Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bīn kā vakar pietesos, daudz šņabis :D Aizgāju pagulēt tikai šodien siena čupā, tagad vēl tāds dullums, nez ko darīt, pāris pudeles vēl gaida manu aktivitāti.... žēl, ka atkal jādzer vienam :D Aij, gribas rīt, jāiet kko iepirkt... pīsiņš V :P^_^

Link to comment
Share on other sites

Vsjo, jāmet dzeršana pie malas. Vakar normāli kodēju, gulēju kādas 4h un šodien no rīta mani pielika pie darba - jāstāda kartupeļi. Nu bļe, domāju, ka pekas atmetīšu.

Bet reāli jābeidz dzert tāpēc, ka no tā nav nekāda labuma. Uz pāris stundām ir forši, bet pēc tam ir morāli un fiziski smagi (pat ja nenogāžu kaut kādus podus). Divi, trīs aliņi būs mana robeža.

P.S. Mda, vasaras sākums ir īstais laiks izdarīt šādu apņemšanos. Nu gan jau kaut kā..

P.P.S. Jā, man jau ir vasara.

Link to comment
Share on other sites

Sensation White Portugal sagaidīšana dance-tunes radio.

[0:15:53] Kaasis says: I

[0:15:54] Kaasis says: r

[0:15:56] Kaasis says: (h)

[0:15:59] Kaasis says: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

[0:16:19] Kaasis says: JAAAAAAAAAAAAA

[0:16:21] Kaasis says: WOWOWOWOOWWO

[0:16:23] Kaasis says: POWAAAAAAAAAAAAAA

[0:16:46] - Kristaps says: saakas

[0:16:49] - Kristaps says: weeeeeee

[0:16:52] Kaasis says: weeeee

[0:17:42] Kaasis says: LOL

[0:17:44] Kaasis says: Tik labi

[0:18:09] - Kristaps says: (h)

[0:18:10] - Kristaps says: ble nu :D

[0:18:11] - Kristaps says: :)

[0:18:12] - Kristaps says: :)

Pats labākais ka es aizmigu jau pēc 2viem un nesagaidiju ingrosso, felix da house cat un tocadisco. Būs jāgaida kamēr iznāks netā.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

ūūūūū, nice, uz vasaras pusi man te top grandiozs projekts. Tikai tagad vajag nedaudz naudiņas (150ls), kuru es ceru saknibināt, līdz Jūnijam, un tad zajebiss.

Drīzumā jūs arī uzzināsiet, manus plānus, bet sākumā jāīsteno, jo vienmēr ir tā, ka iepriekšs pasaka, un nekas nesanāk.

P.S Ar tf2 serveri kaut ko jādara, jāreklamē vairāk, kaut kā, jo no rītiem, nu labi šodien apmēram līdz 14:00 nebija tautas, tādeļ es visu rītu, nosēdēju K*O serverī,

Link to comment
Share on other sites

Jāsāk nedaudz mierīgāk dzīvot. Ceturtdien un piektdien biju konstanti appīpējies, savukārt no sestdienas un svētdienas neko daudz neatceros, jo dzēru. Pēdās sadūrušies kaut kādi sūdi, jo vakar pālī kāpās spēlēju futbolu. Tika atklāta arī peldēšanās sezona. Jāmēģina izlabot nesekmīgās atzīmes, lai tiktu pārcelts uz 12.klasi.

Visa nauda ir nodzerta, tātad, nav naudas - nav alkohola. Un tas ir labi. Peace.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Tātad,pastāstīšu kā man 5 dien gāja.

Šis protams būs kārtējais nodzeršanās stāsts.

Bet tomēr uzskatu ka interesanti,un kurš negrib lai nelasa.

Tātad piektdiena.

Sarunāts satikties ar paziņu pie Spices pulksten 22:00 un laist uz tusu.

Tākā dzīvoju pie Dominas,un pulkstenis jau ir 21:00,jāpasteidzas bija.

Ar draugu aiztinamies līdz Spicei un paspējam tieši laikā.

Bija sarunāts satikties tieši pie ieejas pie Bowlero.

Krč beigās neatradām kur,un nekas nesanāca.

Apbēdinādami braucām,uz mājām,jo tam džekam pazvanīt arī nevarēja.

Ap 23:00 bijām jau atpakaļ centrā.

Lēnā garā ejot cauri vecrīgai,satiekam 2 skaistas meitenes,kuras bija zem %.

Nu ko sākam bazarēt.

Beigās ejam nezināmā virzienā ar viņām.

Jo itkā viņas arī šodien laiž uz tussu.

Nu ko beigās,šīs tomēr laidīs uz klubu,un vēlāk tikai uz dzīvokli.

Tākā uz klubu tajā dienā negribējās iet,mēs sarunājām ka sazvanīsimies un satiksimies pēc kluba centrā.

Nu ko pulkstenis jau ap 24:00,noķērām kkādu pēdējo tramvaju,un aiztināmies līdz manām mājām.

Tieši tur uz ielas satiekam,vecus draugus,un tie arī taisās dzert.

Nu ko beigās ar viņiem,aizgājām pakavēt laiku.

Aizčāpojām līdz nakts veikalam,un paņēmām 2 0,7 Bonapartus uz 5 cilvēkiem.

Nu protams es kā vienmēr pielējos.

Ok galīgā komā,izlemjam braukt visi pie viņām uz to dzīvokli..

Protams pulkstenis jau pa 1:00,un nekāda transporta vairs nebija.

Tādēļ čāpojām vien ar kājām līdz centram.

Un kad esam pie centra,tad pēkšņi vairs viņas sazvanīt nevar.

Jo mobīlais izslēgts.

Nu ko,sarunātajā vietā,neviena nebija.

Un atkal pa pālim,nācās tīties atpakaļ.

Beigu beigās mājās biju 5:00 no rīta,un tur arī mans vakars beidzās.

Nākamajā rītā mocīja mežonīgas pohas,un dzert vairs tuvāko nedēļu negribas.

Bet kopsumā bija ļoti jautri. ;)

Un tagad noteikti man uzbruks 101 teksts ar to ka visiem zb ar stāstiem kā nodzeras.

Bet man vienalga.

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

:) bet to varēja īsāk.. piemēram, satiku divas meitenes(kuras bija iedzērušas) un velāk viņas mani uzpisa :khehehe:

uzpisa? O_O

Vasarā braucu uz Norvēģiju, tā jau nebūtu braucis jo pagājušo semestri slikti mācijos, bet šogad sliktākā vidējā atzīme ir 5, un tātad varēšu braukt.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā,varbūt skanēs naivi,bet nedomāju ka viņas mūs neatpisa tīšām.

Tādēļ ka sākumā,mēs nekur nemaz ar viņām negribējām braukt.

Un viņas izlūdzās lai braucam,protams ilgi viņām nebija jālūdz,jo omg.

That body was so perfect.

Nu un kada nākamajā dienā,pajautāju pa dr.lv,kas pa lietu,kapēc necēla beigās.

Un viņu 'otmazka' bija ļoti ticama,jo tākā pašam mobīlajam beidzās baterija,zvanīju no drauga,un šīs teica ka beigās izslēdz mobīlo jo tajā pašā vakarā šīm esot zvanījušies citi džeki,un ka domāja ka mēs esam viņi.

Jo viņām jau nummuru iedevu savu :D

So whatever.

Viņas pat atvainojās,un pat sakrutījām kautko ka šo 5dien laikam toč laižam ar viņām kkur :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

dooh!

Šodien aizbraucu uz TOS(Traumotoloģijas un Ortopēdijas Slimnica). Man pieraksts bija 9:45, bet tiku tikai 13:20 + ārsts pateica, ka nekas nav, bet es kūlos uz turieni no Kuldīgas, jo Kuldīgā tieca, ka jātaisa operācija. Foršs

© Hiid.E

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

O_O

Vasarā braucu uz Norvēģiju, tā jau nebūtu braucis jo pagājušo semestri slikti mācijos, bet šogad sliktākā vidējā atzīme ir 5, un tātad varēšu braukt.

lol, kāda atzīme, tad Tev bija pagājušajā gadā, ja par 5 Tevi ceļ debesīs un ved uz ārzemēm. Pasaki, kur var atrast Tavus vecākus, es ar varu pastrādāt par dēlu pie viņiem. ~_~

Link to comment
Share on other sites

vienu dzērājstāstiņu arī no manis? buļļa sūds!

vakara varoņi raitā solī dodas uz aizrunāto dzīvoklīti, slēgšanās pie durvīm un no tukšā dzīvokļa atskan maiga balstiņa. paverās durvis un cash pretī nostājas tik pat nemaigs sievišķis 2x2 metri, Hagrid wannabe (pēc cash teiktā). parāvām pirmo vakara mentālo štangu. trojotne nemet plinti krūmos un tiek zvanīts dzēr... draugiem. seko vēl sērija stieņu, no kuriem visskarbākais bija veterāna ciema alkoholiķa Ezīša atteikums. tiešām skumji. ā, bija ~01:30 naktī. nākamais smagais trieciens bija no onkuļa Džimmija "es jau dirsā 3 stundas eju mājās no Sarkandaugavas!" Taču varoņiem uzsmaid veiksme (vai arī nē) un mēs nokļuvām kojās. pēc 40 min slampājiena. nonākuši turp, kas ir reāli 100 metri no Džimmija migas, mūs sasniedza skumja atklāsme - Džimmijs varētu būt tā kā miris (r.i.p.). viņš trubu vairs vakara gaitā netika cēlis. tagad esam kojās, un devāmies ekskursijā gidu pavadībā. nu jau piecatā mūs nomoka viens jautājums - KĀDĒĻ NEVIENS FAKING NEDZER PIRMDIENĀS TRIJOS NAKTĪ?!?! izmirušajās kojās mēs sastopamies tikai ar dažām pusplikām, miegainām meitenēm un nesmukiem puišiem. :meele: mēle!

nav īsti laika te izpušķot vairs, jāmauc uz lekcijām. gan cash papildinās.

p.s. amii, no x-men filmas kaut ko arī dabūji redzēt? ^_^

cash:

Tam dzīvoklim vajadzēja būt tukšam līdz nedēļas beigām. Hz kas tur ieperinājās, pat nezināju, ka ir vēl kāda atslēga. Karoč FEIL. Uz jautājumu kas es esmu, atbildēju, ka atnācu kaķi pabarot (kas arī reāli man bija jādara, bet ap vieniem naktī no nedaudz smakojoša cilvēka tas neizklausījās laikam diez ko ticami). Vismaz sanāca turēt savu solījumu un neapdzerties.

Link to comment
Share on other sites

naijssss :D Kaamis un woxen labi atputushies :) Es gan censhos nedzert vairs :) Tagad kamer esmu atvaljinats vel uz menesi, es esmu nobriedis sevi kaut kaa iekustinaat un esmu saacis skriet :) Nu jau paaris dienas attiecigi 3shaa diena shodien bija :DD Pirms tam lai iekustetos njeemu 1nu apliti hvz kads 1,5km jau ir :) Shodien jau biju nobriedis 2apljus panjemt uz krutiim :) Juutos zajebuha :) Smekjet arii mazak gribas tagad :) Brinos ka plausha ara nemaz nelec :) Okej ja 1majaa dienaa bija smagneji,tad tagad jau ir pa skaisto :)

Jaa viss jau butu labi,bet... Mana sievele 5dien it kaa brauc uz SALDU :DD Deretu iespejams kadu labu dzerstinju uzrikot :DD Eziiic tev nav briedums? :DD

Link to comment
Share on other sites

Nē, es principā esmu viens no pirmajiem, kuru var pierunāt 1dienas vakarā doties kaut ko svinēt, tikai 01:30 tas nāk kaut kā nedaudz par vēlu, lai mainītu visus nākamās dienas plānus un dotos alus medībās. :)

Enīvei, šodien sapratu, ka mana pretpīpēšanas kampaņa pagaidām tīri labi strādā. Esmu nolēmis uzsmēķēt tikai tad, kad dzeru alu, jo alus bez cigaretēm manam saprātam nav aptverams, toties ikdienā pēdējās 3 nedēļas staigāju nesmirdot. No otras puses tam ir savi mīnusi - esmu sācis biežāk dzert alu. Kaut kad nedēļas nogalē zem 2 4pakām alus, kad mans alkoholiskais "Es" [literatūra < all] bija ņēmis pār mani virsroku es nonācu pie secinājuma, ka mums likumdošanā ir viens milzīgs caurums. Situācija - tu aizbrauc kaut kur svinēt, jebkurā nedēļas dienā. Nopērc veikalā 2 alus, ar kuriem tev principā mierīgam vakaram pilnīgi pietiek ar noteikumu, ka tu brauc iedzert alu tikai tāpēc, ka tev viņš garšo nevis tāpēc, ka vajadzētu aizliet seju. Un pēc 2 aliem tu saproti, ka it kā vairāk alu negribās un varētu braukt mājās, prāts it kā arī skaidrs, ja neskaita nedaudz labāku noskaņojumu, bet ņemot vērā, ka kaut kādas promiles tur tomēr rodās, tu braukt nevari. Tātad kāda jēga iet gulēt turpat, kur tika iesākts dzert alu, paliekot pie tām pašām 2 pudelēm, ja tovakar tu tāpat netiec mājās, ja var turpināt dzert vēl vairāk alus, kas principā vairs neko daudz nemaina, ja neskaita galvas sāpēšanu no rīta? VALSTS MŪS PIESPIEŽ ALKOHOLOTIES!! :ermm:

EDIT* Gūdmen, uzpmo man skaipā. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Deadalive, nu lol, kapēc man vienmēr liekas, ka tā ir tava mašīna :D Tipja no rītiem no Ulbrokas kad braucu, caur Dreiliņiem, tur pie tās Auto mazgātuves, ir tāda privātmāja, un tur vienmēr stāv, dzeltenā krāsā mažīna, ar melnu jumtu, tieši, kā tev signaturē, un vienmēr paskatos, tu tur gadījumā nedzīvo? Ciemos var? :khehehe:

Manam draugam otro gadu pēc kārtas semestra beigās ir/būs ap 9 nesekmīgajiem (kaut vai viņš jau sāka reti bastot, un kaut cik mācīties) bet nu pēdejā nedēļā neiespējami izvilkt, un katru gadu viņam mama izlūdz, lai pārceļ, bet šogad vissticamāk, bye bye :meele:

Vismaz man nebūs vasaras darbi! CERU! Jo algebrā kaut kā 3/4 svārstās,

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...