Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:unsure:

Nu nav jau taa ka butu tik traki :) Jo es snjabi nedzeru pec butibas un konjaki arii peedejaa laikaa nevilina :) Ta akaa tikai uz vieglo dziru spiezhu :) Da vakar aizgaja shirmis vnk ciet :whistling: Parak biezhi jau taa nenotiek :) Parasti jau lidz griidai nedzeru,shad tad vnk sanak parforseet un but galigaa lupataa,kas nemaz nav tik forshi :(

Link to comment
Share on other sites

lol....

Hello

My name is miss Lilan i saw your

profile today and became interested

in you,i will also like to know more about you,and i want you to send a mail to

my email address so that i can give you my picture for you to know whom l am. i

believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address

above.Remember the distance or colour does not matter but love matters allot in

life. Please reply me with my email address here ([email protected])

THANK YOU FOR YOUR CONCERN

YOURS LILAN

Tikai tagad izlasiiju savu pm... Nu nezinu ko lai saka...

(kur mans avatars pazuda?)(jasna, lejup elvē down)

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Tik pasakaini šorīt jūtos, pat nenomāc doma ka būs 24h darbā jādirn. Neatceros pēdējo reizi kad tik labi būtu izgulējies. Šodien slēdzu savu kontraktu pašam ar sevi, ka atmetu smēķēšanu un alkoholu lietošu ļoti, ļoti retās reizēs, vai vispār nemaz. Gribasspēks ir, neteikšu ka ļoti liels, bet es to varu :yehaa:

Ā nu jā, vēl ir tā šodienas nepatīkamā daļa, laikam šodien būs jāpieliek punkts manām attiecībām ar draudzeni, kautkas galīg nav tā kā vajag..

Wait a tick. That means I'm single again! Oh, behave! :khehehe:

1000 posts o.O

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Visu dienu nostrādājos vasarnīcā kā tāds nēģeris - raku zemi, stādīju kartupeļus utt. Esmu pelnījis atpūtu, tā teikt alus-pokera vakaru. Alus jau ledusskapī dzesējās, kāmis ar pokeri un vēl divie pacaniem ceļā. Būs pēc kādas pusstundas.

P.S. Esmu drošs, ka šovakar šajā sakarā sekos vēls kāds posts . Ja ne no manis, tad kāda cita. Stay tuned ;)

Link to comment
Share on other sites

Mmmmm, kārtējā burvīgā diena lai piedzertos :D Un vēl hokejs + krogā + dahuja čomi = pār mani mēma debess plešās :D Vienīgais kas man rausta sirsniņu ir tas fucking Šindlers kas tiesās mūsu spēli, pārējais man nekrata ballus ^_^

Jauku dienu :*

Link to comment
Share on other sites

Vakar tukšoju dvuškas secinajam ka tas ir daudz letak krizes laika. Tagad pa pedejo naudu pec 10min braucu uz jelgavu + man pahod ir roka salauzta no neveiksmiga sitiena. A ne laikam ka nav... bet nu uzpampusi vinja ir konkreti.

Jaukas brivdienas visiem!

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām sēžu pie pc, klausos dance-tunes radio un čatoju ar draudzeni. Rīt tusiņš pie manis. Biju domājis šovakar skatīties filmas un gulēt bet nu laikam vēl aizvien neesu izkustējies no vietas. Vakara garumā tiek pieveikts Jogijs un 2l multivitamīnu sula. Jau divreiz esmu bijis uz wc. Uz wc iešanas "maratons" var sākties. Dirsa no sēdēšanas jau sāp. Laikam tomēr būs jāiet klāt gulta un skatīties kādu inčīgu filmu. Laikam tomēr tā būs jādara.

Tikko pirmo reizi mūžā dzirdēju sensation white dance-tunes radio. Vienmēr biju nokavējis. Nezinu kurā vietā tas bija bet tikko skanēja fedde le grand un tagad būs mega mix. Loool, tas ir tik labi.

Link to comment
Share on other sites

ehh.. ko tik es tagad nedaru..

sēžu ārā saulītē, šūpuļkrēslā pie portatīva un sērfoju netā.. hehe .. :) Šodien jābrauc pie drauga hoķis skatīties un tad jau kāda kompānija savāksies un būs jautri. :) Ja krievus vinnēs, tad vispār ... :)

esmu laimīgs. :)

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

deeeem... shitas brivdienas bija tiešam kkas traks. Man mati tagad ir ~3mm gari. Mani brutali izkropljoja ar skjerem un no rita nekas cits neatlika ka doties pie friziera bet pa celjam centamies paši nogriezt beeet mašinite saluza :D

Link to comment
Share on other sites

bwle, vakar normaali sadzeeros. sakaas viss maajaas, preciizaak, daarzaa. izdzeeru pus pudeli afigenna kruta, negarsiiga viina pa 1LS. pasaakums paarceelaas uz citu maaju. tur hokejs. smuka speele. kreivi labi nospeeleeja, ko nevar teikt par muuseejiem. daudz kljuudu. 2l sidrs + jack daniels. pasaakums taalaak paarceelaas uz centru. braucaam ar trolejbusu. trolejbusaa bija viens krievinsh ar chiksu. normaals pacanchiks uzvalkaa. pabazareejaa. vinsh arii bija iemetis. :D chalis kkaads eiro parlamenta deputaats. vinjam bija D&G telefons. -_- iedeva veel ar kkaadaam forshaam bekhema smarzhaam iesmazoties. bija labas. beigaas vinja chiksai savas skiltavas atdevu. taalaak uz frachiem. tur taads bars ar cilveekiem bija. gg. laikam taapeec, ka 0,5 alinsh pa 50 santiimi. :> satikaam vienu paziistamu pacanu. tas alinju uzsauca. kad tas bija sauss, tad no kkaadiem nepaziistamiem vnk njeemu alinju. sadzeerushies cilveeki ir forshi un labsirdiigi, un daasni. :) tad bijaam uz melno kakji. tur atkal jack daniels ar kolu ! protams, neizpalika arii makdonalds. ;) un tad atpakalj ar taksi uz turieni, kur hokji skatijos. norm paguleeju taksii. bija forshs paalis ! shoferis visu laiku uz mani ar kreisu aci skatijaas. -_- shoriit pamodos. psc, kaa saapeeja galva. sen nebija taa saapaaejusi. bet kopumaa labs vakars ! priekaa ! :)

Link to comment
Share on other sites

Šīs 4 dienas pavadīju vienkārši burvīgi.

Iegādājāmies grillu pa 170 Ls un vienkārši ideāls.

Normāli pacepu gaļu,laikapstākļi perfekti,pa aliņiem vēl utt.

Ar nepacietību gaidu nākamās brīvdienas un arī vasaru.

Ou,dēm tikko atcerējos ka rīt eksāmens literatūrā,tādēļ tulīt tinos mācīties.

Novēlu visiem labu dienu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

~_~

:muahaha: Tu biji domājis ezeru vai alu? ja ezeru tad lidz Liepājas ezeram :DD ja alu ,tad mazo ceso premium bundzinju :) BEt vakars protams beidzaas ar tradicionalaam Ceesu 4tr pakaam :DD Aij nafig cik var dzert! :( Sak jau apnikt :DD Bet driiz jau hokjis bus beidzies,tad jau nebus jadzer vairs :))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...