Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sodien laikam dienu pavadisu majas, planu vispariba nau! :(

Man tas pats!

Ak, vakar palikām pie drauga, paņēmām alus un atradām plauktā veco "pleisteišan 1 " psc bija labi.. :D pārņirdzāmies.. spelējam hoķi un ripa bija lielāka par cilvēciņiem :DD tad vel uzspelējam veco labo tekenu ..

Ah, atceros laikus kad bija man 10 kad spelēju viņu.. :khehehe:

BIJA LABI! ~_~

Link to comment
Share on other sites

Biju biju, kв tad tu domв es tevi savвdвk varзju tur nospiegot? :) Riepa forрa, lai arо taisni tu tur nebrauci, tomзr nesaprotu kв to ziemas laikв pa sniegu var dabыt gatavu. Pзdзjo reizi es tвdu brоnumu redzзju, kad ar savu nu jau bijuрo Civicu izdomвju ar roceni paвrdоties pa asfaltu. Citreiz ir labвk vienkвrрi nedomвt. :D

Weekends neizdevies, tвpзc par to nemaz nerunврu. Interesants man sanвcis роs dienas sвkums. Ir forрi рad tad pabraukвties ar sabiedrisko transportu un tв kв joprojвm esmu uz K2, tad man tas gadвs relatоvi bieювk nekв agrвk. Tam bonusв nвk pвrgвjieni no transporta uz transportu pa centru. Biju jau aizmirsis, ka centrв pоpзt nevajag, jo 'sigareti estj?' mвk pielavоties vзl labвk nekв es CS'в ar nazi. Рodien gan noнзru nelielu рoku, jo dzirdзju рo teikumu pieklвjоgв formв, iesвktu ar 'atvainojos' un no pзc skata sakopta latvieрu jaunзkпa. Aiz pвrsteiguma momenta viтa lыgumu izpildоju un sapratu, ka krоze mыs joprojвm зd nost. Nesapratu gan faktu kвpзc nevar paiet vзl 10 metrus uz priekрu lоdz kioskam un nopirkt to, ko tev vajag vai vienkвrрi nepоpзt, ja tas sвk sist pa kabatu, kв to drоz sвkрu darоt es, bet nu okej, varbыt tur ir kaut kвda dziпвka doma un varbыt cilvзki tieрвm mirst, ja noteiktв laika posmв nedabы savu nikotоna devu. Enоvei, turpinвju savu ceпu 18ajв trolejbusв ar domu nokпыt Purvciemв. Vienu рвdu eksemplвru palaidu garвm, jo tur bija tik daudz cilvзku, ka man bыtu jвsзю uz jumta, pзc brоюa sagaidоju vзl vienu un biju siltumв [nosacоti]. Sвkumв likвs, ka vienоgais, kas mani izbesоs bыs mazs radоjums, kuram vecвki nav iemвcоjuрi klepojot pielikt mutei priekрв roku un kurр to konstanti dara manв pakausо, bet es kпыdоjos. Vienв no pirmajвm pieturвm iekвpa maza auguma, apaпоgs иalis, uz gadiem 30-35 varзtu bыt, оsti nespзju vairs cilvзkiem noteikt vecumu un tas arо laikam nebыtu tik bыtiski. Enоvei, viтр pienвk pie mana krзsla, jo tur ir brоva vieta [sзюu pie loga, esmu labs] un prasa 'atvainojos, drоkst sзdзt jums blakus?'. Mans pвrsteigums bija manвms - WTF? Kopр kura laika kвds kвdam kaut ko tвdu prasa? Vai es izskatos pзc tвda, kas brоdо, kad man kвds apsзюas blakus, izvelku cirvi un ieduru viтam ar viтu mugurв? Nu neko, es, protams, atbildu ar 'jв' un visi laimоgi turpina ceпu. Pзc divвm pieturвm рis pieminзtais иalis sвk ar mani runвt:

R: Kв tevi sauc?

E: Edgars.

R: Forрi, mani Raimonds.

E: ...

R: Tu zini kur ir [neatceros vвrdu] Cinema?

E: Nз.

R: Viens tвds ir alfв. Mзs vakar bijвm skatоties filmu par Musketieriem. Esi redzзjis?

E: Nз.

R: Baigi forрв. Zini par ko tur ir?

E: Nз.

R: Tur Musketieri lido no gaisa. Ha-ha.

E: ...

R: Uz darbu?

E: Nз.

R: No darba?

E: Tв varзtu teikt.

R: A es uz darbu.

E: ...

R: Tu esi redzзjis Rоgas Sargus?

E: Nз.

R: Es arо nз. A tu gribзtu aiziet un redzзt?

E: [рeit es sвku sabоties] Nз.

Kamфn? Pзc pзdзjв teikuma es sвku apsvзrt domu izkвpt pieturв un sagaidоt nвkamo trolejbusu. Es neesmu nekomunikabls un nepieklвjоgs cilvзks, ir forрi parunвties & stuff, bet parunвties sabiedriskajв transportв ar pilnоgi nepazоstamiem cilvзkiem, kuri atklвti mзмina tev parвdоt, ka nevзlas sarunu turpinвt un izteikt visnotaп interesantus piedвvвjumus nav gluюi manв gaumз. Es tieрвm no viтa nedaudz nobijos. :) Lai kв arо nebыtu, pзc pзdзjв 'Nз' viтр apklusa, nosзdзja vзl 2 pieturas un izkвpa. Nosolоjos sev sвkt aktоvвk meklзt patstвvоgu personоgo transportu vai atremontзt iepriekрзjo, sabiedriskais sвk palikt bоstams. Veiksmоgu jums dienu, uzmanieties no Raimonda, ja esat izdomвjuрi apgrozоties pie Dominas, viтр tur izkвpa un noteikti рobrоd vзro. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

15. trolejbusu

Tikko ziņās stāstīja, ka šīs stāsts neatbilst patiesībai. Sazinoties ar trolejbusu parkiem, noskaidrojās, ka neviens šoferis nav ziņojis par tamlīdzīgu starpgadījumu, kā arī neviens nav nenodevis iekasēto naudu.

Link to comment
Share on other sites

Heisā! :lalala: Šodien, ja neņem vērā to, ka mani gribēja izmest, kārtējo reizi ārā no dzīvokļa ar neko neatšķīrās - no parastas dienas!Man jau tā ir pierasta lieta, tā kā nekas īpašs!Mani ceņšas ome aizdzīt pie mammas dzīvot, jo es itkā viņu neklausot un mājās nemācoties. :rolleyes: Savā ziņā viņa pareizi dara, jo atzīmes man ir pasliktinājušās, piemēram, šodien matemātikā jau atkal 3!Pārnākot mājās, pirmais, ko dzirdu:"Apsveicu tevi ar 3 matemātikā!"Mana atbilde:"Paldies!"

Mūsu skolā ir tāda debīla lieta, kā www.eklase.lv, kur vecāki, ja zina tavu accounta paroli var redzēt kādas tu atzīmes pelni skolā!!! :D Tā kā manējie zina, man ir regulāri saņemot sliktu atzīmi jānoklausās morāle!Es to nenosodu, ka tā tieku dresēts, bet pēdējā laikā mani tas tā tracina, ka vairs nevaru izturēt!! :P Pat sāku triekt kulakus pret sienu!Īstenībā, lai šo problēmu atrisinātu ir pavisam vienkāršs risinājums, ir jāsāk labi mācīties.Jāpalielās - fizikā šodien dabūju 9!!!

Link to comment
Share on other sites

:lalala: Šodien, ja neņem vērā to, ka mani gribēja izmest, kārtējo reizi ārā no dzīvokļa ar neko neatšķīrās - no parastas dienas!Man jau tā ir pierasta lieta, tā kā nekas īpašs!Mani ceņšas ome aizdzīt pie mammas dzīvot, jo es itkā viņu neklausot un mājās nemācoties. :rolleyes: Savā ziņā viņa pareizi dara, jo atzīmes man ir pasliktinājušās, piemēram, šodien matemātikā jau atkal 3!Pārnākot mājās, pirmais, ko dzirdu:"Apsveicu tevi ar 3 matemātikā!"Mana atbilde:"Paldies!"

Mūsu skolā ir tāda debīla lieta, kā www.eklase.lv, kur vecāki, ja zina tavu accounta paroli var redzēt kādas tu atzīmes pelni skolā!!! :D Tā kā manējie zina, man ir regulāri saņemot sliktu atzīmi jānoklausās morāle!Es to nenosodu, ka tā tieku dresēts, bet pēdējā laikā mani tas tā tracina, ka vairs nevaru izturēt!! :P Pat sāku triekt kulakus pret sienu!Īstenībā, lai šo problēmu atrisinātu ir pavisam vienkāršs risinājums, ir jāsāk labi mācīties.Jāpalielās - fizikā šodien dabūju 9!!!

Nebaidies manā skolā arī ir tāda lieta kā ēklase :D

Un mana mamma tikai redz 1,2 labi jau augstāko izrauju7 :D

Tad mamma slavē un dod naudu, bet es jau kā parasti nopīpēju un nodzeru :D

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

1,2 labi jau augstāko izrauju7 :D

Tad mamma slavē un dod naudu, bet es jau kā parasti nopīpēju un nodzeru :D

tas ir pečalna, bļe.

Man pašam sāp sirds, par to, ka outlaws, par kuru man pārsvarā pohujs, dangers <3 un bithaks <333333333 it aizvērušies/aizvērti. Protams, savu staffu dabūšu citur, bet ne tas mani uztrauc. Man nebūtu grūti kādu filmu nopirkt/izīrēt, to pašu izdarīt ar mūziku, bet man nav kur to fakin izdarīt. Videonomas sūkā dirsu, digitālo televīziju neizmantoju, jo tv praktiski vispār neskatos. Alternatīvas, kur iegūt filmas?

Par mūziku vispār nav jēga runāt. Ne es klausos platformamusic.lv staffu, ne kkādus popšus no lielveikaliem, kuri arī, starpcitu, ir pārāk dārgi, manuprāt. Manu electro/ehouse/trance/hardstyle/techno vispār nav iespēja legāli iegādāties Latvijā. iTjūnzi mums nav pieejami. Līdz ar to, legāla mūzikas iegāde atkrīt. Protams, ir, piemēram, armadamusic, taču GADĪJUMĀ, ja man pieprasītu pierādīt, ka mūziku esmu pircis tur, to izdarīt es reāli nevarētu. Te nevienu neinteresētu mans akaunts armadā etc, etc.

Don't get me wrong, es joprojām izmantotu torrentus etc, bet ja man būtu iespēja izīrēt internetā HQ filmu, kuru gaidu jau pirms iznākšanas, kurai man nevajadzētu gaidīt dvdripus/screenerus, es to izmantotu.

Brīžiem pārņem sajūta, ka mēs dzīvojam kkādā 3šajā pasaules valstī, uz kuru iet tikai viens interneta kabelis, kuram virsū sēž resnās EP dirsas.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Sezu majaas ar asarainam aciim, punkainu degunu un nelielu temperaturu. Diezgan garlaicigi, esmu izlasijusi n-tos i-neta forumus, zinas utt.

Un vakaraa sitada iesu uz lekcijam un sedesu pirmajaa solaa, lai tas gailis ups pasniedzejs, kuram liekas, ka vina pieksmets ir paraaks par visiem un obligati apmeklejams, dabuu pelnitu mikrobu devu!

Njaa, un vel esmu pa sim 2 dienam ieverojusi, ka kaimini, kas vel nesen sudzejaas, ka mums VISU laiku skanot muzika, ka nabadzini dzird un viniem ir trauma, pasi nemaz tik klusu neuzvedaas. Nekas, lai tik atnak vel kadreiz parunaties...

Esmu iigna un man pat piipet negribas.

Link to comment
Share on other sites

kas notika ar to topiku kur bija par to "kesh" ? kapēc izdzēsāt?

Link to comment
Share on other sites

Mļē, šodien saņēmos un beidzot iebridu gign.lv`a forumā. Skatos, ka diezgan daudz informācijas ir saliktas :)

Un tākā spama sadaļa ir viena no mīļākajām, jo var iegūt patiešām ļoti daudz inf`as, kā arī dzen var kārtīgi pasmieties :D

Un tā tīri neko, ļoti patikās ezīša raksts par viņa rīta cēlienu :D

Link to comment
Share on other sites

diversant tas jd drifts zbis.

šodien skolā tā atbesījos vnk! Un pārņirdzos par učenēm, kas normaāli tēloja, jo mums skolā ir inspekcija vai kas tāds, kas pārbauda učenes kā strādā utt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...