Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien dominā iepērkoties un saskaitot čeku summu konstatēju, ka esmu par 2x lielāku summu iepircies kā draudzene, sajutos neerti, bet sevi mierinu ar domu, ka viņa iet biežāk pa veikaliem un kopsummā viņa iztērē tāpat 10x vairāk :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

mhmm pa nakti izkritu no gūltas un nevarēju vairs aizmigt! :D

baigi čābīgi jūtos!

ew kāds man negrib iemācīt spēlēt pokeru? :D

Link to comment
Share on other sites

Punk, pokers ir laba manta, kar4 izstāstīšu savu stāstu kas notika pagāšgad ekskursijā, ar klasi devāmies 2dienu ekskursijā uz Kempingu kas atradās Ērgļos, ceļš līdz turienei bija vienkārši nāvējošs, 13km noiet lēnā tempā ar kājām + autobusā braukt + nekāda ūdens, jo mūsu somas aizveda ar mašīnu, bet mūs jau paņemt nevarēja, tas bija vnk nāve.

Nu labi turpinu stāstu, atbraucot uz vietu mēs uzreiz nolēmām iesildīties un uzspēlēt pokeru uz naudu, lol, protams sākumā pirmās likmes bija graujošās 10santīmi, lai iestāties spēle, ap vakaru kad visi bija dzērumā sākās īstā spēles, manā slepenajā komandā bija divi mani draugi kuri nespēlēja, bet palīdzēja man uzvarēt, kar4 es visu spēles laiku blefoju, blefot es māku ideāli, vnk no-emotions, tik perfekti, man sākumā vienmēr sūdi rokās bija bet liku pa 4-6ls likme paaugstināju, un vienmēr visi nometās, un beigās redz: ''fuck viņam tak sūdi rokās bija'', nu vo, mana komanda ap vakaru maisīja un izdeva kārtis visiem, un viņi no decka man vienmēr piemeta kārtis kuras man pietrūkst līdz pārim/flašam/strītam/KARALISKAJAM FLAŠAM, jā psc man bija karaliskais flaššššššš, un re, pa vakaru spēlējot es ieguvu ap 14ls ņemsim vērā, ka vairākums likmes bija tik 10-20sant. so tas ir daudz.

Iesaku tev, iemācies labi bleffot, savāc sev komandu (kura nespēlēs, bet palīdzēs tev, neaizmirsti 25% jānomet viņiem :10cm: ) , kā arī iemācies pašu pokeru.

Mēs spēlējām to pokeru kur pa divām kārtīm rokās, aizmirsu kā sauca, jo vairāk ne netā, ne dzīvē nespēlēju. Bet ja kāds uzaicina mani kompānijā piesēsties pie galda kādā dzīvoklī Rīgā tad vienmēr atnākšu.

Link to comment
Share on other sites

Aizvakar iedomājos, ka varētu visu PC noskalot ar ūdeni, tad ir 100% garantija, ka nekur nepaslēpsies neviens putekļa gabaliņš.

Tad nu ķēros klāt, visu izjaucu, noskaloju visus kūlerus, mātesplati un videokarti.

Visu nakti un pus dienu žāvēju, līdz beidzot viņu saliku.

Mātesplates sloti bija drusku mitri, protams es uzreiz PC neslēdzu iekšā, bet pēc pāris stundām gan to izdarīju.

Aizgāju līdz virtuvei, pakaļ tējai, nāku atpakaļ, un dators izslēgts.

Nodomāju: "WTF?!". Cenšos datoru atkal ieslēgt, bet nesekmīgi. Tā nu kādu laiku viņu nevarēju ieslēgt.

Pēc laika slēdzu iekšā, viss ok. Nodomāju, ka jāparliecinās, ka viss ir pilnīgi kārtībā.

Tā nu startēju Team Fortress 2, pēkšņi PC nogļukoja.

Izslēdzu ārā, atkal slēdzu iekšā, visi burti mirgo, pie welcome screen parādījās melnbalti kubiciņi, un tā viņš arī neielsēdzās.

Tad nu es sapratu, ka PSC ir videokartei. Atmetu ar roku...

Šodien iedomājos startēt datoru safe mode, viss galīgi rozā miglā, knapi saskatīt kaut ko varēja.

Sāku meklēt jaunu VGA, ko varētu iepirkt. Līdz beidzot pamanīju to, ka nekādu rozā sūdu vairs nav.

Taisījos pie drauga, bet tad iedomājos ieslēgt datoru normāli.

Un izrādās ka viss ir kārtībā. :) Pat Team Fortress 2 gāja normāli.

Laikam ieslēdzu PC drusku par ātru, viņš laikam joprojām bija mitrs.

Paldies dievam, ka tagad viss kārtībā, un nekas jauns nav jāpērk.

Link to comment
Share on other sites

njāa arī dabuju iet ar mammu uz mežu pēc visādiem sīkumiem!

A Media dabuju info. un viss strādā :D ,bet vai ir iespējāms vienkārši spēlēt uz kkādiem parastiem punktiem nevis uz naudu internetāa?

uz reiz 1 reizē negribās uz naudu! :D

Link to comment
Share on other sites

Onlainā spēlēt? Tur nav tik liela adrenalīna un asas izjūtas kā blefot pie galda kopā ar Las Vegasas karaļiem (metafora :) ) nu GIGN forumā bija simtiem topiku kur runāja par labākiem onlain-pokeriem, kur tipja nevajag likt savu naudu un spēlēt tipja ar avansu, un ir pokeri kur jāliek savu naudu.

Iesaku pierunāt draugus spēlēt pokeru un piesēsties pie galda katrs ar kadiem 15ls, un tad uzvārīsies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā doma bija kādu vakaru piesēsties un paspēlēt!

Nu man draugi nemāk un viņi nav arī ieinteresēti iemācītes!

Link to comment
Share on other sites

DOH>,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Vakar vakarā viss normāli,ap kādiem 11/12 gāju gulēt pekšņi nevaru siekalas norīt ,es tā wtf,noskrienu lejā pa trepēm uz tualeti un izvemjos 8 reizes :vemj: tad itkā palika labi,bet es nesaprotu kas tas bija :D.

Nu labi iedzēru vēl kaut kādas vemšanas zāles it kā tagad viss čikiniekā.

Link to comment
Share on other sites

Ehh trešais post lapā :whistling: srry srry, bet man jāizstāsta tas.

Šodien no 18:00-21:10 biju Kristīgajā Katoļu Marijas Magdalēnas baznīca, kur notika Lieldienu mise, un kā jau katru gadu eju kopā ar tēvu, un stāvam tur uz vietas kā koki un klausamies 3h garu lūgšanu. Nekustamies vispār, so kājas tā sāp katru reizi, bet nu labi, tas nav tas svarīgākais kas mani fascinēja latviešos,

Officiālā mise jau gāja pie beigām un man bijam quests, lai piepildītu pudeli ar svēto ūdeni, okey, stāvu rindā garajā, pēkšņi saskrien vecās pensionāres, un sāk grūsīties, un mani tā sagrūda, ka vispār psc, no rindas izgrūda, + vēl apsaucas par sīko draņķi, BET ES VIENKĀRŠI STĀVĒJU KĀ PĀRĒJIE UN MANI IZGRŪŽ + APSAUCA, nu labi nepieņēmu tuvu pie sirds un gāju rindas beigās, nostāvēju vēl kādu laiku un guvu mācību, lai būtu uzmanīgāks.

Bet tomēr pēc baznīcas jūtos nu nezinu kā lai nosauc, kar4 ATTĪRĪTS NO VISA SŪDA KAS BIJA MANĪ UN IESVĒTĪTS AR VISU LABO KAS IR DIEVĀ!!

Priecīgas Lieldienas :axe:

Link to comment
Share on other sites

#wL.Media

ahhahaa, man bija 100 gadus atpakal kaut kas lidzigs Ogres Sv.Meinarda bazniicaa :D Karoc bernibas trauma. Uz baznicu eju reizi gadaa - uz Ziemassvetkiem Jekaba katedralee Vecriigaa (beernu mise -nav tik gara kaa pieauguso).

Nu jaa, sanaca taa, ka aizdzeeros paaris kokcus, zaalites olu krasosanai salasiiju pagalmaa, olas nokrasoju pie draudzenes un beigas bija laimigas. Smukas sanaca :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja jau aiziet tēma par baznīcām, tad izstāstīšu kāds man atgadījums bija baznīca, mani maziņu mamma paņēma līdz uz baznīcu, tad es vēl biju mazs ziķeris :P un jā, pirmās pacmit minūtes pievērsu visam uzmanību, kā nekā tā bija mana pirmā reize baznīcā un pēc 20 minūtēm vienkārši atlūzu un nogulēju visu to sprediķi, šo man izstāstīja mamma. :D Tā arī vairāk neesmu bijis baznīcā.

Edited by edgars797
Link to comment
Share on other sites

Veiksmīgi esmu ticis vaļā gan no klepus, gan skrienamā. Vispār klepus + skrienamais = garantēta jautrība. Pamēģini tik tā stiprāk noklepoties un jau tīras ūziņas jāmeklē <_< (tie, kuriem nedaleca, drīkst man PM atsūtīt. izskaidrošu kas un kā).

Mlje, šausmīgi maz sanāca, ko uzrakstīt, bet pēdējā laikā viss pārējais ar mani notikušais ir defaulti neinteresants sūds. A nē, vakar naktī zvanīja JimbugA (ne no sava nummura) un teica, ka VID's traucē. Es sabijos par nenomaksātajiem nodokļiem un nometu klausuli. Īstenībā tā es liku tikai viņam domāt (sarunā pēc tam), jo iepriekšējā naktī zvanīja kaut kādas maloļetkas un piedāvāja izklaidēties. Pēc jautājuma cik prasa pa nakti un vai viņām patīk tapt iepērtām ar S&M bumbu mutē šīs samulsa un nometa trubu. Cik nepieklājīgi <_< Vēl joprojām nesaprotu no kurienes man uz sitienu paspruka tāds teksts, jo parasti neko nesaku un nolieku trubu. Besī, ka visādi idioti zvanās. Lai gan nesen pa labam pālim pats biju tāda lomā :lol:

Lauris Reiniks - Sirds Sadeg Neparasti

EDIT: Jau viens PM saņemts.

EDIT2: zemāk spoiler alert

[0:56:38] viens čalis saka: & es nesapratu to joku par ūzām

[0:56:49] cash saka: piedirsīsi stipri klepojot

[0:57:05] viens čalis saka: vienreiz tikai gadījies

:10cm:

Link to comment
Share on other sites

Paldies Crossfade.

Kādas 5 olas esmu šodien notiesājis.

Starp citu iesaku džekiem šeit ar olām piebremzēt.

Kaut kur nesen dzirdēju ka tieši džekiem nav ieteicams ēst pārmērā tik daudz jo tas

var kaitēt tavām īstajām olām. lmfao

Un to esmu dzirdējis ne tikai no viena cilvēka :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tātad beidzot esmu nonācis mājās, visiem priecīgas lieldienas. Šodien foršs laiks lieldienām, esmu pārēdies olas un sašliku mmmmm... :)

Tad sekoja neliels basketbols starp draugiem. Tagad jāatpūšas un atkal jāiet vakarā kaut ko pasportot :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...