Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

viss jau butu forshi :) Ja es shodien nebutu sacis ar LArinu dzert :DD Dzeram snjabi izdzeram litriigo dziru :D Tad vel kadu aleenu,un tagad panjemu vel 3 alinjus :D vakars buus izdevies :) aijaa aijaaa zhuuuzhu beerni :D aiziet manie pusiji :) jaiet kadu noshaudiit CS`aaa :DD eziii bus PM droshi :D partijs pie GooD MeN`a :) PM pliiiizzz :)

Link to comment
Share on other sites

Surr, paprasi lai kāds uztaisa backupu savam stīmotajam tf2. Nopērc spēli un uzinstalē no diska. Backupu var uztaisīt ar labo peles taustiņu sadaļā My Games. Backups būs tīra instalācija, bez iepriekšējā jūzera datiem, konfigiem vai citiem sūdiem.

Link to comment
Share on other sites

kartejais hroniska dzeraja piedzivojums.

atnaca no skolas 20:00 aizkapaju lidz veicim sapirkos alinjus... nu jau vakar man bija dzimene palika 17 wuhuu :D 1 gads lidz pilngadibai. okeeey.

Tagad sežu šeit normala žvinguli pat ne suuda nesaprotu ko es rakstu :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jums šķiet, ka jums iet grūti, padomājiet vēlreiz:

[16:22:37] GooD MeN: es esmu shokaaaa

[16:22:50] GooD MeN: es gaaju uz veikalu pec alus tiko, bet parnakot majas es biju shokaaa

[16:23:07] GooD MeN: es alus vietaa nopirku litru piena XD

[16:23:12] GooD MeN: waht da fak?

[16:23:26] GooD MeN: es neierubijos,kakova huja es ar pienu esmu majas parnacis

[16:23:27] GooD MeN: lal

Nesaprotu kādā veidā, bet esmu paspējis pa šo skaisti saulaini silto laiku saaukstēties. No otras puses pozitīvi - visu dienu slinkoju pa māju un izliekos par beigtu apkārt esošajiem tautiešiem. Coldrex owno Gūdmena pienu, par alu īsti nezinu. Pīs.

Link to comment
Share on other sites

Kaads varetu luudzu pateikt, kaa nonemt shitaadu suudu, kad man katra topika reply radas aizverta veida sakartoti viens peec otra uz leju, un jaaver speciali valja, ja gribu kaut ko apskatities, gribu veco foruma skatu :unsure:

Paldies Deadalive par palidzibu im back to normal ! :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

negribēju taisīt jaunu topiku,bet vai kāds nevarētu iedot kādu linku,kur būtu šaidun tādi matemātikas uzdevumi,vislabāk būtu citu gadu Centralizētie eksāmeni 9.klasēm,bet tie lkm, netā nav,tikai 2008. ir.

Bet varbūt kādi uzdevumi - Funkciju grafiku etc uzdevumi.

vēlams ar atbildēm,kautvai angļu vai krievu valodā. :)

Link to comment
Share on other sites

Otrdienas vakaru sežot iešāvās galāva doma braukt ar stopiem uz rīgu, pēc 20min mēs jau bijām ceļā, aptuveni ap 0:30 Un tad viss sākās, protams ka jau biju paredzējis neviens netaisijās apstāties diviem čaļiem nakts vidū.. Ap 5 no rīta bijām aiz durbes ejot ar kājām. Kā jau varēja paredzēt bija mazs nogurums un izdomājām tālāk doties ar autobusu. Braucām ar autobusu cauri Jelgavai pēc tām uz Rīgu + bija tas ka dabujām aptuveni 3h pagulēt. Tālāk nekā īpaša, staigāju arī ar 1l kefīra paku pa centru XD Ātri gan piebeidzām:( Tālāk uzzinājām ka viens čalis paraus mūs no rīgas uz liepāju, un kārtīgi izstaigājušies par centru un nokārtojuši savas darīšanas devāmies lidostas virzienā. Tikuši līdz lidostai uzzinājām ka tomer mums nebūs transporta. Neko jākustās tālāk ar stopiem. Protams atkal nesekmīgi.. Līdz pie zīmes Liepāja 199 izdomājām sadalīties, lai vieglāk varētu kādu nostopēt, atri vien nokļuvu šim aptuveni 2km priekšā. Bija sarunāts ja čalis kādu nostopēs, tad mēģinās sarunāt lai mani arī paķer līdzi, ja nē tad pats arī kāps arā. Nogājis normālu gabalu nolēmu pagaidīt čali, kādas 30min nogaidiju un sapratu ka nav labi, gāju šo meklēt. Nogājis pāris km atpakaļ sapratu ka viņa nav, laikam nebija mani pamanijis un ar nostopētu autiņu bija pabraucis man garām, draugos nupat redzēju ka šis pēdējo reizi redzēts 0:21 tad vismaz mājās bija ticis.

Man gan viss negāja tik gludi, nogāju vēl kādu gabalu, acis knapi turējās vaļā. D Te pekšņi vēl no meža izlien kaut kāds četrkājainais, īsti neredzēju kas, varēja būt vilks vai lapsa, nebija arī nemazākās domas mēģināt to noskaidrot. Pagāju aptvuveni 200m uz priekšu un atkal viens četrkājainais nāk tieši pretīm man pa šoseju. Ieraudzijis gan mani operatīvi iemuka mežā, nodomāju ka tā varētu būt kāda lapsa. Paldies dievsm no lidmašīnām lv mežā samētāj tos sūdiņus pret trakumsērgu Tad pēc kādām 30 min ejot atkal gar mežu redzēju 3 spilgtas gaismiņas mežamalā. nebija arī tādas īstas vēlēšanās noskaidot kas bija to autors, mazliet lielākas kā mob telefonam. Pagājis uz priekšu redzēju vēl dažas dīvainas lietas. Līidz nokļuvu līdz pieturai , kurā aptuveni 2h pagulēju, ja protams pamošanos aukstuma dēļ ik pēc 10min var saukt par gulēšanu.

No rīta šoreiz jau vienatnē atkal sāku savus stopētāja pienākumus, ilgi nebija jāgaida aptuveni ar 30 automašīnu noķēru liepājnieku, un tā jau nepilnas 2h esmu Liepāja.

Protams bija daudzas interesantas lietas kas vēl notikās bet esmu slinks drukāt šo garo šitu.

Pa šo laiku neiets apmēram 100km ar kājām.

Man sāp kājas + man ir paris tulznas XD

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Tas jau JACKASS stilaa :DD Kur MOZG,pa nakti i et stupeet?:D Es ljoti labi zinu,ka pa tumsu jeb pec 20:00 nostopeet nevienu nav iespējams :DD A kapec tu nebrauci ar pedejo autobussu 23:30? :D Nakamreiz pakonsulteejeis ar mani pateikshu kaa vieglaak un kur tieshi vieglak stopeet :DD

Link to comment
Share on other sites

es pirms kādiem 2 gadiem šitā pat aiz Dobeles no kaut kāda miesta, kur tusējos ar stopiem braucu mājās, jo redz draugs izdomāja, ka tā varēs ietaupīt naudu un Rīgā paņemt alus kasti :muahaha: tad nu tā, pieturā palaidām garām autobusu un sākām stopēt, tajā laikā man bija lisene. Neviens 20min nestājās, tika nolemts uvilkt cepuri, lai mazāk bīstās :D un nepagāja ne 5min kā uzreiz apstājās mitsubishi spacewagon 90 gadu, onkulīts tāds vēss, bet nu slims uz 150km/h, abiem mums acis kubā, līkumā nomet uz 120 un iet iekšā, labi ka nebija ar viņu līdz Rīgai jābrauc, bikses būtu pilnas, tas tiešām bija slimi, tālāk pie dobeles mūs izlaida ārā, kur sadalās krustojums, tur mēs 3h lomijāmies un nevienu nenostopējām un karstās saules dēļ tika izlemts sēsties nākamajā autobusā un braukt uz Rīgu. Autobuss negribēja stāties, nācās skriet līdzi, bet nu apstājās.

Link to comment
Share on other sites

:D

nē, it kā jau pāris pudelēm palika nauda, kastei gan ne, bet pēc tām 3h saulē bija tāds besis, ka neko vairāk kā mājās negribējās, tā vieta bija klajš lauks, tādu ēnu tur neatrast, ja nu vienīgi gu\lot zem pieturas soliņa vai arī skrien uz mežu, kas nebija nemaz tik tuvu :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...