Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tas viss aizsākās jau senāk pirms šī paraksta ievietošnas, bet par attapību :10cm: tev, vienkārši tikai tagad saņēmos to izpaust plašākai publikai :muahaha:

Pēc goodmena un samuraja postiem radās vel viena ideja, varbūt šis ir tāds hakerītis, kas izstrādājis ko līdzīgu dr.lv fakeram, bet tikai gign webam? :unsure: Vai arī vienkārši apstaigā profilus, lai viņu apskatītos atpakaļ un tādā veidā krāj statistiku :muahaha:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Vakar šis šamanis uz mani arī lūrēja! :))

Pff šodien galīgi nau ko darīt, + vēl gaidāms ir lietus. Atrāk gaidu ceturdienu lai varētu apskatīties kā mūsējie spelēlēs pret Kanādu! :)

Link to comment
Share on other sites

Tā kaut kā forši, ārā lietus smārds, ja šitā visus pasmidzinās vai vēl labāk - uzlīs, lapas sprāgs ārā griezdamies :)

Vasara foršā tik tuvu, ka vairs neko darīt negribas, tik čillot ar kastēm alu un gaļu... Uz nākošo weekendu jāsabīda alus dzesējamo aparātu, vienam kkur mētājas šķūnī, jāiznomā balonu un jāpaņem piebalgas alēnu, 30L muca kādi 28ls, un pārdzerties varēs prīmā, kas var būt labāks par to :D

A ko tad es te, goodmens jau droši vien atkal kliņķī mīlējas ar vannu vai podu, trakie jaunības gadi :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār skarbi, iet pasaules čempionāts, un te visi raksta, ka dzer pa aliņiem, arī sagribejās :D , tādā karstajā vasaras dienā, aukst aliņš + PČ hokejā + krogs, ko vien citu varētu vēlēties? Bet nē, es pie tā tikšu tik kad pilngadīgs, un tuvākos gados man šis viss prieks nespīd. Varbūt jau varētu sākt pa drusciņai ar bezalkoholiskajiem, bet nezinu, nezinu. :blelohs:

Beidzat mani kārdināt, ar saviem alus postiem te :(

Link to comment
Share on other sites

:D , tādā karstajā vasaras dienā, aukst aliņš + PČ hokejā + krogs, ko vien citu varētu vēlēties? Bet nē, es pie tā tikšu tik kad pilngadīgs, un tuvākos gados man šis viss prieks nespīd. Varbūt jau varētu sākt pa drusciņai ar bezalkoholiskajiem, bet nezinu, nezinu. :blelohs:

Beidzat mani kārdināt, ar saviem alus postiem te :(

omgomgomgomg. :superlol:

Kas tev tā par ticību līdz pilngadībai? WTF protams malacis,bet lol čali saņem sevi rokās nēsi lupata. :axe:

Edited by Natucis
Link to comment
Share on other sites

wl. ja neesi straight edge,tad pa kādam 1-2 aliņam mēnesi mierīgi var atļauties.

Neuztraucies nenosprāgsi.

Nevajag jau nodzerties,bet pie šāda silta laika auksts aliņs ir labāks nekā meitenes.

Link to comment
Share on other sites

straight edge,tad pa kādam 1-2 aliņam mēnesi mierīgi var atļauties.

Neuztraucies nenosprāgsi.

Nevajag jau nodzerties,bet pie šāda silta laika auksts aliņs ir labāks nekā meitenes.

nē, nē, pareizi WL, nav kur steigties, izbaudīt pieaugušo labumus vēl paspēsi. labāk tagad izbaudi savus tīņa gadus!

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds saits - yourpokercash.com. Tur tipo pieregojoties ar viņu kodu var dabūt sākuma kapitālu pokeram. Nu vot. Šodien dabūju 50$. Pacēlos līdz 140$. A izrādās, ka bljadj sukas nahuj, lai noņemtu naudu ( da kaut vai tikai to, kuru esi pats vinnējis ) ir jāizspēlē 2500 ( !!!!! ) rokas ( turnīri neskaitās ). Pizdec, kur var tik tupus noteikumus izgudrot? Nahuj to sūda online pokeru!

Link to comment
Share on other sites

he he. :D

tur vaig ,lai pieregotos tur vaig kreditkarti pieregot un etc. stuffu ,tur sava identitāte jāpierāda ? :D

p.s. izskatās,ka mindam ir novirzes... cik te lasu,viņš tik daudz tos profailus skatās visiem... moš arvīc?

Link to comment
Share on other sites

Lolz, mindz ir arī manu profilu (forumā) skatījies. :nono:

Nākotnē, domāju, ka palikšu savā skolā, un tur arī mācīšos vidusskolā, līdz 12.klasei. Bet tagad rodas viens jautājums. Pēc kurām atzīmēm spriedīs par manu iestāšanos vidusskolā? Pēc 9.klases II. semestra, liecību atzīmēm, vai tās visas kas žurnālā, ko ikdienā dabūju, nevis vidējo? Un arī piemēram ja es, 9.klases eksāmenu, nolieku uz 4< vairāk, tad es taču tikšu? Nu es ceru, ka ar saviem 6-8 es tieku vidusskolā, tik viens, bet. Man matemātika, dirsā ir. Tur augstāk par 4 pagaidām nevaru cerēt. Tādeļ šī vienīgais priekšmets nevar mani iegāzt un es netieku vidusskolā? Es negribu iet uz citu skolu, bet palikt te, bet būs jācīnās par vietu vidusskolā, lai tiktu.

EDIT: moby, nu simtsreizes viņa ir teikusi mums kaut ko, bet tik nesaprotami saka, ka neko nesaprast. Un tādeļ jājautā jums.

Bet tas taču negodīgi, ja es visu gadu visur apmēram nomācos vidēji uz 7, un eksāmeni iegāžu, tad viss beidzās, netieku?

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Tev nav ienācis prātā šādu jautājumu uzdot savas klases audzinātājai? Katrā skolā ir savādāk, jo sakaināka skola, jo zemākas prasības vidusskolai. Skatās parasti pēc 9. klases gada atzīmēm via eksāmenu atzīmēm.

Link to comment
Share on other sites

:D

tur vaig ,lai pieregotos tur vaig kreditkarti pieregot un etc. stuffu ,tur sava identitāte jāpierāda ? :D

p.s. izskatās,ka mindam ir novirzes... cik te lasu,viņš tik daudz tos profailus skatās visiem... moš arvīc?

Jap, pases vai tiesību fočene jāsūta.

______________________________________________________________________

Pixmania.com nogalina visus Latvijas i-veikalus. Dienas laikā no Francijas atgādāja man pasūtījumu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ārā ir faking karsts, vismaz spēlējot strītu :(

ehh, jau 1.dien sākas eksāmeni, vispār dirsā būs, es jūtu. Mēnēša laikā 10 ekši, dabaszinības visvairāk uztrauc :(

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...