāktos maksāt sodu, jo zinu, ka tajā maršrutā kontrole iekāpj itin bieži. Nu ok, nopērku un nokompostrēju, bet biju otrā pusē nokompostrējis to laiku un datumu, domāju nu nekas. Protams pēc 2 pieturām iekāpj kontrole un jautā pēc biļetes, parādu un šī man saka, ka biļete nav derīga, jautāju kapēc, viņa man saka, ka nepareizi nokompostrēta, viņa nevarot būt pārliecināta, ka nav viltota........penteris...........(tanī brīdi nodomāju, ka tupāku cilvēku neesmu sastapis), saka, ka jāmaksā sods, es to biļeti paņemu un nokompostrēju kā vajag un prasu ''vai tā būs labi?'' uz ko seko atbilde, ka tāpat jāmaksā sods, pat cilvēki trolejbusā sāka braukt augumā kontrolierei kā rezultātā viņa sajutās neerti laikam vai kaut kā tā un aiztinās prom :D

Bet nu ideja, viltot biļetes, ok darīt man citu nav ko + tāpat reti izmantoju RS pakalpojumus un šī atgadijuma pēc izmantošu tikai bezizejas situācijā, besī man pensionāri, ka tik pakasķēties :muahaha:

Tas tā, paturpinot konduktoru topiku, jo kamēr rakstiju tikmēr lācis aizklapēja viņu ciet.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

bljin kautkads besis man nak virsuu ..

nezinu kur likties.. visu laiku mekleju istabai pie kto stuuri.. teoretiski viss ir kartiba, bet tai pasha laika, ar naudu tagad shavki, kautgan teoretiski nauda jau nak tikpat cik visu laiku.

ljoti tracina tas ka darba daru maz, shefs pamatoti brauc virsu. bet katru dienu eju gulet hvzsazicikos un lidz ar to atrak par 11 piesvempties nevaru.

skolu pametu, netiku lidzi matematikai, bet var jau but ka butu ticis, ja butu gribejis.. piekjeru sevi pie domas, agrak kad mamaa dzivoja kopa ar patevu biju navigi izlutinats un biju pieradis ka viss ir.. gados 14 protams ka jau visi normali jaunieshi stradaju, bet ,, tapat .. pietruka pc 50 ls, vienmer vecaki piemeta, a tagad.. dzeru alu no 2l poudeles - jo ta letak.. mamma ar vairs nevelk ta ka agrak. tomer pari 40.. nogurums..

es te laikam daudz njaudeshu..

bljin istaba valda bardaks, bet katru dienu atnakot majas no darba kura nihuja nedaru tapat ir nezheligs nogurums..

vel nogurums ir no stresa, gribas atrak atdot paradu, par avariju ko ziema savariju..

lmt ir parads, swedbank.. fak nu..

gribas atrast forshu chiksu.. pie tam zinu kuru.. sen zinu.. lol gadus laikam 6..afigetj.. bet kka nu laikam vinjai nesaistu ta pa kruto.. varbut ari kautko mainitu tas ka pie vinjas aizbrauktu, bet ta ka apstaklju spiests ( apstakljus izveidoju pats) nav naudas - neko nedaru... saku skriet, iet uz kacheni atkal.. cik ilgi?? 5 x max..

vismaz tagad garazha bus pilns bb kits.. vareshu kachaties uz nebedu.

vismaz jamegjina atgut iepriekshejais + jauzkacha forma, nu jaa.. tas ari chiksam ne ljoti patik..

piekjeru sevi visados idiotismos.. aizmaucu uz riigu. nopirku uuber krutas botas. pa starpai protams ar bloodlordu nodzeros.

un ko domajat>? otras , darba bija mazliet slapjas, nee.. nu kur ta tadas vilkt.. velku jaunas botas, protams netiras shon.. fak nu.. vot shitadi sudi parversh ikdienu suudaa.. vakaros pat nelieku palagu un spilvenu, gulju tikai segu uzmetot virsuu..

ojohaidi ka es te izmuldejos :)

Link to comment
Share on other sites

nav kautkāds veids kā var dabūt kopētos tekstus atpakaļ.. ķipa es nokopēju tur ar "crtl + c " un tad aizmirsu ielikt tur kur to vajadzēja, bet paņēmu pa jaunu nokopēju vienu linku..

var kā es dabūt atpakaļ savu tekstu?

Link to comment
Share on other sites

Nē es no viena foruma nokopēju tekstu un vajadzēja draugam aizsūtīt.. bet aizmirsu, ka ir jāsūta tas teksts un nokopēju viena siga linku.. un teksts pazuda kur.. un to forumu nevaru atrast..

edited: kas tas ir?

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...