Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

3,65 ir sekmīgs! (cik zinu, tad no x,5 sāk apaļot uz augšu, vismaz manā skolā.

Ehh šonedēļ jau 2 eksāmeni nolikti, nākamnedēļ 3 jāliek, cerams būs labi, tagad nedaudz jāatpūšas :D

Link to comment
Share on other sites

Jauztais Goodmenam savu topicu "Dzerstiņu piedzīvojumi" lai var bombiit kada stadija vinsh.

Tev tak ir hroniskais palis chali :DDD

Vakar biju pie tetovetaja uz konsultaciju labi ka naudu panemu lidzi pie reizes ari uztaisijam. Viss ideali dikti patiik... Tagad 10 dienas bez alinja.

Link to comment
Share on other sites

emm, šodien jauka diena, laiks labs, tik nesaprotu kāpēc sēžu vēl mājā, tikko uzzināju par GIGN foruma skinu, laikam es to pēdējais uzzināju, tad tikko nobanoju citu spēlētāju kaut akses man ir pirmo dienu, protams tur nebija mana vaina bet tā patās. :D

Link to comment
Share on other sites

Bļeģ man ir TĀĀĀDS besis. Foršā ikdiena ir tāda - atnāku mājās, paēdu, uzpīpēju un tad nedaru neko. Aiz garlaicības visu laiku pīpēju, kas ir interesantāk nekā bezjēdzīgi blenzt monitorā. Un tādā veidā dienā aiziet paciņa. It kā bija doma nedzert, bet nedēļas nogalē rodas vēlme noskalot visus skolas un personīgās dzīves sūdus, kas manī ir sakrājušies pa nedēļu. Zajebal, jāatrod kaut kāds hobijs. Bet nu tas, visticamāk, nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

Mums arī bija akls kaķis, uz viņu nokoda lapsa... nu neko... dabiskā atlase, neko darīt :D

Sāk sķist, ka jāpiebremzē ar alkoholu, pēdējā laikā pārāk bieži sāk filma griezties nost kožot, tas ir signāls.... :D

Bet garšo :D

Jā, gada beigas skolā, un ir galīgā pakaļā... cerams pie eksāmeniem tikšu, kaut ir arī tādi, uz kuriem iet nav jēgas, ā, tas tik viens - matemātika :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...